Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar išvykti svetur...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 133

2010-01-11 17:14

Sveikos noriu jusu patarimo. trumpai papasakosiu savo istorija. tai nuo pradziu pries pora metu apsogyvenom su draugu susiradau darba abu dirbome nieko nertuko turim paseme paskola tai jog abu dirbome buvo sauniausias dalykas. padirbusi kiek laiko isejau is drabo galvodama jog susirasiu geriau, bet deja teko nusivilti beveik puse metu buvau be darbo puse metu po to vel susiradau padirbau pora menesiu nunesem su draugu pareiskimus ir po keliu dienu atleido mane is darbo, bet tas musu nesuzliugde vestuves vistiek ivyko kaip ir buvome suplanave. taciau niekaip jau metus laiko niekaip nerandu darbo jauciuosi tokia nepilnaverte jog negaliu prisideti prie musu seimos biudzeto ir bent kazkiek pagerinti ta musu gyvenima. tai va atsirado tokia galimybe isvaziuoti i uzsieni 4 menesiams, bet vienai be vyro. nezinau ka daryti ar vykti ar ne. laukiu jusu pasisakymu. aciu is ankso

Paskutinį kartą redagavo: VirginijaAndr (2010-01-11 17:17)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-11 18:05

Lietuvoje ne paslaptis kad dabar labai sunku, manyciau, kad jei tai tikrai rimtas darbas ir prisidesi prie seimos biudzeto, manyciau neverta praleisti proga o pac kol nera vaikuciu. Vyras jei tikrai myli islauks tuos keturis menesius be problemu, o gal tau ten labai patiks turesi gera darba ir vyras paskui atvaziuos.Uzsienis ne Lietuva, ten galima uzsidirbti ir neblogai.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-11 18:09

vaziuok ir uzsidirbk.dziakis kad yra pasiulymas darbo,gal ir pasiliksi uzsienyje,o paskui ir vyras atvaziuos.naudokis proga.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-11 18:34

Aš irgi manau jei yra rimta galimybe užsidirbri tai aišku važiuoti. :) Linkiu tik sekmės

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-01-11 18:42

tai kad deja ten neteks ten apsigyventi, nes visu pirma vyras turi nebloga darba su perspektyvom, o beto ten yra sezoninis darbas

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-11 18:43

na bet visitek kad ir kleiems men vaziuok.tai ivs bus papildomu pinigeliu.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-11 18:44

O as tai kazin ar ryzciausi vaziuoti.Man seima turi buti kartu-jei vaziuoti,tai tik abiems.

2010-01-11 18:47

mes abu kazkaip vis linkstam jog verta visdelto vaziuoti man nors ir sunku bus issiskirti tiems keliems menesiams, bet pagalvoji nei mes pirmi nei mes paskutiniai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-11 18:48

Na,zinoma,jums geriau zinoti,ka daryti.O musu visu nuomones nieko nepades.Tik issakome ,ka galvojame.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-01-11 18:50

o aš žiuriu realiai.. jei yra laimybe važiuočiau, aišku jei butum kartu tai super, bet reikia galvoti kad čia šaltinis  gauti uždirbti pinigeliu. Šeima visada bus jei yra pasitikejimas ir supratimas. Važiuočiau nes žinočiau jog  šeimai atvežčiau pinigeliu, na čia mano nuomone.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-01-11 18:54

Drugelis 2010 01 11    

o aš žiuriu realiai.. jei yra galimybe važiuočiau, aišku jei butum kartu tai super, bet reikia galvoti jog čia šaltinis gauti, uždirbti pinigeliu. Šeima visada bus jei yra pasitikėjimas ir supratimas. Važiuočiau nes žinočiau jog  šeimai atvežčiau pinigeliu, na čia mano nuomone.

musu nuomones sutampa

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2010-01-11 19:08)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-11 19:02

As vyra tikrai isleisciau y uzsieny. Ir buvau isleidus 3 menesiams. nieko neatsitiko seima musu nuo to neissiskyre. taciau jei reiketu man isvaziuoti vyras manes neisleistu vienos. kalba butu trumpa ir aiski - NE... 

2010-01-11 19:06

matai as viena nevykciau. vykciau kartu su vyru seserimi tai jam siek tiek ramiau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-11 19:41

Visom keturiom uz ir dar karteli uz. Kas zino,gal po pusmecio nebebus sio sanso.Pvz.  kaip man buvo pries 9 metus:susiplanavau vaziuoti i Norvegija,jau pradejom beveik ruostis,kai suzinojau,kad laukiuosi,viska teko nutraukti,nes vaikiuko labai norejosi,o darbai tai ne indus plauti ar dulkes valyti...Taip ir likau be darbo.O tau viskas pries akis,galesit pasidenkti paskolos dali,gal duos Dievas,ir kitam sezonui isvaziuosi.Daug seimu taip daro ir nieko,kas nori -gyvena ir sugyvena

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-11 20:10

Butent kol nera vaiku reikia naudotis visomis galimybemis, kurios yra suteikiamos.Aisku butinai issiaiskink ar tas darbas garantuotas ir ar patikimi zmones, kad nebutu ,,ant ledo". Bet siaip vaziuok ir naudokis proga, nes kai bus maziukas tai tikrai niekur nenoresi isvykti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 124

2010-01-11 20:15

as tai lekciau ir net neatsikusi vaikuciu patys neturit,be to zadat vaziuoti su giminaiciukol dar yra galimybe naudokites proga nes kitos progos gali ir nebuti,ir vaikinuka dar savo ismeginsit santykiuose

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-11 21:55

važiuok kol yra dar galimybė

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-11 22:05

Aš, tai nevažiuočiau, o tuo labiau be vyro. Jei važiuočiau, tai kartu ir tiktai kartu. Badaut nereikia, mokesčius susimokam, šiek tiek lieka ir pragyvenimui (šiokiom tokiom pramogom, apsirengt ir t.t.). Vat, jei jau neturėtume už ką duonos nusipirkt - tada gal pagalvočiau.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-12 08:16

kabuke as galvoju kaip tu, jei jau seimos padetis lb prasta, nera kitos iseities, tada gal but vaziuociau, bet zinant mano vyra net neysivaizduoju kaip jy reiketu ykalbinti jog mane viena isleistu... man kelia ytarima vienas dalykas, kodel butent tik moterys tinkamos dirbti ta siuloma darba? kodel jeigu jiems reikia darbininku, netinka vyrai? musu seimoje vyrio isvaziavimai y Prancuzija dirbti buvo musu seimyninio gyvenimo pradzioje, vaiku neturejom ir net neplanavom dar... as pritarciau tam kad isvaziuotu vyras arba abudu. cia kalbu apskritai :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-12 08:20

Net nedvejodama važiuočiau, nei klausimų negali būti, siūlo darbą laikinai , šansas parsivežti pinigėliu valioooo pirmyn.

1
...

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Emigracija > Ar išvykti svetur...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.