Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
37

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-11 14:17

Aš nesu kėlusi iš vis naktį, prieš miegą padarydavo ir ryte daugiau, jei naktį norėdavo pats prasibuzdavo ir vergdavo, dabar nebeverkia, o pats nueina, bet retai kada naktį , nors vakarais nemažai geria. 

Aš manau, kad čia priklauso nuo šlapimo pūslės, pas vienus ji silpnesnė todėl ilgesnio laiko reikia kol viskas susitvarko, pas kitus ji stipresnė .

2011-02-08 08:54

sveikos mergaitės kaip gyvuojate ?

Oiiii mes labai sunkiai sirgome, 40 temp. 3 paras pilnai pramiegojo, absoliučiai nieko visiškai nevalgė, sakė virusas iš viruso stiprus bronchitas gavosi, paskuij jau įtarinėjo plaučių uždegimą, žodžiu diagnozės keitėsi kas dien.

Dabar piu piu piu jau viskas gerai, bet išgyvenom tikrą pragarą.

Mokam jau A raidelę ir parodyti, ir parašyti. Tik pastebėjau jei tik kelias dienas nepaklausk trečioje jau pamiršęs  

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-02-08 12:36

O mums kalba jau atsiriša po truputį,dabar pastoviai sako, kur tu? 'ir dar, eik tu sau'  ir dar labai mėgsta žodį ,dink" ,čia matyt iš sesės išmoko,nes ta varo iš kambario griežtai Šiaip mandagus vaikis,atidaro duris ,sako ,prašau" ir labai už viską dėkoja,nors pasiutęs tai ohoooooooooooooooooooooooo.

2011-02-08 20:18

Šaunuolis Ainiukas, tai bachuriukai mūsų jau susikalbės  

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-09 09:35

o koks ainius protingas,o pas mus irgi jau pradeda kalba atsiristi,dabar pastoviai klausineja kas cia ,o kas cia,na tikiuos greitu laiku pradesim daug daugiau kalbeti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2011-02-16 15:12

tikrai saunuolis kad moka jau keles raideles :) mes taip pat su kiekviena diena vis tobulejam :) dabar jau turime suniuka tai nera jam laiko kada mokintis kanors naujo :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2011-02-21 21:23

Sveiki kaip gyvena pagrandukai, mes neblogai, jau kalba mums atsiriso, kalbam sakiniais, nors ne visada viska suprantu t.y. kai kuriu zodziu., jau ir pampersu senokai atsisakem, zodziu judam priekin. kazkaip jis man paskutiniu metu ugtelejo visom prasmem. Kaip Jusu maziukai laikos kas naujo pas jus. As siuo metu po anginos peracijos sedziu namuose,  tai vis uzsuku paskaitineti, tik kad labai jau cia tylu.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-02-21 22:09

Pas mus irgi žodynas labai plečiasi,bet va kas liečia pampersus....dieve padėk,puodas -ne draugas

2011-02-21 22:18

Sveikos jei ne astma tai būtų mums viskas labai gerai, imlus vaikinukas mokslams greitai mokinasi ir atmintį turi, skirtingai nei brolis. Bet kankina mažajį bjaurybė atsigauti neina normaliai ir vėl priepoliai.

Doriuk labai labai labai džiaugiuosi už jus , šaunuolis vaikinukas perduok jam tai ir bučkį siunčiu 

2011-02-22 07:55

maniskis po ligu tai visai paliko nervu puodas eina zyzia verkia,jei kas nepasiseka apsisukes paleidzia daigta ir neziuri kur ,pridauze man stikliniu gavau i kakta is medines kaladeles,kas liecia puoduka tai irgi jam ne draugas buna momentas kad nenori pamperso neuzdesi,prisisioja i kelnes saukia mama ziurek pampi

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2011-02-22 09:52

Sveikutes, papasakosiu kaip mano panelyte gyvena ... Kalba daug,bet daug ka ir savo pauksciu kalba,taciau kai jau ko nori tai super graziai  pasako! Kartais situacija panasi kaip pas Vover,daznai megsta sakyti neezn-tai reiskia neaiskink,cia jau vyresneliu pamokos! Ir rekti turbut is manes gerai ismokusi,nes kai supyksta tai kartais taip uzklykia,nu kazkur girdetas  tonas!!!!!! Jau nuo balandzio menesio planuojam eiti i vyresneliu grupe,nes su leliukais jau nera kas veikti,kadangi prisiziurejusi i juos mano mergina taip pat nori gerti is buteliuko arba sugalvoja,kad reikia pampersa detis,kurio jau seniai nenaudojam.Tai va taip mes ir gyvenam! 

