Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
41

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-11-06 09:45

Tikrai Ausmute saunu pas jus,ir senele tokia jauna,kaip toj dainoj"SENELE MUSU JAUNA,SU DZINSAIS JI TEKINA"

Beje del 3m krizes,tai ji mus aplanke po 3m,atrodo iki to laiko jos ir nebuvo,o per pera menesiuku tokius ozelius susigaude,kad ojojoj

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2011-11-06 11:29

sveikos mamytes.Mes taip pat kai spalvinam knygutes tai i remus jau pataikom :) I darzely eina bet ne su dideliu noru,dar buname tik iki pietu nes auklytojos sako dar jam per anksti buti per visa diena,nes pavalges tik apie mamyte klausineja,kada ateis,ar jau atejo.Oziu taip pat turime bet seip jis labai geras vaikas,jei ko nepadaro ka jam sakau,tai skaiciuoju iki 3 ir jei nepadaro tada jau zino kad mama supyks,tai visada bando suspeti padaryti kol nesuskaiciavau :D D Su ligom gaila bet mum nekas :( mes neidami i darzely budavom megejai sirgti o dabar jau nuo rugsejo sirgome du kartus :(   bet ligos gan greitai praeina,seniau budavo sunkiau kol issikapstydavom,gal kazkiek padejo Jadvygos Balvociutes zoles nes vasara buvome nuvazeve tai jam surinko asmeniska arbata,Kiekviena diena ja gereme.Norejusi geresnio efekto del ligu bet vyras sako dar reikia laiko,kai metus pagersit gal tada efektas bus geresnis,nes gerent zoles reikia laiko kol jos suveiks.

Kristulka tavo tikrai saunuolis vaikiukas :) pati turbut labai daug uzsiimi su juo o ir jis noriai mokinas.Manajam tai greitai viskas atsibosta,susinervuoja ir nebesimokina

Pati pradesiu eiti i "ZUMBA" nes labai uzsisedejau namuose,jau tingiu viska daryti,dar jauna esu o skauda visur,tad manau pats laikas pradeti judeti :) ) o ir lasinukai jau dedasi nemazi :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-11-07 21:09

sveikos, o pas mus tai juodai aplankė ta vadinama 3 metų krizė: pirmiausia užsispyrusi labai, atkakliai siekia savo, pradėjo dažnai pulti į isterija; paskui despotizmas labai pasireiškia santykiuose su jaunesne seserimi pvz kaip atiminėja žaislus, stumdosi, skriaudžia, paskui guodžia bučiuoja ir vėl viskas iš naujo, ir žinoma dar negatyvizmas- viską nori daryti atvirkščiai, labai džiaugiuosi kad rišliau jau kalba, kad noriai eina į darželį jei ne darželis tai tikriausiai nupušimas man būtų, tad sau labai linkiu kantrybės kurios vis pritrunka

2011-11-08 11:43

Brazde,gal su musu panom,cia del to,kad yra sesutes jaunesnes???Baltai tau pavydziu,kad tavoji eina i darzeli,o nebuvo,kad nenoriu eiti ir pansiai,na,kad namie noretu buti su tavimi???

2011-11-08 11:58

man Neda pasikeitė labiausiai kai prieš gimdymą atsiguliau į ligoninę ir ja palikau 2 savaitėms pas mama, tada jau sesės gimimas pribloškė galiausiai, kol mažutė sesė buvo tai elgėsi gan gražiai tik labai norėdavo sesę panešti duodavau bet labai trumpai bijojau kad neišmestu ant žemės, ir duodavau pamaudyti nu žodžiu viską darydavome kartu o va dabar ir pasireikšė pavydas kai sesė jau mūsų didesnė abi isikabina į plaukus, mažoji jau ir pradėjo save užstoti žodžiu karai namuose, nu bet būna ir gražių akimirkų, o darželį tai labai nori eiti nenori ji būti namie iš vis, mes tik išeinam iš darželio ji jau rėkia kad nenori eit namo tai dar blakutinėjam po 1-2 val kad tik namo neiti, namai mums velnias kryžius,o namuose ji nebūna palikta viena duodu veiklos dirbam paišom rašom, tvarkomės visada būnu šalia duodu ir vienai užsiimti bet vis jei maža dėmesio.... laurike tavo panele tai vienais metais didesnė nei kad mano buvo 2 metų kai gimė sesytė... bet vadinasi kad atėjimas sekančio vaiko į šeimą visdėlto atneša naujovių iššūkių tėvams, stiprybės tau laurike

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-11-08 12:52

Oiiii kaip fainai Ausmute sveikinimai tapus mociute

Mano mama taip pat su mociute augino vienodai, dabar dedis man skaitosi 36 metu :-) augo sese kaip su broliu, na paskui as atsiradau , tai turejau sese ir broli  Faina kaip jaunos mociutes .

