Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
34

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-09-29 10:19

Na is dalies pritariu,i laidotuves ar dar kokias rimtas apeigas vaiko nesivesciau,bet kapu sutvarkyti tai nematau nieko blogo,vaikas gryname ore pasibuna kol tevai apsitvarko butinus reikalus,tik reikia moketi susitarti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-09-29 10:20

Gal ir ne vieta vaikams,ten kur isvardino Pareigune,bet kartais turi juos vestis su savimi kartu.O mano panele tai aplamai kai ko nors negauna tai krenta ant zemes ir vaidina nuskriausta arba sustoja gatveje ir niekur neina...Kelis kartus net nuejusi ir pasislepusi uz krumo ziurejau ka darys-ogi nieko,stovi ir laukia nezinia ko,gali bet kas nusivesti taip... Visai nebijo mano pupa.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-09-29 15:48

oi oi ir pas mus oziai,vazuoju su ja ir ant kapiniu, ir visur,tai padeda ji man tvarkyti,renka akmenukus nuo kitu kapiniu,visko buna,aiskinu daug,bet buna veltui,ji musu namu bosas,ir musu kai kada,baisiausia ko bijo, tai diedo su lazda,o daugiau tai niekas jai nebaisu

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-09-29 16:23

mamba 2010 09 29    

Gal ir ne vieta vaikams,ten kur isvardino Pareigune,bet kartais turi juos vestis su savimi kartu.O mano panele tai aplamai kai ko nors negauna tai krenta ant zemes ir vaidina nuskriausta arba sustoja gatveje ir niekur neina...Kelis kartus net nuejusi ir pasislepusi uz krumo ziurejau ka darys-ogi nieko,stovi ir laukia nezinia ko,gali bet kas nusivesti taip... Visai nebijo mano pupa.

V va ir mums taip buna atsistoja ir stovi kaip ikaltas, karta net prasiau kad pardaveja maksimoj vestusi ji tai nejo vistiek stovejo

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-09-29 16:43

musu kapeliai yra toli tai nedaznai ir vaziuojam, tad kaip ir nesusidurem su problemele, uz antkapio yra akmenuku kruvele tai mano merginai nieko ir nereikia , kapstosi ir tiek o as ramiai galiu tvarkyti, ar eiti vandens atsinesti

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-09-29 16:52

Sveikos, na su ožiukais draugauja daugiau mažiau visi vaikai ir čia taip turi būti

Dėk kapinių važiuoju su vaikais ir tvarkome juos, neturiu jų kur palikti, tai pasirinkimo kaip ir nėra, dėl laidotuvių jei mirtų artimas žmogus tikrai eičiau vieta ten vaikui ar ne, nunešti gėlyčių ir pareikšti užuojauti reikia ir dėl valandos nieko nenutiktu, nuo visko vaiko neapsaugosi, o ir neįmanoma jei neturi ko paprašyti kad pabūtu ar palikti.

Man nesuvokema kaip pvz miršta senelis ir vaikus palieka kaimynam ar draugam, ar dar kam, na kalbu apie 1-4 metų neatveda atsisveikinti, ne va saugo , nuo ko ??? 

2010-09-29 21:43

Na kristulka,manau kad cia ne apie artimo zmogaus mirti ejo kalba,bet ir tai,va mire mano mociute ir sesuo savo vaiku nevede atsisveikinti prie karstelio,nes vien tik kai pranese vaikams(3m ir 5m) vaikai eme verkti ,vyresnioji su pasikukciojimais kad mociuteles nebera,na o mazoji tai sesei kompanija palaike,tai ir manau kad nuo vaiko priklauso,jei vaikas jautrus labai ir tikrai zinai,kad nuejimas,bus dar didesne trauma vaikuciui,tai gal geriau jo net nesivesti,bet jei nera kur palikti,tai cia jau ir kita kalba.Na tokia mano nuomone.Bet gal pakalbam apie kazka ne tokio liudno,nors,reikia visokiu temu cia

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-09-30 09:07

mes sende pirma kart eisim i kindermusik,tai pasiziuresim ar mums patiks,nes noriu kazkur leisti pasizmonet

2010-09-30 09:29

Aš supratau, kad aplamai kalba eina, tik sukonkretinau  .O vaikai reaguoja taip įvairiai, bet labai priklauso ir nuo pranešimo .

Na va kariauju viena, kavinuosi, tokia rmybė namuose, net ausyse spengi  oiiii koks mušeika pasidaręs , kada tas muškietininko amžius praeis, bet laukia apie 3 metus alpinisto amžius tai dar baisiau, kad galvos nenusisuktu

Nesisackinu aš su juo, tai greitai nurimsta, o va prieš brolį tai šokinėja

2010-09-30 12:58

Kaip Kristulka sako pas mus prasidejo alpinizmo laikotarpis, sokinejam laipiojam, virtuvej buvo uzikorusi ant palanges gerai kad laiku pastebejau po butu jau sokusi

