Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
38

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-02-28 22:31

doriuk , o ar daug geria ? vandens, arbatų ir t.t. jei daug geria gali ir dėl to prakaituoti, jei mažai tada reiktų pasikonsultuoti su gydytoja, didelis prakaitavimas nebūna be priežasties dažniausiai .

Ynacka taip taip astma vyreniajam jau keliauja 8 metai žinau apie ja ne mažai, bet visko dar tikrai nežinau 

Na žinokite norėčiau ir aš šuniuko anksčiau kategoriškai buvau nusistačiusi, dabar žiūriu vis ir man kartu su sūnum mintys krypsta, na senstu matyt  sakiau 10 metų progą galllll turės tokią dovaną  būsiu prisikalbėjusi .

2011-03-02 08:40

Ynacka 2011 02 23    

veisle spicas :)  

vajeiiiii kokį gražų išsirinkote :-) man jie labai faini  

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-03-02 09:41

as irgi apziurejau sita veisle,labai faini suniukai bet ir darbo nemazai kai tiek daug plauku turi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2011-03-02 10:19

na nepasakyciau kad daug laiko skirti reikia,sukuoti reikia kas tris savaites,kirpti ju nereikia :) labai meilus ir draugiski :) bet paloti tai megsta :) megsta su vaikais zaisti ir yra labai atsargus,bent po kolkas :) kas bus toliau neaisku :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-04-01 13:21

2008 metų pagrandukai 4

savaitę laiko nedavė rankos nuplaut

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-04-01 18:28

madistė.

2011-05-06 11:09

sveikos.kaip laikotes?kazko visai nurimo musu pagranduku forumas :) kaip sekasi darzeliuose?kaip vaikuciai laikosi? :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-05-06 15:16

Laba,na mes į darželį dar neinam,bet planuojam nuo pradėt jau maratoną. O šiaip tai augam kaip ant mielių,kalbam vis daugiau,su puodu pradedam draugaut,o jau mandrumas...., ir judrumas.kaip.. sakant nenuobodu.

2011-05-06 15:21

pas mane kuo toliau tuo blogiau,sakiau desiu greit spyna i saldytuva,nes kiekviena diena po litra pieno patvarko kaip jam atrodo geriau uzvakar pyle katinui atsigerti tai kilimas kiaurai slapias buvo,vakar litras pieno sugaravo i pamazgu kibira,mes dar nedraugaujam su puodu atsiseda pasedi ir bega lauk,maniskis tikriausiai norvegiskai kalba kad nieko neina suprati

2011-05-10 11:33

nu tai jau tikrai reikia spyna deti ant saldytuvo :D mes nuo rugsejo eisime i darzely kaip bijau tai negaliu...bijau tu ligu nes ir taip per ziema ne karta sergame.vaziuosime birzely pas zolininke,bandysime sustiprinti imuniteta.Mum gydytoja siule nuo rugsejo pagerti "ribobumyl" bet nzn nenoriu tu chemiju kisti,ar jus esate apie juos girdejusios?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-05-10 12:44

aš nieko nesu girdėjusi, aš saviškiai tik žuvų taukus duodu daugiau nieko

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-05-11 15:38

O mes einam jau i darzeli visus metus ir nepasakyciau kad taip labai sirgome,jei atmintis manes neapgauna,tai nuo rugsejo sirgome 3kartus,tai nepasakyciau,kad cia daug,nedami per saltaji sezona sirgdavome pora kartu,o cia kolektyve,nu tai visai,ne visiem tos ligos kimba,jei imunietas stipresnis,tai ir atsilaiko,svarbiausiai,kad i grupe neprivestu smarkiai isisirgusiu vaiku,nes buna visko,neturi kur tevai palikti,tai ir veda su vaistais i grupe,bet cia jau nuo darzelio ir nuo grupes aukletoju,bei paciu tevu priklauso.Nors siaip tai dabar truputi sirguliuojame ir,bet nera ko noreti,viena diena +20,kita jau prisnigePas mus viskas ir kaip pas kitus,augam,mandrejam,su puodu jau seniai draugaujam,kalbam ir gan aiskiai ir laaaaaaabai daug,jau ir skaiciuoti mokam iki 6,spalvas pazystam,su kai kuriom raidelem jau susipazine,tikpo kurio laiko jei neprimeni kokios cia jos,tai vel pasimirsta(cia kompiuterio indelis,mat labai daznai nori prisesti kartu koki laiska parasyti,tai liepiu spausti kokia raidele ir ji spaudo,kur nezino parodau

