Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar išvykti svetur...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
21
Mama.lt

Mama.lt

2010-08-21 22:14

sandriukas 2010 08 21    

per pazistamus taip yra. arba didesniuose miestuose...

nu yra tu skelbimu visokiu,o ypac vyrams....klaipedoje bent jau tikrai yra...buvo toks skelbimas,sakyciau visai puiki iseitis kazkam isbristi is skurdo,:siulo gyventi ir priziureti gyvulius vienkiemyje,seimai.nes savininkai mire,o nera kam rupintis.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-21 22:51

oiiii su darbais situacija apgaulinga, taip skelbimų yra bet kas iš to , buvau pati nesenai pokalbyje už minimumą tiksliau net nedarbina minimumui darbina 0,75 etato, bet paklausykite reikalavimai čia pardavėjos -konsultantės pareigoms, ne maisto prekių parduotuvėje taigi pradedu :  

bus nustatyta kiek jums reikia parduoti max ir jūs privalote siekti, tiksliau neparduoti o įsiūlyti papildomai klijentui prie jo perkamo daikto, na pvz, jei jis perka lovą aš turiu papildomai įsiūlyti šlepetes tada skaitosi mano įsiūlita prekė

norint prie 0,75 atlyginimo jis apie 450 -500 lt prisidėti 100 lt papildomai aš turiu įsiūlyti nustatyto max 70 procentų prekių ar jūs tai įsivaizduojate jei prekės ne po 1 lt o pigiausia apie vidurkį imu 50 ir kyla aukštai  be to prekės nelabai einamos ir šiuo metu skurdo metu žmonių nevilioja

toliau kas savaitę daromas susirinkimas sukviečiamos pardavėjos ir diskutuojama kodėl tu mažiausiai pardavei , ką darai blogai ir t.t.

toliau vadovų kas dien yra stebimos ir per susirinkimus duodamos pastabos, kad galėjei pasakyti taip būtų nupirkę

ir t.t.t.t.t.t.t.t.

jūs pasakykite čia normalu ,velniop man tie 400 lt man mano nervai , sveikata  brangesni kiek turi įtampos patirti darbuotojas, čia kas antroje parduotuvėje tokios sąlygos . Tokio darbo aš pati atsisakiau , be to į šią vietą vyko atranka kur visą dieną kas pusvalandį ėjo merginos tikėdamosis kad priims.

Šiuo metu valdžia verslininkam, direktoriam nustatė tokias taisykles , kad darbuotojas sutrintas su žeme ir iš jo ką nori tą gali lipdyti , o vargšas žmogelis tiek ardamas ir gaudamas 600 lt negali net batų nusipirkti kokių dar batų skanesnės duonos nes skanios duonos kepaliukas 4 lt

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-21 23:45

sveikos mamytes, na as liksiu prie savo nuomones, kadangi gal pasikartosi kad mano giminiu, artimuju ir draugu rate viskas sekasi jai ne puikiai tai bent gerai, aisku as neatmetu tos galimybes ir sutinku kad yra zmoniu kuriem sunku ir darbdaviu isnaudotoju tik va ju visur yra, o del vokietijos, na drauge isvaziavo ten nesenai ir zinot va salygom ir sistema as tikrai suzaveta, sakau ir as ten noriu, na aisku cia tik seip , liksim mes ten kur esame nes isitvirtine jau cia, o ir kalba vokieciu - baisus dalykas

O seip dar jai kam idomu yra aiorijoj darbo vieta kvalifikuotam virejui( -ai) , jai kam idomu parasykit man zinute

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-22 09:19

oi taip kristulka.... ieskaus ir as darbo, kas is to, sklebimu daug, paskabini sako jau nereikia... arba per jauna, neturi patirties ir t.t. nu zodziu. o algos tragiskos,ir dar kiek reikalauja. tai vat.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-22 10:50

baisu baisu...nu bandykit isvaziuoti i uzsieni,cia tikrai geriau....ir bent jau skaitosi su zmonemis...ne visi aisku,yra tu aferistu...linkiu visiems sekmes

2010-08-22 15:01

Jo aš taip sakau jei tik atsiranda kabliukas kabinkitės ir važiuokite jei draugai pasako, kad atsirado galimybė išvažiuoti, be to, kad pasaulio ekonomistai Lietuvai pranašauja dvigubai baisesnius laikus nei kas vyksta dabar.

Nesakau niekada , kad visam , negali žinoti kas bus po 10 20 metų, bet jei kas įsitvirtina tai apie grįžimą nebelabai išgirsti kalbą, be to ir jei vaikai pradeda lankyti mokyklą tai ir leisi, kad užbaiktų.

Džiaugiuosi už visus kas gyvena svetur ir kas dabar išvažiuoja , jei būtų čia gerai po 10 000 ir daugiau žmonių per mėnesį tikrai nevažiuotu, skaičiai kalba už save patys , kiek besusitinku pažystamų jei neplanuoja tai svarsto lėkti iš Lietuvėlės

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-08-22 18:06

kristulka pilnai sutinku su tavo nuomone,as ir kad tik butu galimybe,tai lekciau kuo toliau neatsisukdama is cia ir vaikus gimdyciau tik svecioj sali

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-22 23:06

tikrai kad taip...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-08-23 09:34

Na va ,pagaliau pabuvus Lietuvoj akys atsivėrė ir pamatė tikrą vaizdą. O  be to ,čia tik atostogavo ir tai nusivylė.O ką kalbėt apie nuolatinį gyvenimą čia.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-23 13:14

vover nenusivyliau....truputi kitaip tas zodelis skambetu,sakyciau atostogauti geriau kokioj gran kanarijoj nei lietuvoj,nes ten ir brangu ir oras nekoks..o gyventi tai ka as zinau,nenoreciau.bet gal jei nebuciau isvykusi,buciau gyvenusi ir nebutu toks baisus vaizdelis susidares.tik tiek

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-08-23 13:43

Na gal ir nenusivylei ,bet nuomonė kaip matau tikrai pasikeitė

Paskutiniu metu vis girdžiu šnekant pažįstamus,kad ruošiasi išvykti,nors neatrodo kad  ko nors labai trūktų...Ne veltui yra sakoma-žuvys plaukia kur giliau,žmogus ieško kur geriau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-08-23 13:54

Prisijungsiu ir as i jusu pokalbius na tikrai, gerai pasakyta, kad zmogus iesko kur geriau. Mes su vyru irgi isvykom ieskoti geriau. Na nesigailim kol kas, bet sakiau duotu man kas nors bent puse ka gaunu cia gryzciau i LT Mes pabegom pries pat prasidedant griuvimui LT. Tai sakyciau labai laiku, ir po manes kiek dar pazystamu isdume, vos ne kas antras. Tad ir dabar jei kas klausia patarimo, sakau ta pati, jei yra galimybe reikia vaziuoti, kad ir kaip man miela buvo ir dirbti ir gyventi LT, bet juk nuo to malonumo sotesne nebuciau

2011-02-21 22:34

Pasisakysiu jau užmirštoje temukėje, vyras į angliją išvažiavo birželio viduryje, dabar gavo kontraktą atsiribojo nuo angentūros, balandį baigesi kontraktas namo nuomos, tai jau dairosi namo mums  agentūroje dirbdamas uždirbdavo įvairiai būdavo keletas mėn iš eilės angliškas minimumas (iš kurio ir pats pilnai išgyvendavo ir mums atsiūsdavo iš minimumo siuntinukų suruošdavo) būdavo kaip gaudavo viršvalandžių uždirbdavo dvigubai .

Tačiau dėl agentūrų jei žmogus darbštus, myli darbą agentūra stengesi tokius žmones mėtyti iš vienos vietos į kitą, bijo prarasti. Vyrui jau gruodį sakė ruošiame kontraktą tačiau iki naujų ir nesulaukė, grįžo po švenčių, užklausė pats, sako tai kaip tu nori gauti kontraktą mes kreipėmės į agentūra mums pasakė, kad tu rumunas  sėdo prie stalo išsiaiškino ir rezultati yra 

Bet nors galėčiau pasakyti ir daug minusų apie agentūrą, bet jei ne jos mes ir sedėtuėme už grašius čia ir drebėdom rankomis pirktumėm duonos. 