Na aciu uz pagyras mergaites, as kazkaip nesureiksminu tu mokslu, mokinasi lengvai i tiek, dziaugiuosi aisku nes nevargs kaip brolis , gera atminti turi . Mokinasi dabar savo varda rasyti iki rudens tikiuosi laisvai parasys, juk mokyklai ruosiames  maziukas pirskiukas toks keturmetis zingsniuos  

Del ligu piu piu piuuuuuuu uk visos ligos pasibaige, dermatita isgyde , o virusinem tik karta sirgom, bet nuo pusseseres uzsikretem i labai lengvai prasirgome, mes lt kas kelis men.antibiotikus gereme, o cia jau 6 men ir nieko, aisku bus visko bet dziaugiuosi, kad tokia pertrauka jau pailseti gavo organizmas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-11-08 13:07

Sveikos,pas mus kaip ir pas brazde,brolis mylejo buciavo,o dabar kai reikia pasidalinti su broliu nenori dalintis musasi,o paskui vel myli siaubas,tik nuo rugsejo pradejom i darzeli eiti savaite praverke o dabar jau gerai jei neligos,tai pasigavom stomatita zinoma ir maziukas uzsikrete,dabar angina serga sia savaite dar gersim antibijotikus,ir jam gali daznai kartotis ,buvo paimtas gerkles paselis ir isaugo bakterija streptokokas kuris gali sukelti anginas,tai net nezinau ka reiktu duoti kad nesikartotu,

2011-11-08 17:41

Dajoro ne kas jums sveikatytės jums kuo daugiausiai

2011-11-08 18:15

Brazde pas mane dabar panasiai,myluoja,buciuoja,visur nori dalyvauti kartu,kazi kas bus kai pauges sesyte ir zaislais reikes dalintis,jau dabar mokinam kad reikia dalintis ir sese pats brangiausias zmogutis yra,atrodo supranta,bus matyt kaip ateityje cia mums seksis

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-11-08 18:26

tikiuos laurike viskas bus jums gerai.. nesipes sesytes.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-11-14 12:07

Labukas,

Dar ir nuo amziaus siek tiek priklauso...Mano vaikinas tai jau didelis pries sese,kaip ne kaip 7metai skirtumas,tad man visai lengva,nes didysis jau viska supranta,net jeigu ir pavydi,tai tyliai...Kartais pasikalbame mes su juo,kad reikia islaukti,kad mes vienodai juos abu mylime,tik sese mazesne,todel ir demesio daugiau.As tai net labai patenkinta,kad sirtumas didesnis,man daug lengviau. Bet buna ir karas,vienas kitam nenusileidzia...Zodziu kaip ir pas visus

2011-12-16 12:31

sveikos, tai kaip jusu grazuoliukai ir grazuoliukes auga ???

Ar laukia vaikai Kaledu ? Mano laukia baisiausiai nori lego , jau buvome vienoje sventeje, pamate ateinant Kaledu seneli pradejo saukti ant visos sales man legooooo atnesa  ale gavo knyga, tai sypsenele ismete ale nelabai jau placiai

Kita savaite keliaus i dar viena eglute, tai jau aiskinau, kad lego atnes tik i namus, kadangi raseme laiska namuose , o visur kitur kitas dovanas gauna vaikuciai, na nieko sutiko

O taip augame gerai, mokinasi ruosiasi i mokyklele , ragiukai kartas nuo karto islenda, ale tuoj pat buna aplauzyti ir vel gerai . Ne kiek oziukus rodo kiek uzsispire kaip asiliukas, toks uzzispyres ir neperkalbes niekas ir jokiais pazadais

2012-01-13 12:44

Ei ei ei vaikuciai ir ne tokie dideli, kad naujienu neturetumete !!!

Kaip jus ???

Mes augame neblogai ir dziaugiuosi, kad su ugiui nestovi vietoje ir su mokslais, mokame visas raideles, megsta labai pratybas "Genys" atsinesa vercia lapus ir vardina visas raideles is eiles, tik va rrr reikia slifuoti, na bet su laiku . Tikriausiai pradesime skemenukus mokinti skaityti, nori pats labai mokytis, pats nesasi tas pratybas mama sako ar teti klausykites, arba trimeciui skirtas taskus jungti, skirtumus ieskoti ir t.t. irgi su mielu noru dirba atsisedes.