2010-09-30 14:21

brazde anksti jums alpinizmas aplankė, sako, kad apie trečius metus jis apsilanko . Nors kiekvienam skirtingai, mes jau kodelčiuojame nors sako mums per anksti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-10-05 11:47

sveikutes :) senai bebuvau :) o pas mus ir alpinizmas prasidejas,visur lipa kur tik imanoma,uzsilipa ir ant palanges lovos deka :) o del kapiniu tai visada veduosi kartu ir kazkaip nebuna dideliu problemu nes as jam sugalvoju ka veikti,pvz lapu ar zoliu kruvyte sudedu jis uzsideda didele mano pirstine na ir deda i maisiuka :) jis nori visada man padeti ir valgyt daryti ir namus tvarkyti o as jam tai suteikiu ir sugalvoju ka jam daryti :)   Oziu taip pat kaip ir visi turime bet po kolkas normaliai susitvarkome,nors buna visko :) bus matyt kaip toliau :)   pvz parduotuvei paimi kanors skanaus ka jis megsta jis pradeda zysiti dabar noriu,noriu valgyt ar gert o as pasakau jeigu dar sauksi ir sitaip zysi nunesiu atgal viska ir paliksim parduotuvei tai jis greitai nurimsta ir palauke kol iseisim is parduotuves :)

2010-10-24 19:34

sveikos.Kaip laikosi mamytes bei vaikeliai?kaip sekasi darzeliuose?nesergat?

2010-10-24 19:51

Sveika, augame po truputį, buvo apsirgęs , bet dabar viskas gerai. Į darželį einame kaip į šventę, labai patinka nuo pirmų dienų jokių neigiamų emocijų nebuvo ir iki šiol nėra.

Ketvirtadienį eisime tirtis širdutę jau 1 laipsnio užesiukai, tai bus aišku ar važiuoti reikės į vilnių .Dėl širdelės gali būti , kad mūsų augimas buvo apstojęs, bet čia paaiškės viskas. Šiuo metu augame normaliai svoris ir ūgis normalus, tad tuo labai džiaugiamės.

Taip mandrėjam prisineša iš darželio o jo joi  

Spalvų nebemaišome , žino pilnai visas pagrindines, dabar po truputį jau pratinamės prie rožinės, oranžinės, žydros ir t.t.t.

2010-10-25 13:52

Mums ir darzelyje gerai,buvom apsirge bronhitu,pasveikom,isejom i darziuka,o po savaites vel snargliuojames,tai sia savaite vel namie pabusim,mokiniams atostogos,tai darzelyje taip pat norincius leidzia paatostogauti

Mandrejam ir mes po truputi,snekam,bandom daineles dainuoti,sokti kur darzelyje ismokom,spalvas pagrindines ir jau skiriame,(labai padejo knygute su spalvotais lipdukais)Zodziu augam,tobulejam.mandrejam

2010-10-27 20:44

pas mus taip pat isgirdo uzesiukus sirdelei,tai lapkricio 10d vaziuosim i kauna ziuretis.Bet sako nenusigaskit daznai vaikuciam taip buna,paskui jie isauga.Spalvas mes taip pat mokam :) padejo knygute su lipukais :) bet dar maisom kai kada :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-11-01 10:52

Paskaitinejau, kokie saunuolaiai vaikuiai moka jau spalveles.As ko gero busiu apsileidus maam, nes mes kazkaip nelabai dar mokomes. Bent jau pliusas kad kalbet pradedam vis daugiau ir daugiau, jau ir susisneket eina. Su darzeliu mum beda savaite darzeli dvi namie, nusibodo iki gyvo kaulo tos ligos, po vasaros dar nebuvome, nes renovavo darzeli, tai vyras atostogavo, po  to as, o po to apsirgom. Vienu zodziu dar neaisku ar is vis si menesi atidarys darzeli, kazkaip man i kita nesinori vesti, bet ko gero teks.

2010-11-01 13:40

Doriuk jei nemoka spalvų išmoks , vadinasi  kažką moka,ko nemoka kiti vaikučiai, su vaikais jau taip yra nemoka jie visi visko vienodai, vienas anksčiau vieno išmoksta, o kitas kito, laikui einant daug maž visi susilygina.

Labai labai labai džiaugiuosi, kad jums su kalba gerėja ŠAUNUOLIS  

Na dėl darželio tai jau kol imuninę sistemą įgaus jau taip ir bus su ligomis

2010-11-01 14:51

Mums jau gerai darželyje einasi, tik va jau ko ko ožių tai pilni namai kiekviena diena kovojam su jais, dabar pas mus 2-3metų vaiko elgesio krizė, ko paprašysi to negausi, viska atbulai darom, su spalvom ir dar ne kaip  atrodo žinom ant rytojaus vėl kaip nauja arba spėliojam, labai mėgsta lipdukus turim jau albumėlį jų tai neskaitant dar kiek taip visur priklijuota einant miegoti ir ant jos pačios triusikėlių radau

2010-11-01 15:25

Tie zurnalai ir pas mus silpnybe,kad ir vakar nuejom i parduotuve,tai ir viena ima ir kita,paskui dar trecio reikia,tai zodziu,paemiau du su tais lipdukai,na nors vakarai ramesni,nebereikia oziuotis,ka paskutiniu metu ir labai pamegom,jau neiskentus ir dirzeli buvau i pagalba pasikvietus viena kartaSaukia,rekia,bliauna ir pati nezino ko nori,viska daro atbulai,ale kada tas laikotarpis praeis.

Ligu ir mes neatsikratom,na bet kaip nors priprasim

...
34

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Aidas