Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Vokietijos mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
22

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-11-13 22:50

Sveikutes,esu naujoke siame forume ir taip pat vokietijoje.Gyvenu Munchene,laukiuosi 13 savaite,tai mano pirmas nestumas.Butu malonu susipazinti,paplepeti.Gal kas Munchene gyvenat?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-11-13 22:51

Sveikutes,esu naujoke siame forume ir taip pat vokietijoje.Gyvenu Munchene,laukiuosi 13 savaite,tai mano pirmas nestumas.Butu malonu susipazinti,paplepeti.Gal kas Munchene gyvenat?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-11-16 13:12

sveikos mamytes esu is Darmstadt gal yra  netuoliese gyvenanciu mamyciu butu malonu pabendrauti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2013-11-17 18:53

Sveikute,mes gyvenam netoli Mainz.Mielai bendraujam :)

2014-02-02 22:35

Sveikos mamytes smile.gif
Gyvenu Fiurte, man 22 metai, turiu daug aukles darbo patirties ir laisvo laiko, tad jei prireiktu valandines, ar nuolatines auklytes Fiurte, Niurnberge ar aplink juos galit maloniai kreiptis i AZ smile.gif patirties turiu su vaikais nuo 3 menesiuku iki 13 metu smile.gif Studijavau lietuviu filologija-pedagogika, tad ir pedagogikos ziniu bagazas sukauptas smile.gif

2014-03-28 11:47

Sveikos, mamytes,

Esu naujoke, su malonumu prisijungciau prie Jusu kompanijos. I DE atskrausteme su dukryte 2013m. liepa...gyvename netoliese Schwabisch Gmundo..., gal yra ir daugiau netoliese gyvenanciu mamyciu, butu malonu pabendrauti...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2014-04-04 10:26

Sveikos Mamytes ;)  

As esu Inga. Gyvenu Hannoverio meiste :) Liepa Bus 4 metai kai gyvenu Vokietijoje. Auginu sunu ir dukra :) mano vaikai jau dideli :) Sunus 15 o dukra 13 ;) manau su Velniene jau buvom susipazinusios kazkuriame kitame forume ;)  

2014-04-04 18:16

Sveika Ingabitute,malonu girdet.Gaila,esi toli.Mes gyvenam prie Frankfurto Maino.Mano dickei irgi 15,o maziukei 3.Junkis prie kitu temeliu,mielai pabendrausim.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-05-22 18:41

Sveikos Vokietijos mamytes! Jungiuosi prie jusuAs dar tik busima mamyte. Kol kas atrodo, kad mums dar tik 6 savaites

2014-05-23 16:58

Sveikos mamytes.Doris sveika prisijungus.Sauni naujiena pas tave,sveikinimai.Grazaus ir lengvo nesiojimo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-05-24 16:44

Aciu Bello Tikiuosi, kad viskas bus gerai. Pas gydytoja dar tik po savaites, todel biski pergyvenu ir nerimauju ar viskas tikrai gerai. Nes kazkaip vis galvoju, kad per gerai jauciuosi. Laukiu pykinimo, kuris taip ir neateinaPlius sportuoju ir vis galvoju, kad tik nepersitempciau kaip nors. Nelabai isivaizduoju kaip stipriai ta gyvybe prisitvirtina, todel kasdien vis laukiu nesulaukiu, kada viskas paaiskes.

2014-05-26 23:30

Sveikutes.Doris,nepersistenk su sportavimu,saugok save ir ta zirniuka tavyje.Viskas bus gerai.Ateis ir pakinimai,o gal ir ne :) ir visi kiti nuostabus pojuciai.Tai nuostabus laikas

2014-12-02 14:47

https://www.facebook.com/pages/TuTi-Deco/1498635197084610?ref=hl

2014-12-11 11:02

Sveikos, mamos Vokietijoje. Pastojau ir as, bet vokietijoje esam dar tik metus, kalbos nelabai esu pramoku, gal jus kuri padesit, gal zinot... Dirbu darba tikrai kenksmingose salygose (radiacija, chemikalai, saltis ir pan). Darbdavys jo dirbti nebevercia, pazadejo surasti kitokio darbo, bet... kolkas neranda... tai as stumiu dienas prie kompo, tam paciam salty ir baigiu isprotet. Zinoma palauksiu, kas bus po svenciu, gal pasikeis situacija, bet jei ne? Zinau, kad kai kurios mamos iseina iskart i dekretines atostogas, nes dirbti darba draudziama... kaip vyksta sis procesas? ir svarbiauisas klausimas,  Kas mamai moka alga tokiu atostogu metu, darbdavys ar kokia sodra?

2015-05-12 14:59

Sveika,as  naujoke siam forume. Ar  dar ieskai draugijos paplepejimui?  As irgi is Miuncheno☺ geros dienos☺

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2018-04-24 04:16

Norėčiau pasiklausti kaip jūs keliaujate į Vokietiją arba į Lietuvą iš Vokietijos? http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/vezame-i-vokietija/

Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

...
22

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Vokietijos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
adrija