O taip ,tai ir oziuku buna, bet tokie nebaisus, greiciau yra uzsispyres kaip asiliukas, jau kaip uzsispirs tai neprakalbinsi :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2012-01-24 14:17

Sveikos. Čia dar nebuvom prisistatę, tad nusprendėm jungtis į jūsų būrį. Nes žiūriu augant mano pipirui, kuriam jau 3m ir 7mėn, atsiranda vis daugiau klausimų. Tai manau rasiu čia su kuo pasitarti ir pasidžiaugti pasiekimais. 

O šiaip norėjau pasiteirauti dėl vieno dalyko. Jau kelis mėn. maniškis vis kartais naktimis pabunda verkdamas ir skundžiasi, kad skauda kojytę. Paglostom ją, pamasažiuojam ir lyg praeina. Ar čia mėšlungis jam, net nežinau ar būna tokiems mažiems mėšlungis, ar kad greitai auga, nes per metus ištyso 10cm. Gydytojai užsiminiau, tai nutarė, kad gal dėmesio reikalauja, nes yra mažesnė sesė. Bet man atrodo, kad tada skūstųsi dieną, dėl dėmesio. Gal buvot kas su tuo susidūręs?

2012-01-24 19:30

sveika toskute labai smagu, kad prisijunget.

Del tavo klausimo as nemanau, kad del demesio vaikas miegant pradetu verkti , tikrai sakyciau ne, greiciau cia del staigaus augimo, pagerkite kalcio . 

Mano panasaus amziaus ,buvo va praeita savaite uzejes naktimis verkimas nei is sio nei is to nei kuo skundesi nezinau nei del ko verke.Tiek prie mazo nesikeliau kaip per praeita savaite . 

2012-01-25 13:33

Ačiū kristulka, aš taip pat manau nupirkti kalcio pagerti, o paskui žiūrėsim kaip...

2012-01-25 15:30

toskute viskas susitvarkys :) nepamirskite uzsukti ir pasidalinti naujienomis :) O jus lankote darzeli? Kaip jums sekasi ?

2012-01-25 18:18

Lankom nuo šio rudens. Išpradžių viskas neblogai ėjosi. Vieną savaitę pasigraudino mano mažiukas, o paskui pasilikdavo ramiai. Aš net nustebau ir aišku apsidžiaugiau, kad taip lenvai. Bet po dviejų mėn. sirgo dvi savaites, o po ligos į darželį su isterijom pradėjom eiti. ir iki dabar rytai sažniausiai būna triukšmingi. Net išsigandau pradžioj tokios permainos. Daug kalbėjom su auklėtojom. Sakė, kad paskui darželyje viskas būna gerai, dalyvauja veikloje, žaidžia, pasakoja. Čia gal pavėluota adaptacijos reakcija ar kas....

2012-01-25 18:41

Buna daznai vaikams taip eina pradzioje pasisokinedami, o po kiek tai laiko ejimo supranta, kad tai rezimas yra ir miegas,ir valgymas ir t.t. ne kada jie nori kaip namuose, o kada reikia va tada ir prasideda verkimai.

Mano seser mergaite verke taip kas diena istisus metus, duris uzdarydavo grupes ir asaros baigdavosi :)  

Mano ejo gerai ir LT,eina gerai ir UK kelis kartus sake nenoriu, bet niekas mato jo neklauso ir eina :D geras maziukas po kol kas bedu neturime, paklusnus labai , na pirmas sunus oho hooo tai Dievulis sutvere matyt tai,kad su antru pailseciau, aisku auga vaikai dideja visokiu sunkumu, bet visi po kol kas iveikiami :)

2012-01-30 20:13

O pas mus atvirkščiai  Pirmasis vaikutis mūsų geras, ramus. Kūdikį augindama neturėdavau ką veikti. Parpiečius ilgus miegodavo. Naktį nuo 8mėn ramiausiai visą miegoti pradėjo ir šiaip ožių didelių nebudavo. O štai antra dukrytė gimė - tai iki šiol tik kelios ramios naktys tebuvo, o jau greitai du metukai. Vis dar isterikuoja naktim, ir šiaip jau labai su charakteriu - nei pastumsi, nei patrauksi - šokdina už abu. Kaip neurologė padarė išvadą, kad auginam princesę ir teks susitaikyti  Ir dabar vyresnėliui vis tenka nusileisti sesės kaprizams, supranta, kad "sesė dar maža ir kvailiukė" - čia su tėčiu taip nutarė.

...
41

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Miglė