Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Mažųjų pirmosios...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-01-09 15:50

Taigi norejau paklausti,kokias isdaigas krecia jusu mazyliai,va manoji vakar puse namu kedziu ispaise su tusiniu,oi buvo sveitimo,o dar sveciu sulaukem vakare,juk nesodinsi ant slapiu,tai problemele buvo susodinti,na bet juk nepyksi ant vaiko,kai atsistojusi prie savo isdaigos ziuri tokiom graziom akelem i tave ir giriasi siest piest(piesiau),bet siandiena ji vel man jau ant spintos su tusiniu bando rasyti,oi tie padauziukai

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-09 16:12

mums isdaigos prasidejo anksti. budama 7 men suliejo kompiutery kava, dabar jau uzkliuvo tapetai mano mergytei. Gerai kad paklausiau vyro ir praeita vasara nepasidarem remonto :) taciau ateinancia vasarale jau busim tiesiog priversti... persitapetuoti kambary, turbut neatlaikys tapetai, nes jau pirstukai mergytes taip visur uzkliuva... o paskutiniu metu daznai isdaiga buna suslepti daiktai, mano indai ir siaip reikmenys is virtuves atsiduria drabuziu spintoje arba zaislu dezese, batai is spintos virtuveje spinteleje ir t.t.  jau nekalbu apie nutepliotus stiklus ir veidrodzius...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-09 17:10

Oiiii mena ir mes jau parodėme ne tik ant kėdžių, bet ir grindys buvo grąžiai nupaišytos, ir stalai ir spinta  aš tai sakau, kad negalima, kavoju kiek įmanoma markerius , su acetonu grąžiai nusivalo bet jau peišti neleidžiu tam duodu popieriau lapą, bet nė velnio netinka, grindys, stalai geriau, fainiau meną gali išreikšti

Labai mėgsta pertvarkyti man puodus, padaro savo tvarką nes mamos negera  Vaikinas  sulaužė siurblio dangtį, be galo gaila, na bet jau viskas, nežinau kaip jam pavyko atidaryti ne taip lengvai atsidarinėdavo, ir į kitą pusę lenkė taip įtariu visu svoriu ir buvo trakšt, vyras suklijavo na bet jau vis tiek nebesveikas, oiii nuostolių yra pridaręs daug jau.

2010-01-11 14:10

Oi maniske ir jau ir ant grindu sisgudrina,ir spinta bando aprasyti,vakar nuejom maudyti mazyles,ogi ziuriu,kad ir skalbimo masina jau isgrazinta,o kada spejo tai net nespejau uzmatyti,bet kai pagalvoju kad tik tokos tos isdaigos butu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-11 15:47

oi mūsiškė ir zbitkininkė: jau gal net 3 puodelius yra sudaužiusi, ir keletą lėkščiu, ypatingai mėgsta jei duodi gert palaistyti grindis o tada makaluot rankom, nieko daugiau nereikia mėgstamiausias užsiėmimas, o paskutinis bajeris buvo kad skalbimo miltelius salione ant sofos išpilė visus iki vieno ir davai su ranka trinti, tai jau turėjau apsakomai darbelio kol aš sofą išvaliau.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-11 16:39

brazde issiplovet sofa :D   :D  maniske dar skadu nedaro.na kartais mama apsisioja ar teti :D  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-01-11 16:52

Vyras mūsų panelę vadina pasiutvaikiu.Labiausia kliūna kompui nuo jos,tik apsidairo kad kambaryje nei vieno suaugusio,ir jos jau rankytė dirba ant klaviatūros.Atėję randam visokių lentelių primaigyta,vos ne filmai siūsti paruošti...o kartais tiesiogiai jį išjungia.Užvakar nušoko nuo sofos,bet tai ji darė specialiai ir kuo didesnį šuolį bandė padaryti.Džiaugiamės kad galvos nenusisuko.Nes kitas toks salto buvo-ištraukiau iš kampo už kojų.Nes vietos mažai ir niurktelėjo ant galvosO jau ašarų buvo,tai ojoj,bet gerai kad be traumų.Kenčia skalbyklė-pastoviai įjungiama,o jei veikia,tai pakeičia programas,arba visai išjungia.Duoną turiu slėpti,nes rasiu visas riekes sutrupintas ir" pasėtas"ir kasdiena vis naujų "užsiėmimų"randa.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-11 21:44

Alinga 2010 01 11    

Vyras mūsų panelę vadina pasiutvaikiu.Labiausia kliūna kompui nuo jos,tik apsidairo kad kambaryje nei vieno suaugusio,ir jos jau rankytė dirba ant klaviatūros.Atėję randam visokių lentelių primaigyta,vos ne filmai siūsti paruošti...o kartais tiesiogiai jį išjungia.Užvakar nušoko nuo sofos,bet tai ji darė specialiai ir kuo didesnį šuolį bandė padaryti.Džiaugiamės kad galvos nenusisuko.Nes kitas toks salto buvo-ištraukiau iš kampo už kojų.Nes vietos mažai ir niurktelėjo ant galvosO jau ašarų buvo,tai ojoj,bet gerai kad be traumų.Kenčia skalbyklė-pastoviai įjungiama,o jei veikia,tai pakeičia programas,arba visai išjungia.Duoną turiu slėpti,nes rasiu visas riekes sutrupintas ir" pasėtas"ir kasdiena vis naujų "užsiėmimų"randa.

Tiek prisijuokiau Žinau, kad manęs irgi laukia tokie "išbandymai". Jau dabar dukrytė plėšo tapetus, bet taip gražiai.. Eina per sieną rankyte braukdama, tik stop - aha sujungimas, pora pakrapštymų pirštuku ir viskas - gabalas nuplėštas. Vakar virtuvėj buvau, kažkaip tylu kambary, ateinu, o ji drėgnų servetėlių pakelį atsidarius ir visas servetes išėminėja, balta aplink ją..

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-12 16:11

na o mano sunelis ka buvo 2 m buvo i virtuve i spintele isisukes (ten kur sausi maisto produktai laikomi) tai gana daug laiko prireike kambarius nuo ryziu ir curaus isvalyti o panele budama 2 buvo visu savo pedkelniu ir koinyciu pirstukus nukarpius ir svarbiausia atgal i stalciuka sudejo tai pamaciau tik kita diena kai reikejo i lauka eiti  o nei koinyciu nei pedkelniu sveiku nera

2010-01-19 14:08

gita123 2010 01 12    

na o mano sunelis ka buvo 2 m buvo i virtuve i spintele isisukes (ten kur sausi maisto produktai laikomi) tai gana daug laiko prireike kambarius nuo ryziu ir curaus isvalyti o panele budama 2 buvo visu savo pedkelniu ir koinyciu pirstukus nukarpius ir svarbiausia atgal i stalciuka sudejo tai pamaciau tik kita diena kai reikejo i lauka eiti  o nei koinyciu nei pedkelniu sveiku nera

Va cia tai isdaiga panos,nu nei verkti,nei juoktis

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-19 14:48

Kabuke,fotografuoti reikejo,butu grazi nuotrauka!

As tai net tingiu rasyti apie savo panyte,nes ilgai uztruktu... Apie puodelius ir sudauzytas lekstes neverta nei kalbeti,kad tik tokios skados butu!... Ji jau ir monitoriu sugadinusi(nauja pirkome),ir virduli nauja sukulusi, virykle ijungusi ne karta,tai teko ir tusciai keptuvei pasikaitinti ir bulves iskepusi buvo .O pati naujausia jos zbitka tai kad viena vakara

ziurim,kad siena su flamasteriu prie balkono duru visa ismozota,taip pat ir tapetai(pries praejusias Kaledas naujai klijuoti).Tai gerai,kad siena galima uzdazyti,o tapetai stebuklingai nusivale lengvai-gal visgi verta kartais brangesnius pirkti,nes jei butu tie pigesni,jauciu viskas,taip ir gyventume iki naujo remonto-su sedevrais ant sienu. Netinka jai jokie piesimo lapai,nes mazoki... va radiatoriai visai kas kita ir veidrodziai dar visai nieko...Jau kiek ir nebeprisimenu ko ji yra pridirbusi,cia tik patys isimintiniausi.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-19 14:58

mano mažoji vos prieš kelias savaites  kambario durų staktą atlupo ir nulaužė nedaug trūksta ir sienas matyt griaut pradės kai maža vietos pasirodis

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-19 15:28

na man jau su dukra biski maziau problemu,truputi protingesne,bet irgi kai primasto kartais ka iskrest tai is galvos susiemi,paskutini karta tolete radau sumestus sampunus ir puse ritinelio popieriaus isvinioto ir sumesta ant virsaus,na o mano sunelis tai jau krecia kiekviena diena sunybes,dabar tetis padare vartelius i virtuve kad jis nepatektu nes katino kencia visas maistelis arba ispila arba pats paragauja,i katino sikinycia yra sumesta viskas kas po ranka papuola,kita silpnybe mano vaikui laidai taip kad razetese nepabus nei vienas laidas viskas istraukliota ,dabar isigudrino visur uzlipti tai va tik palik kede atitraukta nuo stalo jis jau ant kedes ir sluoja viska i ant zemes

2010-01-20 10:26

maniškė šiandien tėvo ausines sulaužė

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-20 10:54

Manisksi tai buvo sumastes, kad noredamas neismastysi-pirmiausia dingo signalizacijos pultelis masinos, gerai, kad ntra turejom, paskui siaip masinytes smulkios vis dingsta, o galop girdziu kad vibruoja mano tel , nes buvo begarse, bet nesuprantu kur, pakeliu namu kino kolonele garso, nera nors girdziu kad ten kazkur, atitraukiau spintele savo kaip as vadinu spakliaus nera, paskui pridedu ausi prie tos koloneles o ka jus manot jos viduj groja mano telefonas. Pasirodo mazius uzmate kad koloneles priekyje yra anga ir p[roja sumetes visus daiktus. Ko tik neradau ir pulteli, ir metalini varpeli, ir masineliu ir plauku saguciu.Bet kiek uztruko kol vyras atkrapste viska istraukti.O siaip tai ko tik neprigalvoja. Geriausia buvo, kai ateinu i kambari nera vaiko, saukiu neatsiliepia, paskui girdziu kad krebzda kazkas, tai ilindes i spinta ir sedi, laimei kad neina duru jam uzsidaryti tai buciau net negirdejus kur jis. Virtuvej tai ir stalciai patvarkyti buna visko, paskutini karta spejau pagaut butu su visa spintele nuejes, tai nuplese stalciaus virsu ir apsiverte, matai jam labai rupi sakutes, peiliai. O skalbianka uzstatai tyai jei buna salia tai stebuklingai programos persijungia.

2010-01-20 11:00

doriuks, tavo vaikiukas tai tikras gyvsidabris, į ką jis čia į mamą ar į tėtę?

2010-01-20 11:03

Ko gero i mane, as ir siaip ir visa nestuma  kaip uzsukta laksciau, man vis veiksmo, veiksmo, negaliu nusedet namuose tai va turiu aukseli.As ir dabar minute istaikau ir lekiu, nes negaliu nusedet ramiai. O tetis musu kaip sakant ramiaks.

2010-01-20 11:10

tai žinok pas mane ir taip buvo aš dar sesija atlaikiau 7 mėnesį su autobusu kiekviena diena važinėjau į šiaulius po 30km, tai ir prisipurčiau atsakančiai, tai ir turiu nenuorama, bet jei kada bus antras vaikelis tai visą nėštumą sakiau sumažinsiu tempus kad būtų ramesnis

2010-01-20 11:35

Kad zinok as ir maza tokia pilna energijos ir velniu buvau.Nieks su manim nesusitvarkydavo, kiek ir pati pamenu budavo pasako  o as vistiek savo.Tai kartais pagalvoju jei manasis toks bus tai nz  ka reiks daryti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-20 13:50

oi doriuks kolonelej ir as esu radusi ko tik nori,kazkaip atsimenu netycia viska uztikau valiau dulkes galvoju kas den duksi o pasiziuriu visokio turto prikrautu,su skalbenkia ir man problemos jei nepatikrinsi gali skalbiniai ant pauzes skalbtis visa dienavakar palikom atvira zidini nuemem groteles,aisku jau atsales buvo,tai nuvares sumete visus seses zaislus,jau tie vaikai kiekviena dien aprimasto vis kazka naujo

1

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Matthias