Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
31
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-07-08 10:10

Labas rytelis, oi uzjauciu ligoniukus ir dar su angina, baisus dalykas, as pati praeita savaite pragulejau su 39.2 temperaturos nuo puliuojancios anginos, bet visa laime , kad be antibiotiku prasisukau, nes radau purskala su antibiotiku tai vis maziau organizma gadina  ,  tai labai ir vaikucius suprantu kaip jiems sunku buna :( Laikykites maziukai ir sveikit :)

Beje nuo anginos labai gerai 100 gr avieciu dzemo sumaisyt su 200 gr medaus ir uzvirint Atsigulus i lova siltai uzsikloti ir isgerti arbata. skonis slykstus-rezultatas nepparastas.As pati turiu angina, tad kai sirgau pries tai isgeriau sy misiny tik viena karta ir ka jus manot ? pirmadieny baisine angina, gyditoja siuncia i klinikas , kad gal operuotis , vakare isegriu sy nuovira antradienio ryte anginos ne kvapo neliko :) :) :)

Na o mes po vasaros maudyniu vel koset pradejom, isleidau siandien i darzely ir galvoju, kad gal reikejo neleisti :( Vakar kai gryzo vaikas is darzelio buvau pakraupus-lauke su sortais oras vesus po pietu   ;( kelniu prideta pilna visokiu , purvinas kaip nezinau kas , megztinis suplesitas ) sakiau jei dar pasikartos karta tai eisiu pas direktore , nors liko tik 8 dienles iki atostogu, bet vis tiek vaikai turi buti priziureti . Turiu vilty , kad pavyks i kita darzely ikisti, o tai dabar darzelis kainuoja apie 350 lt | :( :( :( 140 darzelis ir kelione 200 .

Beje, ryt einam i klinikas, , ziures nosyte, nes istisai issiziojas, sakau gal uztai ir serga taip, nes ytaria adenoidus, gali tekt vel operuot, bijau nes tokiam maziukui jau antra narkoze butu, bet jei tik sveikesnis bus tai ko nepadarysi ir paciam gal bus geriau :)

Kas del buteliuku, tai darzely ju neturi ir nereikia, o namuose visada pliurlina, per nakty isgeria du buteliukus .Su kalbejimu niekaip neprasimusa, dainuoja dainas, sneka ...bet viskas savo kalba :( pasako kai kuriuos zodzius aiskai-koja, mama, tete ir pan...bet sakiniu nera :( :( :(

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-07-08 10:31

kaip baisu kiek serganciu, linkiu kuo greiciau visiems pasveikti. kas liecia angina ji ir man paciai yra , bet gydytoja patare laiudiska dalyka-uzvirinti alu ir ideti sauksteli medaus ir tuo  skysciu skalauti gerkle, bet neisspjauti alaus o ji nuryti, slykstu bet veiksminga. kas liecia adcenoidus mums juos isoperavo, bet nz vel prasidejo maziukui knarkimas, kisa pirstus i nosyte nervuojasi, vel vaziuosim pas nosies daktare, tuo paciu angina pasiziures kaip reikalai.Sakiau kai pasveiks skiepysiu pneumo vakcina, gana cia mums kankintis,aisku kad tik butu veiksminga, nes man paciai ji labai padeda. Kai buvau pasiskiepinus praktiskai nesirgau, arba zymiai lengviau gerkle praeidavo, o daba kazkoks kosmaras, matyt dar ir pati maziuka apkreciu nenorom.

2010-07-08 10:57

Labutis Doriuk, o kas cia per pneumo vakcina? kokie salutiniai poveikiai gali buti?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-07-08 15:20

Doriuk papasakok plačiau įdomu ir man labai, nu mums jau geriau, per strioką buvau pamiršusi, kad rupūžę turiu tai pradėjau girdyti pagersime savaitėlę. buvome pas LOR šiandiena gerklytė jau graži be pūlinukų, vaistukų kursą baigsime, bet pasakė man taip, tokie maži neserga čia didesnių vaikų liga, bet jau, kad užsikrėtė tai galite dažnai sirgti, keista man tokie maži neserga, labai jau įdomiai nuskambėjo .

tukutis sveikatytės jums dėl kalbos pasikonsultuokite reabilitacijoje gal paskirs logopedą, Doriuk ir jums sveikatytės tikiuosi dėl adenoidų jums viskas bus gerai .

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-07-08 15:41

Labas visoms,kaip sunku kai vasaros metu vaikai taip sunkiai serga...Mes kol kas laikomes,vaikai taip pat sveiki,tikiuosi,kad taip bus ir toliau.Tik jau panelei tokie ragai isdyge,kad baisu...vos tik kas tuoj rekia(ne verkia,o rekia),net ant zemes kelis kartus krito ir voliojosi,tai kai sniojau per subine,baigesi ardymaisi...Aisku ,po to labai gaila buvo,kai man ant keliu tyliai sniurksciojo,bet ,kad kitaip jau nebegalima...Nezinau,vel reikes turbut pradeti raminancius girdyti...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-07-08 15:48

ligoniukai sveikite!oi mamba panasiai ir pas mus darosi,tik mane labai saugoti pradejo,kad i darba neiciau

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-07-08 16:08

Ragai ir mūsų neaplenkia, bet taip ir turi būti  mano tai ne  kad griūtu bet atsiklaupia ant kelių ir galvytę nulekia, sakau jam pasimelsk pasimelsk, kad ožiukai pabėgtų tai pyksta dar labiau, kad jokiuosi  nieko iki trijų metukų aprims ožiukai pamatys, kad neperlenkiamos mamos  atsibos ožiuotis

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-07-08 16:14

,va,va,mano tai gerokai anksciau melsdavosi,o dabar jau pakeite taktika,krenta ir voliojasi... 