)

2011-05-24 09:12

Sveikos, mes buvome sanatorijoje po ligų maratono pasitaisėme šiek tiek, į darželį nebeleisiu, sirgome labaiiiii stipriai. Išvykstame iš Lietuvėlės netrukus, tai gana jau mums darželio  

Dėl kalbos galba, skaičiuoja iki 10 be klaidų jau bando ir iki 13 kartais gaunasi kartais ne, kartais mokam M ir A kartais pamirštam  spalvas moka ir oranžine ir rūžava ir tamsiai mėlyna ir t.t. Dėl pasiekimų viskas gerai , bet va dėl sirgimų buvo sunku. Na gal sanatorijoje kiek sustiprėjom nežinau laikas parodys .

Atsikalbinėti pradeda, kodėlčius tikras dabar, bet lyginant su broliu ne tiek daug vartoja per dieną KODĖL 

Moka ir keiksmažodžių pvz. broliui sako eik tu šikt netrukdyk , aišku čia neigiami dalykai , na bet moka  tai ir minusus reikia pasisakyti 

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-05-26 11:58

sveikos. labai cia seniai uzsukusi buvau...

na ka cia papsakoti. nei pampiu, nei soskes, nei buteliuku nebeturime. su puoduku draugaujam nuo rugsejo men. snekam daug,kuo toliau tuo dedesniais sakiniais. spalvas zino bet tik pagrindines. sakiciuoti mokomes iki penkiu.

laurikes panele ziuriu saunuole, mes dar to nemokam. patinka piesti,piesia ir sako ka nupiese. lelias nuvelkam, apvelkam. dar patinka domino visokie, lego...

siap valgi,piena geriam bet su saiku.. patinka sultys ,arbatos. dar geriam zuvie staukus kasdien.

i darzeli irgi jau nuo spalio einame.patinka, eina su noru. valgo gerai jame.

is rodo i mano ausis ir praso auskaru, iki asaru net noriu ir viskas. tai mastau gal pradurti.

2011-05-26 15:08

pas mane vaikas tai nebezinau ka ir pasakyti,istikruju pradejo jau daugiau zodziu atkartoti bet dabar nervina su vonia,nubega i virsu nueina i vonia nusirengia plikai ilipa i vonia ir laukia kol ateis ji ismaudyti,vakar vakare vyras nuejo issimaudyti tas is paskos,reikia vaziuoti buvau suruosusi ziuriu vyras saukia ateik ateinu tas nuogutelis stovi susiruoses maudytis

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-05-26 15:19

patinka maudytis vadinasi...

2011-05-26 15:21

nu ne liūdna tau ateja, koks švaruolis vaikinas auga  gerai gerai, džiaugtis reikia, o tai ateina laikas kai reikia stumti paskui  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-05-26 16:49

na saunuoliukai visu vaikuciai,mes tai snekame,pasakojame,dainas dainuojame,skaicuoja iki 10,o va su spalvomis tai ne kas maiso,o blogos savybes tai kai mociute ateina su ja visai dienai buti tai ji sako,as taves nemyliu,bet po to viskas buna gerai susidraugauja

2011-05-26 17:30

maldaiva sveikiname tavo mergyte su gimtadieniu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-05-26 17:34

dekui ateja

...
38

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė