Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...
Mama.lt

Mama.lt

2010-01-03 08:13

sveikutes :) kaip gyvuoja jusu leliukai ?kaip sutikote Naujuosius metelius?ar sulauke vaikiukai 12valandos?manoji tai uzmigo :) nesulauke saliutu ,na nieko gal kitamet sulauks :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-01-03 12:15

Maniskis tai sulauke ir vis ziuredamas sake-o ohhooo oooo, kol saude tol aiksejo.O paskui apie 2 val luzo ir iki 10 ryto pramiegojo.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-01-03 12:18

Labutis, o mes jau antri metai sutinkam be savo pupuliuko Naujuosius, maniskis pas mama buvo, tai 12 val. jau miegojo :0 Jis bijo fejerverku, pas uosvius per Kaledas sudem kieme fejerverkus o jis taip rimtai atsisuko i mociute sako BIJAU :) , nors siaip vyrukas nekalba

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-03 13:59

oi mano mažoji irgi neišlaukė miegojo per visus fejerverkus. a šda rir vatytės į ausytes įdėjau kad ne taip garsiai jai girdėtųsi. tai ir neprabudo, ne spas mus čia aplink visur labai šaudo po langais.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-01-03 14:16

Labukas visoms!Su Naujaisiais Metais!Kad jie butu pilni dziaugsmo ir sekmes!Manoji uzmigo puse 12val.ir miegojo iki puses 7ryto.Taip kad jokiu saliutu nei mate,nei girdejo.O va pries pat Naujus eglute miesto pamacius,tai labai aikciojo ir is masinos tekina bego link jos.Labai siais metais Kauno egle grazi.Paliko ispudi...

2010-01-04 10:30

Labas rytas, jo Kauno eglute tai isties ispudingai atrodo ypac vakare , taip smagu jos viduj ten pasedet, sviesu , jauku

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-04 12:42

Mūsų pagrandukas labai pradėjo atsikalbinėti  viskas ne ir ne  pavalgydinamas visai nebelidžia  valgo pats, jei neišeina su rankomis pradeda vallgyti, oi kol išmoks to savarankiškumo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-01-04 12:59

ismoks,musu mazoji taip elgesi,bet dabar jau graziau pradeda valgyti,ir neduog dieve trupiniukas nukris prie jos lekstutes reik kuo skubiau valyti,o tai tada baigias valgymai,vienu zodziu pagal jos duda sokam virtuveje

2010-01-05 09:50

Jis jau moka pats valgyti, tik sakyčiau tingi su šakute , pavalgo su šakute atsibosta ir greičiau gaunasi su rankytėmis  

Nu ot velniukas prasibunda 7 val. anksčiau sėdėdavo žaizdavo, dabar ne atlekia ir zyze , kad aš akis kuo greičiau pramerkčiau  liūdna mat jam vienam.

2010-01-05 15:41

o maniske pradejo naktimis sistemingai pas mus i lova brautis.Ir dar butinai i viduriuka jai reikia...Na viskas butu pakenciama,bet kad ji tipo ima miegoti ir sukasi visa skersa,tai ir guli man ant galvos,tevui kojas uzkrauna ant nugaros ir dar muistosi.Nu ir vargstam,kol kieciau neiminga,nes jei ja pernesi pradeda verkslenti ir vel atreplioja.Taip buna kelis kart per nakti.Atrodo ko truksta,galetu iki ryto miegoti savo lovytej,bet jos tas miegas toks-labai vartosi,tai i tuos lovytes virbus besidauzydama ir nubunda,o nubudus jau eina pas mus.Nepailsim juodai, taip.

2010-01-05 15:45

Tu zinok Alinga manisksi ir praktiskai apsigyveno pas mus lovoj, po ligonines. Nes jei tik paguldai i lovyte apie kokia 2 val. labas rytas opapa. Bet mes kazakip jau su vyru apsipratom, praeis kuris laikas vel jis man keliaus atgal., nes kas per daug tas nesveika.

2010-01-05 15:54

Bert tai gal Tavo,Doriuks jis ramiai miega?O pas mus tai tas blaskymasis ir maskatavimasis kojom,rankom...nepailsiu.Siryta pabudau pati nuslinkus zemyn,o ji skersa virs mano galvos, sau ant pagaves parpia.Tai vyro paprasiau kad pernestu i lovyte,dar kokia valanda pamiegojom be jos.Ir vakarais budavo gal;i sese salia paguleti ir pienuka kartu gerti,o dabar rekia tol,kol manes neprisisaukia.Kazkokia mamyciuke darosi.To tikrai nebudavo.

