Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
40

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-08-18 09:40

siandien esu truputi susinervinusi,nes vakar mergina i darzeli nusinese nauja kosmetine su visokiais barbes rinkinio lupdaziais bei seseliais,dar dvejus naujus piestikus Doros ir Barbes nesesi...Gryzusi is darbo jos rankinuke neradau nieko,tik visoks slamstas is darzelio.Tai siandien nuejusi grupen padariau reida po merginu spinteles... Atradau net grandinele,kur Gerda sake pametusi  .Aukletoja buvo jau musu,nes dvi savaites kazkodel vaikus priziurejo ne musiskes(musu kitose grupese dirbo).Tai viska suzymejo ir padejo. Siuntu,nes dar kiek daiktu taip ir dingo...Atrodo menkniekis,bet man ju irgi niekas neduoda uz dyka,tegul anu merginu mamos ir perka savosioms... Kazkada esu skaiciusi kaip Ateja pasakojo apie panasu dalyka,pradesiu ir as zymeti daiktus,kad galeciau irodyti,jog cia musu...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-08-18 09:52

mamba pazystama situacija,pas mane visi dukros daigtai yra atzymeti nuo batu iki zaislu,o siaip i darzeli negalima nestis jokiu zaislu piestuku,yra viena diena per menesi kai galima atsinesti savo zaisla,buvo tokia situacija kai brolienes mergaites striukes sukeite jinai atgavo apnesiota o jos pasieme nauja,abi buvo neatzymetos kieno,daug vaiku turi tuos pacius daigtus kartais ir nenoredamas gali pasiimti ne savo,buvo ir man darzelyje kai gavau ne savo dukters striuke nuo lietaus isploviau isdziovinau ir tik tada iszvelgiau kad ne mano,galvoju kada jinai taip spejo nutrinti,nunesem i darzeli norejom savo atgauti tai dar tos mergaites tevas bande kazka sakyti kad tipo nepasieme musu striukes po dvieju dienu buvo atnesta ir musu striuke,siaip tai atsiranda daigtai po laiko norvegai aplamai kai paima savo vaiku rubus apsiziuri po savaites laiko ar savo turi

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-08-18 10:00

O musu mamos lietuves(tikrai nesakau,kad visos) net ir nepasiziuri,jeigu pats nereikalausi,tai nieko ir neatgausi...Aciu Dievui,kad bent rubu dar neima ...Man tik keista,juk matai,kad tavo vaiko spinteleje daiktai,kuriu jis neturejo? Ir nieko,ramu,As net smulkmenas nesu atgal,ne musu ir nereikia,atgal,atiduoti. Abu taip auklejami. Na,nebent jau ten mainus padare,bet vistiek pirma issiaiskinu...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-08-18 10:09

istiesu ir lt galetu buti taisykles kad jokiu zaislu smulkmenu i darzeli negalima butu nestis ,kai pagalvoji nieko veltui negauni o kai daigtai dingsta gaila

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2011-08-18 14:51

o manasis kazkaip per daug nieko nepridaro po kolkas,bet buna visko kai netyce kanors pridaro,seip tai labai judrus,zaidzia su vaikais labai graziai,dalinasi zaislais.bijau kad darzely gali biski ji skriausti nes jis pirmas tai niekad nepastums,neuzduos...na bet darzely visko prisimokins manau elgesys ir gali labai pasikeisti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-11-02 16:56

Kaip seniai cia bekalbeta,tai keliu tema i virsu ir klausiu,tai kaip tie mazyliai begyvena,mes tai su dideliais,dideliais oziais,matyt cia tas 3m krize pas mano pana,o kaip pas kitus???Siaubas su apsirengimais,kad galetu lakstytu kiaura diena plika sikna,o kai labai supykstu ir liepiu rengtis,tai apsirengia per pora valandu minimum,nes pana aprengti neleidzia,o ir rubus kol issirenka,tai persirengia po tris kartus,zodziu kosmaras.Beje darzelio ir nebelankom,sake sese auginti padesiu,nors to padejimo ne su ziburiu nerasi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-11-02 19:24

sveikos.. o mes rengiames ka duodu tas gerai. savarankiska nori buti, kai yra laiko pati rengias jei skubam as rengiu..