Tiesa vyras išvažiavo visiškai be kalbos per 2 mėn pagrindus išmoko.

Sesuo išvažiavo rugsėjį, dirbo ir dabar dirba apsiėmusi valyti turčių namus, per dieną uždirba 50-70 sv, susitvarkė vaiko pinigėlius gavo 3800 svarų už laikotarpį kurį laukė, ir gaus dabar kas mėnesį po 500 sv, plius gali dirbti su self imploidu (kitaip patentu) dukrytė jau gavo vietą darželyje . 

Ką norėjau pasakyti jei tik kabliukas yra važiuokite iš čia, nėra čia ko sedėti ir laukti kažko......... geresnių laikų nenusimato visiškai , mūsų mažiesiems jau 40 metų į priekį skola užkrauta . 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-03-03 15:25

4 mėn dar galima, bet reikia neužmiršti, kad atstumas naikina santykius.

greitas kreditas, paskola

2011-03-03 22:02

Tikrai ne visiems, jei naikina vadinasi ne lemta , kitų atvirkščiai stiprina, kam rūpi šeima tam rūpi, kam tai ne .

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-03-04 07:44

visokiu zmoniu yra visokiu ir bus,vienu santykiai nutruksta kitu ne,cia jau nuo pacio zmogaus priklauso nori jis paslysti ar nenori,bet zinoma tie ilgi issiskyrimai nei vienam i gera nera,bet kai nera pasirinkimo tai ir sedi dantis sukandes lauki,ir skaiciuoji dienas atsisedes kada grys,o siaip ir draugai geri gali apgauti kiek tokiu yra,prizada aukso kalnus,o pasirodo kad gryniausias meslas,nei darbas toksai nei atlygis,o dar pagudraujau ir kas menesi is tavo uzdirbtu pinigeliu sau i kisene nusikrato,o lt atrodo geriausi draugai buvo,

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2011-03-11 15:00

Manau bet kur geriau, nei Lietuvoj, jei tik yra galimybiu isvykti, aisku gal yra tokiu kurie turi gerus darbus ,kruva pinigu, tai tokiems neapsimoka, o myleti Tevyne kai esi isvykes lengviau turint pinigu, griztant atostogu su dovanom, nei bunant cia, visi kurie isvyko, atgal grizti kazkodel nenori, o jei grizta pabuna ir vel islekia nes uz maza atlyginima dirbti jau nebemoka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-10-05 00:21

Isvykau pirmai progai pasitaikius.

sezoniniai darbai uzsienyje

Mama.lt

Mama.lt

2011-10-05 10:57

Manau atstumas - tikrina santykius, zmones arba labiau suarteja arba issiskiria

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 28

2016-10-26 15:27

Na mes su vyru visada norėjome turėti savo verslą, tačiau kurti jį imti paskolą Lietuvoje buvo apgailėtina. Pasirašėm verslo planą ir padėjom jį į stalčių. Kadangi abu buvom prisilietę prie verslo sugalvojom tiesiog užsidirbti pinigų užsienyje ir išvykom į Angliją. Aš dirbau vadybininke kavinėje, mano vyras kitoje baro vadybininku, žodžiu, gyvenome taupiai, algas atsidedavome kaip reikalas. Tai po 5 metų gyvenimo užsienyje grįžome į Lietuvą, iš tų pinigų išsikėlėme vestuves ir galiausiai padarėme geriausia ką galėjome, tai nusipirkome verslą, kuris mums abiem labai buvo priimtinas. Tai kad pasitaikė įmonės pardavimas tokios kokios mes norėjome, buvo lyg lietus iš giedro dangaus, tai abu net nepagalvoję investavome :) Tai va, esame smulkaus verslo turėtojai bei kitos įmonės akcininkai. Uždirbame tikrai nemažai, tad teko palankstyti nugaras, bet norėjom gyventi Lietuvoje ir tik čia matėme savo ateitį. 

...
21

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar išvykti svetur...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
anzelika