Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar išvykti svetur...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
...
22
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27
 
2017-05-30 15:29

Tos kurios pasirinko emigracija, papasakokite kaip sekėsi. Kadangi Lietuvoje darosi sunkoka, turto neturiu, seima padeti taip pat neturi is ko, o norisi pagyventi...Todel mastau apie emigracija. Darbo nebijau, turiu ir issilavinima, moku anglu kalba. Noreciau suzinoti kokia sali ir kodel rinkotes, kaip pavyko integruotis, rasti darba, busta, vykote vienos ar su seima, ar labai pasiilgstate tevynes?


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2017-07-31 13:08

Aš tai siūlau iškarto nepulti į kraštinumus, galbūt dar ir Lietuvoje yra likę neišnaudotų galimybių. Aišku jei užsienyje garantuotą, gerą darbo vietą gauni tai tada 99 procentais važiuok, bet jei ten per migla viskas, tai manau ir Lietuvoje susirast kažką pravartu būtų nes tam pačiam užsienyje nėra viskas "gėlytėm" klota. Kas buvo išvykę, supras. Siūlyčiau Lietuvoje pasieškoti kokių įdarbinimo agentūrų, personalo atrankos įmonių, pasikonsultuoti su jų specialistais, jos padeda susirasti darbus, sutaupo laiko. Aš naudojausi http://www.nefele.lt/personalo-atranka-ir-paieska/ tai kolkas nenuvylė dar.


Paskutinį kartą redagavo: vidmantute (2017-07-31 13:14)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32
 
2017-12-03 22:50

Na mano vyras jau kelis metus kas trečią mėnesį vyksta maršrutu Lietuva Vokietija. Greitu metu planuojame keltis visa šeima į Vokietiją. Ilgai svarstėmes, bet vis gi šiai dienai toks sprendimas mūsų šeimos.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2019-09-28 14:53

Sveikos, klausimas toks, kurios išvyksta į sandėlius dirbti Anglijoj - ar yra kokia viena parduotuvė kur viską susipirkt išeitų - darbo rūbai, batai ir pan? Gyvenu nedideliame miestelyje, pas mus nėra, tai gal Vilniuje ar Kaune tokia būtų? Ką būtinai reikia turėti važiuojant?


 
 

...
22
 


Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar išvykti svetur...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dominykas