oziu turi, uzsispyrusi, reikai to ir viskas. bet be jokiu griuvimu ant zemes,be musimosi. kolkas eina susikalbeti susit arkyti. aisku buna visko

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-11-03 11:34

Oi oi oi.man jau baisu ka ir pasakyt...mes ir ožiai ir reikia visko ,rėkia kiek tik gerklė neša jei kas nors ne pagal jį,buvo ir parduotuvėj nugriuvęs ,nes  nepirkau kažkokio š...,nors vis tiek išsirinko kitą :) Su apsirengimu irgi problema ,nori pats ,nesigauna,tada vėl tragedija....Dabar nauja posakį vis sako : ,, Ar baigsi tu " ,jei  prie jo lendi,nori pabučiuot ar šiaip paglostyt :O

2011-11-03 11:37

milena meili, prieina sako as tave myliu, as visus myliu, apsikabina... pabuna. nera nukritusi, labai dziaugiuos. buna oziu, bet kritimu ne. randam kompormisa, kazka kita perku pvz,arba isvis nieko, jei negera buvo.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-11-03 11:58

Sveikos, na oziuku bunabe ju kazin ar nors vienas vaikas uzaugo, bet as griezta tai tuoj pat jie isgaruoja, jam jau ne be metukai, jau pilnai samprotauja, tad man jokiu klykimu negali buti  Del darzelio ejo su uzsidegimu, po poros savaiciu buvo etapas, kad nenorejo, na bet ne jis juk man vadovauja , nepasiseke mano vaikams su mama  man turi buti pagal mane, o ne pagal vaikus ir taskas .

Del aprangos, oiiiiii madistas jis pas mane, leistis rengemam tai leidziasi, va bet uzdeti be le ko jau ne, renkasi jis spalvas, derina ir gaunasi neblogai , jei geltona maikute, tai iesko ir geltonu sortu  

Taip gyvename gerai, lanko darzeli, nori labai i mokykla, zino, kad kitais metais keliaus, tai jei einame pro sali jo busimos mokyklos pradeda dziaugtis, ale kad tas noras nepraeitu  Ejo i bureli, taciau mums dubliuojasi laikas su darzeliu, tad teko atsisveikinti iki kt metu,

Skaiciuojame angl.jau iki 20 laisvai, zino ir figuras , zodziu darzelis ruosia i mokyklele, su vaikais bando kalbeti angliskai, gaunasi kinietiskai  ale susikalba jie .

2011-11-03 12:12

saunuolis taviskis... pas mus ir taip,pagal mus, ne pagal vaika sokinejam.

2011-11-03 14:06

O as kartais nusileidziu,sakau daryk kaip nori,nesikisiu,va tada baigiasi mandrumai ir ateina su pagalbos prasymu aprenk.Parduotuveje nera nukritusi,jauciu jei nukristu,tai taip pamokyciau,kad nebezinotu ka reiskia eiti i ja.Su darzeliu mums jau kazkokia baisybe buvo ir nezinau ar cia jis kaltas ar sesytes atsiradimas.Jau ir naktim saukdavo,spardydavosi,bei i kelnytes pradejo sysioti,tai metus dabar praleisim,ziuresim,gal kitais meteliais bus geriau.

2011-11-03 14:14

matai kaip... tai tau laurike sunku. dvi merginos namie... nors kiek pailsetum jei vetsum vyresnele i darzeli..

2011-11-03 16:35

Jo butu zymiai lengviau,bet tokia jau mamu daliaNieko istversim,nera jau ji pas mane tokia baisi,tik tie apsirengimo oziai,o siaip tai viskas ciki

2011-11-03 23:02

tai aisku.... gal auletojos nepatinka jai. labai daug kas nuo aukletju prikaluso, ar nori ar ne vaikas i darzeli.

2011-11-04 13:11

Sandriuk,velniai jas ten zino,siaip nusiskundimu neturim,siais metais atrodo geros tos aukletojos buvo,matyt sia siaip uzsispyrimas toks ir viskas,gal kitais metais bus geriau,bent jau taip tikiuosi.

