Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > mamos gyvenancios uk...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-07 20:02

gyvenu uk mazyliui beveik 2 men tai antras mano piplys gimes uk nei anksciau naei dabar mums neskyre vitamino d ar galima cia jo pacioms nusipirkti ir ka jusu gp apie tai sako? aciu isanksto

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2010-01-07 20:05

na mes bent jau kai ieskojom nusipirkt tai neradom, ir klausem specialiai vaistininko tai sake kad pas juos nebuna atskirai vit D tik maisyti, tarkim multivitaminai ir pan. tai as uzsiprasiau is Lt kad atsiustu ir duodu. o GP net neklausiau apie sio vit vartojamo. nemanau kad ir verta, kai pas juos cia nera tokio vitamino tai gali ir nesiulyti vartoti. kaip man buvo sakius midwife tai jo pakanka misinukuose.

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-01-07 22:13

na as taip pat pasigimdziau cia uk ir cia jie tokio kaip vitamino d nenaudoja net gal nezino apie ji.as tai is lietuvos atsiveziau ir duodu savo suneliui.tai patarciau ir jums tai daryti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 613

2010-01-07 22:17

mes irgi atsiveze is LT,bet maciau yra pirkti ir lietuviu parduotuvese cia Londone  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2010-01-07 23:36

pritariu mamytems, jau geriau paprasyti kad is Lt atsiustu nei GP klausti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2010-01-08 02:29

Sveikutes,as is Airijos cia tai yra vitamino,nors irgi pas juos naujiena ir GP neturi nuomones apie ji sake,kad pakanka kiek gauna saules ir kiek i lauka iseina,tik kad cia pas mus tos saules nera tai va as veziausi is LT bet paskui radau cia

[url

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-08 08:53

kiek esu girdejusi is giminaiciu gyvenanciu UK tai ten gydytojai skiria zuvu taukus vietoj vit D. zuvu taukuose jo taip pat yra, tai gal del sios priezasties papildovai ir neskiria. dar yra taip, kad UK gydytoju pozicija ta jog nieko baisaus jei vaikas susirgs rachitu, tipo jis turi juo persirgti. Mano vyro pussesere pagimde po kaledu, tai ji LT buvo pries tai ir uzsipirko vit D. cia pediatrai sako, kad vienas du lasiukai yra profilaktine doze ir tikrai vaikeliui nepakenks.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-01-08 23:42

musu pazystamu mergyte gimusi Londone...Tai ji del vitamino D trukumo vaikscioti pradejo 2metu.O kai eidavo pas ju ten daktarus su ja,tai tenyksciai daktarai,atseit viskas Ok,mazdaug ko cia nori,ateis laikas ir vaikscios.Tai jie tik parsiveze i LT.ir parode cia daktarams suprato,kad rachitas jau seniai issivystes.Ir dabar jau jai 3metukai,o ji eina tik su mamos pagalba.

2010-01-09 02:08

Alinga,kaip baisu,gi vaiku gyvenima gadina as tai paziurejau savo vitamina D kur pirkau cia Airijoj,tai jis importuotas is UK tai manau turetu pas jus ten kur buti Abidec vitamin D3 drops vadinsi geltonai uzrasyta ant violetines dezutes pas mus cia Boots vaistinej yra nezinau gal ir pas jus tokia yra,nes cia gi viskas is UK atkeliauja

[url

2010-01-10 20:46

valio radau internete kainuoja 8 svarai profilaktikai uztenk po 1 lasiuka i diena mazyliams nuo gimimo

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-10 21:24

saunu gita kad radote vitamina d.as irgi is airijos,tai anskciau is lt siusdavausi,o dabar kaip ir kita mamyte is airijos sake,tai ir pas mus neseniai pradejo pardavineti vitd.bet ir tai sake kad vaistininkams gp isdalino lapelius kad apsisviestu kas tas yra vitaminas d :D  juokinga,bet kartu ir verkti norisi,kad tokio svarbaus dalyko nezino atrodo issilavinusios valstybes..kai alingos pasakojima perskaiciau tai net ir pikta pasidare ant situ daktaru

2010-01-10 21:42

na taip cia galbut aparatura geresne ar dar kas nors bet mane siaubigai pykdo nesciuju ir naujagimiu prieziura toks jausmas kad jiems visiskai nusispjauti  i mamyte ir mazyli ju zodziais viskas issispres savaime

2010-01-11 09:58

taikliai pasakyta kad ju zodziai viskas issispres savaime.mano mergytei buvo nuguleta galvyte,pas gp nuvaziavau,sakau va kaip nuguleta gal vit d duoti (nes dar tada nedaviau) tai sako kam tas vitaminas? paaugs,prades daugiau pati vartytis ir susitvarkys.net neprakalbo kad vartyti vaiko miegojimo pozicijas-viskas savaime susitvarkys.tai pradejau ir vit d duoti tai ir geriau pasidare.pradjo tvarkytis galvyte.