2010-07-08 17:23

Matyt dabar oziuku metas atejo, musiskis irgi jei tik neuzsukam i prekybos centra tai tokius ozius parodo, kad baisu baisu iki kol namo parvaziuojam zviegia, jau neverkia o zviegia :) ir namuose jei kas nepatiko viska meta , nesvarbu kur net i televizoriu savo masinas sveicia, tai jau tada labai susipykstam :(

2010-07-09 10:25

http://www.medicine.lt/index.php?pagrid=leidiniai&subid=ft&strid=336

cia siek tiek info. apie pneumo vakcina. Nuo jos mano giminaitems buvo pakilusi temp. nes yra alergiskos, bet jei panaudojus vaistuku nuo alergijos neturetu auksta klilti. be to as ir pati skiepinausi bent jau man buvo ji veiksminga, nors aisku buna ir isimciu.

2010-07-09 10:27

kas liecia oziukus pas mus jau ragai kaip pas buliu pasidare, nes ir meto daiktus isiutes, verkia, ka cia verkai baubia be asaru, musasi, nors gauna atgal bet tik tam kartui. Tikiuosi kad tas psichozes laikas greiciau praeis, nes jau atsibodo jis man gerokai.

2010-07-09 11:57

Labas rytelis, nu va mes jau po apsilankymo pas daktarus, rugpjucio 25 operuos adenoidus, turiu vilty , gal baigsis musu ligos pagaliau, nes dabar istisai issiziojes vaiksto ir persala labai greitai :(

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-07-09 12:14

Pas mus lygiai tas pats su rėkimu ,griuvimu ,neklausymu Jei tik kas ne pagal jį ,viskas,isterija

Kalbos ir pas mus mažai,tik paukštukų kalba.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-07-09 15:05

O mes laikomes ir tikiuosi nesusirgti,nors uosviene puse dienos is paskos laksto ir saukia aprenkit vaika susals,apmaukit kojinytes susirgs,bet niekas i ja nekreipia demesio,leidziu vaikui ir nuogam po kambarius palakstyti,o ir kojinytes maunames tik kai einam laukan

Del oziu,tai pas mus jie ir uzsuka,bet staigiai buna nuginti jie,labai pasiteisina ignoravimas,net i ta puse neziurim kai rekia,o ji specialiai dar garsiau rekia,kad tik kas atkreiptu demesi,bet mato kad neiseina jai,tai pradeda savo pykstu,pykstu tetukas arba pykstu mamyte.Jei pyksta ant tetuko,tai myli mamyte,jei pyksta ant mamytes,tai tada tetuka myliZodziu oi gudrucius auginame

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 93

2010-07-10 04:38

sveikos. Mes savaite pabuvom Palangoj ir pasigavom kazkoki virusiuka - pirma paviduriavo, o dabar pradejo koseti, sloguoti. Tai teko vaziuot namo.Gydytoja prirase vaistuku antivirusiniu. O siaip Palangoj oras geresnis - ne taip karsta...

2010-07-10 09:15

Oi kaip Jums nesmagu Ausmute.Sveikit greiciau, mes ir buvom siandien pas daktaru, tai tonziles negarazios, be to virsutinese dantenose uzdegimas, ko gero del vitaminu stokos.Vienu zodziu dabar kaip as sakau bandom pompuoti vitaminus is gamtos, valgom serbentus. Tikiuosi issikapstyti greitu laiku nes noriu greiciau paskiepyti maziuka.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-07-10 09:21

sveikos, ir mes namie auginame ožkytę, kai jau užeina isterijos greit nuvedu i kitą kambarį ir sakau rėk čia į valias, na bet neidomu jai vienai cirka daryti be žiurovų tad greit aprimsta

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-07-10 22:35

nu ir mes kovojam su tais oziukais,ant zemes po kolkas dar nekrenta.Parduotuvei tai kazkaip ramiai visada,buna oziai kai nenori eiti namo,arba nori kurnors vaziuoti va cia didziausisi oziai :) is vandens taip pat neina istraukti.Mes dabar kraustomes i kita buta tai biski uzsimeme,tai Nojus su mociute dazniausiai buna.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-07-11 09:09

o tai jums smagu i nauja buta, daug rūpesčių

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2010-07-16 02:32

sveikutes mamytes, na va prasirgo maniskiai abudu pulingom anginom, dabar taisomes po truputi, numesta svori bandom atstatyti. Mergaite tai ramiai prasirgo, o vaikinas tai sirgo kaip vyrui ir priklauso-su baisiom tragedijom, saves gailedamas, ir nuo ranku nenulipdamas. Tai dabar ozys irgi baisinis..Cia anglijoj tai pavadinimas net yra: terrible twos.  Bet manau prasideda nuo pusantru ir baigiasi kokiu 3 metu.

Manipuliuoja vaikinas nerealiai-atsinesa batus ir rekia kad reikia di di di vaziuoti , ir savo laidu issireikalauja. Mociute vaziuos atostogu i lietuva tai reiks parekint, nes dabar negaliu auklet zmoniskai, mociutei vis gaila..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

...
31
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Dovydas