Okristulkos bahuriukas kaip visada saunuolis,greit juda i prieki,tuoj ir kalbeti ims angliskai be jokio akcento

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2011-11-04 20:00

Labas vakarėlis, oi kaip senai čia besilankėme , vis per tuos darbus laiko nelieka :( Perskaičiau Jūsu pasisakymus ir nuliūdau , kaip greitai bėga laikas, atrodo tik nesenai mažuliukų ispudžiais dalinomės, o jau ir kalbame ir skaiciuojame ir raideles mokinamės.Kristulka, Jūsu vaikinas tikras šaunuolis, kad taip greitai tobulėja.Mes į Darželi nesinešame žaislų, nes buvo pora kartų nusinešes bakuganus tai paskui kol atsiėmėm, tai ašarų kalnus liejo, nes kiti vaikai pasiimdavo .Auklėtojoms neidomu, kokius žaislus kas nešasi, nes jos net nežino kas tie "BAKUGANAI " :) .

Na o mes jau pradėjome dainuoti , ipatingai vakarais prieš miegelį, vis siūlosi padainuoti, aišku dainos gaunasi labai juokingos, nes kai prikuria tai gaunasi kad pelė gaudo katę ir pan... :)   Vienintelė  bėdele pradėjo labai skūsti ir meluoti :( Prisigalvoja visokių nesamonių ir pasakoja be perstojo, tiesos būna labai nedaug, bet juk daržely tai gali ir patikėti jo žodeliais . Vakarais mokinamės spalvas pažinti (nors beveik visas jau moka ), bandome skaičiuoti ir raides pažinti :)

Šia savaitėle buvome fotosesijoje, tai vaikinas tiek sustresavo, kad daugiau nei puse laiko stovejo veideli uzsidenges :( , o taip tikejausi, kad bus graziu nuotrauku :( , o namuose labai megsta fotografuotis.

Na užteks jau apie mus, o kaip vaikučių sveikatėlės, kai tokie orai nemalonūs už lango ?Beje kokių pasiekimų jau turite? 

2011-11-04 21:36

mes gerai dar nesirge nuo birzelio men. kad neprisikalbeciau fu fu fu...

milena skaiciuoja iki 10,bet retsykiais susimaiso. spalvas tik padrindines zino, ir tai buna sumaiso. dainuoja daineles is darzelio irgi. megsta splavinti, pagaliau jau i remus telpam, spalvina ka reik.. ir kai nori lb dailiai netgi. kas cia dar... deda puzle is dideliu detaliu. db manija sukuoti lelias ir risti savom gumytem..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 93

2011-11-05 21:23

Sveikos, mergaites. Kaip senai cia lankiausi, kad net graudu pasidare paskaiscius kiek jus visos pasikeitet - laikas bega taip greit, o as vis kaip vovere rate sukuosi (atrodo, kad tik mano gyvenime vis tas pats). Darbas pasiima liuto dali, o trupiniukai lieka namams, vaikams (iki kompiuterio jau nebedasliauziu...). Bet kaip smagu tuos pasius senus vardus pamatyt... Lyg skaitau apie senus draugus ir ju leliukus...

Pasiilgau to pasiplepejimo... Bet dabar jau viliuosi, kad daugiau laiko (o ir noro bei poreikio) bus... Nes daug kas jau kiek primirsta, o musu seimoje - pagausejimas...

Ne,ne dukryte - anukyte pries savaite apturejom... Cia vyresnioji dukra mazajai sesutei gimtadienio proga dovana padovanojo :-D . Bent jau maziuke taip sake. O padeti reikia, tad vel pradesiu mokytis viska is pradziu (pati prisimenu, kaip buvo pirma vaika parsivezus namo - nieko nezinojau, o drauges dar negalejo padeti...). Ir dukrai teks padeti, nes zentas ilgai dirba, tad prase bent pradzioje (kad tik nepersistengciau...).

O maniskes triju metu krizes lyg ir nesimato - ji supykusi pati pasako: einu ant sofos pasedeti, kad oziukai isbegiotu. Tad su ja kol kas bedeliu neturim - augam tarp sesiu, i darzeli kol kas nesiruosiam (bijau visokiu ligu). Stai taip mes gyvenam, biciules.

2011-11-05 22:54

saunios naujienos pas jus...

...
40

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Meinardas