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2011-02-22 14:00

O mes sirguliuojam,temperatura skilusi,o ir kosija ji man kaip sunelis(lojimu),bet issikapstysim

Snekam daug ir aiskiai,labai megstam piesti,klijuoti lipdukus lavinimo knygutese ir zurnaluose,taip pat prie kompo labai verziasi,tai kai priseda kartu kokiom keliom minutem,tada duodu ir uzduotele,paspausti kokia nors raidele,pvz A,S kol kas tik tas ir atpazysta,bet judam i prieki po truputiDarzelyje ir viskas gerai,noriai mokosi,nors musu grupeje yra mazesniu uz mus po pusmeti,bet blogybiu neparsinesa jiZodziu augam,mandrejam,gudrejam

2011-02-22 15:06

Labai saunu, kad visi tobulejate.Uzjauciu jus Kristulka, bet tikiuopsi, kad viskas kuo greiciau sveikatele pasitaisys, man astma kazkas baisaus, nes brolis ja mazas sirgo, jetus kai pradedavo dusti kaip man budavo baisu.Sveikit kuo greiciau siunciam Jums saules spinduliu ir sekmes. Laurike ir Jus uzjauciam nuo laringito labai gerai gyslocio arbata, pabandykit, mums padejo.

Kas liecia pampersus, pasakiau ne ir viskas, is pradziu oziavos ir lovon pridare, pabariau kelis kartus , kad negrazu taip daryt ir viskas. As stengiuosi vadovautis tokiu principi: pasakiau ir sventa . priesingai . maniskis kai pabuna pas senelius tai tada viskas: atsikalbineja, patampa kudikiu-pamaitink, to noriu ano nenoriu, zaislu nerinksiu, to nedarysiu. Reikia mociutei del sito dekoti, tai kai is ju gristam tai oi karas buna. Is vis prasideje prie visu zodziu priezodelis ne., ir zodziai noriu sito ano  ir kito. Gal per griestai as, bet nenusileidziu, o kai pradedu rekti ant sako; maam, sa ir pirsta prie burnos deda.

2011-02-22 20:58

as su oziais ir taip pat kovoju,turi buti pasakai ir sventa o jei ne duok uzpakaliuka :) Pas mus nieko naujo,kalbam gerai,nesergam po kolkas,tobulejam po biski,bet seip labai nenoriai mokinas,greitai atsibosta.Turim suniuka tai dabar didelis dziaugsmas jam ir nera laiko nieko kitu uzsiimti.Kristulka o kokius vaistukus naudojat nuo astmos?mes ja ir turim lengvos formos,naudojam singulaira,ir pradeda sunkiau kvepuoti tik tada jei pasigauna koki virusiuka,bronchita arba plauciu uzdegima.Bet kai buvom mazesni tai daug daugiau sirgdavom,o dabar labai reti atvejai.

2011-02-22 21:58

Mes naudojame singulerą, salbutamolį, fliksotidą, mums vienas iš po kito priepolis, kūdikiui nebuvo, bet kūdiki berdavo alerginiu bėrimu. 

2011-02-22 22:01

ynacka kokį šuniuką įsigijote ?Veislės kokios ?

2011-02-23 07:41

as irgi pasvajoju apie suni,sakiau itaisysiu mamai veislini  koki ir aisku kad neelergizuotu,nors trumpam gryze i lt pasidziaugsim,tik nedarysiu tokios klaidos kaip ziema kad gryzom,mamai pasakiau kad pirksiu suni,kaip ir nelabai pries buvo,bet kai pasakiau kiek kainuoja tai mane isdurnino pareiske kad uz kazkoki suni tiek moketi nesamone,tai sakiau si karta sakysiu kainuoja 200 litumes vaistus irgi tokius pat vartojam kaip kristulka,nelaukiu pavasario kai prades berzai zydeti bus amen mano dukrai,kaip gaila man tokiu mazu vaiku kai jau tokiomis ligomis serga,

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-02-23 09:00

labuka, pas mus tai musimosi periodas atejo rankos kojos kilnojasi nevalingai, cia is darzelio jau parsinesta, pazystam pagrindines spalvas melyna, raudona, geltona, zalia. Mokam skaiciu tik du. Jau padetis gereja su kalba, bet dar didzioji dalis uzsienietiskai. Labai ji man tokia isitempusi, pikta, bandysiu kalbet gal kokiu masazu israsytu.

2011-02-23 10:16

veisle spicas :) Tai pas jus "ateja" alergine astma?o pas tave kristulka?pas mus tai bronchine delto tik susirgus pasireiskia simptomai,bet kuo didyn tuo reciau pasireiskia.Mes pernai ziema naudojom fliksotida,siemet eina apsieiti su singulairu.Tikrai baisu tokios ligos maziem vaikams,kad galeciau pasimciau visas ligas vaiko :) kaip ir kiekviena mama :) O kristulka jums tik nesenai pasireiske ta astma tai manau seis metais ji vis dar kankins daznai o kitais metais jau bus lengviau.nes mum kai ja diagnozavo tai buvo baisu,kas 3menesius i ligonines guldavomes o dabar laikomes jau gerai.Nors ka as tau cia sakau,tu net geriau zinai viska uz mane :) )

2011-02-28 17:31

Sveikos mamaytes, man toks nerimas pasidare, pastebejau kai maziukas uzmiega pietu ar nakties miego suprakaituoja aplink kakla, krutine, rengiu atrodo plonai tik su maikute be rankoviu, nes kamabari apie 22 laipsnius. Kazkaip anksciau nepastebjau, nors kai as ji pasiimdavau is darzelio budavo visas slapias. Be to jei tik apaunu siltesniu batukus kojytes labai prakaituoja. Negeriam mes jokiu vitaminu, gal mums ju treuksta, jau nz ar cia eilini karta prisigalvoju.

...
37

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (160)