2010-01-11 14:10

bet kaip jie taip aplaidziai ziuri i viska, siaubas kazkoks. viskas jiems normalu, taip turi but ir susitvarkys savaime. bet juk cia vaiko sveikata, paskui jau gali buti ir pervelu kazka pakeisti

2010-01-11 14:46

gita123 2010 01 10    

valio radau internete kainuoja 8 svarai profilaktikai uztenk po 1 lasiuka i diena mazyliams nuo gimimo

o siaube 8 svarai .... koks brangus, LT apie 5 lt kainuoja, taciau jei nera galimybes parsisiusti is LT tada taip, nors gal su persiuntimu iseitu tas pats ant pacio.

2010-01-11 14:51

nu ne veltui UK jei pamatysi grazu vyra arba grazia motery tai 90 proc, kad  uzsienietis... baisus tie zmones ten man visi, moterys sleivos, kreivos kazkokios nu ir siaip fe, spuoguota kas antra :) . tai kur bus grazus ir sveiki, kad patys daktarai puse ligoniais pavercia. nu pas juos zinoma grazu gal po rachito iskrypusios kojos ir pan... cia tokia pozicija mano gal ziauroka, bet man bent graziu zmoniu ten neteke matyti :)

2010-01-11 14:55

pareigune pritariu..cia visi tokie negrauzs,net kartais matosi is veido kad jau kokiu dauno sindromu serga.o tokiu cia pilna.o kur grazu,sveika zmogu pamatai tai tas 98% yra uzsienietis

2010-01-11 15:08

tai kad anglai ypac moterys ne vien del ligu tokios, kad jos visiskai saves neprisiziuro, tuoj isoka i treningus, kedus, plaukai riebaluoti ir varo. dar sneka kad jiems svarbu patogumas, taip man jis irgi svarbu, bet kaip gali jaustis patogiai taip atrodydamas. ir dar skundziasi kad vyrai i svetimas ziuri, nu tai kaip neziuresi, kad sava kaip atrodo.

2010-01-11 17:20

Labutes mamytes pritariu paregunei,ziauri,bet tiesa Airijoj tas pats su medicina,keleta kartu patyriau,vyra dvi savaites iskankino kol plauciu uzdegima rado,vaikui tik pakilus tamperaturai antibiotiku stipriu prirase,o va man per gimdyma kirpo,o po to nedesiuvo iki galo,tai 3 val kraujavau kol rado priezasti,ko man spaudimas labai krenta,tai vos nenumiriau,o po kraujo perpylima norejo daryt,bet atsisakiau,baisu man tie perpylimai,nors hemaglobinas buvo vos 6,bet gan greit atsigavau

ir dar be proto brangus gydimas,nu nestumo metu ir gimdymas nekainuoja,o siaip 50 euru vizitas pas gp,o kaip UK?

[url

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-01-11 17:30

Sveikos,

o man labai patinka toks poziuris, kad jeigu viskas gerai, tai nera ko ir ieskoti ligu. Pati auginu 15 menesiu dukra, ir niekad jokio vitamino D nedaviau. Kai jai suejo metai, pradejau duoti Abidec vitaminu papildus (kainuoja apie £3), ir esu labai patenkinta.

Beje, del to "ligu neieskojimo": mano dukra vartytis nuo pilvo ant nugaros ir atgal pradejo tik budama 11 menesiu, taciau cia gydytojai is to problemos nedare. Mano pussesere, pvz, kai jos 4 menesiu dukra dar nesivarte, jau vede ja pas pediatra, kuris "prirase" masazus. Na ir ka - rezultatas tas, kad ir jos, ir mano dukra pradejo vaikscioti to paties amziaus - apie 12 men. Beje, nei pas viena jokiu rachito pozymiu nera :-)

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > mamos gyvenancios uk del...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
eva