2010-01-05 16:03

Labukas mamytes, ziuriu pas visas panasios problemos, musiskis ir pradejo naktim lovoj pas mus vidury miegoti , ryte vel atlekia i lova.Blaskosi , pyksta .O jau koks sirse pasidare tai baisu, anksciau ziuredavo multikus galedavau nors kiek susitvarkyti ir valgyt ramiai pasidaryti, dabar tikra beda, visur zigiuoja paskui net i tualeta braunasi , o jei uzdarau duris kambaryje reksmas neimanoma, bijau palikt , nes kakzuria diena jau isbelde stiklo kampa, tai gerai kad ne i jo puse krito

2010-01-06 16:33

Oiiiii prisičiaužė vyras ant ledo nuo kalniuko, priminė man filmuką LOLO  kaip pingviniukas nučiuože ir linguodamas į kalniuką

Na ką pas logopedę kaip niekad buvo toks paklusnus viską darė ir aš stebėjausi ir logopedė labai džiaugėsi  o jau kalbėjo su savo kalba, anksčiau nei garso neištardavo

2010-01-06 17:29

Alinga 2010 01 05    

Bert tai gal Tavo,Doriuks jis ramiai miega?O pas mus tai tas blaskymasis ir maskatavimasis kojom,rankom...nepailsiu.Siryta pabudau pati nuslinkus zemyn,o ji skersa virs mano galvos, sau ant pagaves parpia.Tai vyro paprasiau kad pernestu i lovyte,dar kokia valanda pamiegojom be jos.Ir vakarais budavo gal;i sese salia paguleti ir pienuka kartu gerti,o dabar rekia tol,kol manes neprisisaukia.Kazkokia mamyciuke darosi.To tikrai nebudavo.

Baik tu visko buna, kojos dazniausiai ant tevo, megsta nusispardyt koldra, tai nz kiek kartu nakti nusikloja, o piktumas kai uzkloju neklausk.Ir pradejo labai atsikalbineti, mustis.Ko gero nauji metai juos cia teip veikia.O kas liecia valgyma tai noriai valgo pats ir su sakute ir saukstuku (tik tada i burna nieko nepakliuna), ir rankom visaip.

Labai didele beda del soskio, atsikelus atimu is burnos, bet kokios isterijos buna, jau kai laikas miegoti tai iesko po visus namus, neramus buna, nz ka reiks daryti ir kaip atimti, toks vaizdas kad kaip narkotikas papas jam.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-01-06 19:18

su naktiniu miegu lygiai tas pats pas mus.Užmiega mūsų lovoj,pernešam į jo lovytę,bet prabunda ir vsio,reikia neštis pas save,nes rėktų nežinia kiek.O miega  tai ir skersai ir išilgai,visada judesy

2010-01-07 10:36

Nu gavo lupti pirmą kartą mano mažiukas, jau virš ribų pakilo jis pas mane erelis mažas  jau tokių bajerių ne bus pas mus, kaip puodukų skrydis per kamabarį dėl to , kad supyko, uhhhhh

2010-01-07 11:03

Oi Kristulka pas mane puodukai neskraido, bet atsikalbinejimas koks-tiksliau jei ka pasakai ar subari isvercia akis ir kojam trepsi i zeme (reikia pamatyti), audziu sikna turbut ketvirta diena, nz kaip bus toliau, nes graziai aiskinau neiseina, o jei dar taip tesis teks rykstute ieskoti.  Sitoj vietoj mano blogas kruopeles surinko, nes panasiai as taip darydavo, ne veltui ir gaudavau siknon

2010-01-07 13:14

mano pirmą kartą gavo , užmečiau su ranka , žiūrėjo akis papūtes paskui pratrūko verkti, jis pas mus atsikalbinėja taip pat, sakydamas ne-e-e ir liežuvį rodo  bet kas šiandiena užėjo nežinau, kaip šveitė puoduką man akys išsprogo , oiiii bus dar visko  

2010-01-07 13:36

Tai manisksi tai padare per mano gimtadieni, tik masina sveite plasmasine , ejo pro masinyte tunkterejo kas i galva paeme ir mete is visos jegos i zeme, i sikna nedaviau ne sveciu buvo, bet gal jis cia taip bande demesi atkreipti i save, nes labai jau megsta buti demesio centre. O paskutiniu metu tai is vis nz kas jam yra musasi, spardosi, atsikalbineja, neklauso- nepazistu savo vaiko, pasisodinau maitinti per veida man kirto, teko vel per rankas duot.Kazkokia nesamone darosi niekaip nesuprantu.

2
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2008 metų pagrandukai 4

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Auguste