Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Dekupažas - klausimai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
25

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-01-14 13:46

Dėkui dėkui :)

Nesakyčiau kad senai, čia paprastai būna kalėdinė terapija (kaip sakau) :D Kažkada draugė nusivedė į kursus apie visas technikas, nors anksčiau sakiau, kad neužsiimsiu, nes per dau madinga... Va iki ko priveda kalbos :) Šiam momentui visa virtuvė nukrauta pradėtais darbais :D

Paskutiniu metu kažkaip esu pasinešus praktiškai į beveik vienspalvius darbus - geriausiai juoda-balta... man gražu, o kad kitiem patinka dar smagiau ;) Tikriausiai visoms taip...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-01-14 15:33

labai grazu Smala, tos apyrankes labai grazios.is kur tokiu paveiksleliu gavai?

Paskutinį kartą redagavo: neringulis (2011-01-14 15:39)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-14 20:28

Man tai ir spalvoti ir tokie vienspalviai gražu, apskritai esu iš tų, kuri labai vertinu rankų darbo gaminius Ir jei gaunu ką dovanų, visada galvoju, kiek žmogus meilės, kruopštumo ten įdėjo ir būtent man padarė

O aš susirgau šia liga netyčia, žiūrinėjau merginų darbus, ir kažkaip nusprendžiau pabandyt (galiu sakyt, dėl dukros žaislų dėžių gražinimo pradėjau, o pirmą dėžę padariau va tik ant dienų ),nusipirkau priemones, krūvą servetėlių (kurių kažin ar kada net panaudosiu :D bet tuo metu nebandžiusiai man šio meno, atrodė superinės :D ) ir kibau į darbus. Ką padarydavau, draugės vis dovanų išsiveždavo, ir taip dabar, mano tik keletas daiktų yra like namuos pas mane Dovanot negaila :) O kažkada prašė krikštynom dėžutę padaryt, tai taip skaudėjo širdį atiduodant.. Atrodo suaugau su ta dėžute

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 812

2011-01-14 21:46

oi merginos,darbeliai labai liukss!!!!Man visokie patinka ir spalvoti ir vienspalviai,apskritai kai pradedi darba daryti tai negali atsitraukti,va jau as irgi pasiruosiau padekliukus daryti ir dar ideju visokiu i galvele sove ,bet kazkaip mazasis nelabai leidzia. As dar neviska perkandusi esu,tik mokausi. Svarbiausia,kad musu mieste(as gyvenu airijoj) nelabai daug priemoniu dekupazui. Na dazu ir serveteliu tai yra,bet vat tu laku  ir sendinimo priemoniu nera pasirinkimo. Bet reiks kazkaip bandyt uzsisakyt is lietuvos. O vat is kur tu neringuli uzsisakei,corke visko radai ar irgi is Lt? Dar drauge knyga dave paskaityti apie dekupaza,tai irgi nagrineju.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2011-01-15 11:54

as tai irgi uzsikreciau ziuredama i jusu darbelius, seip tai megau visada krapstytis prie visokiu rankdarbiu, bet dekupazo bijojaukaip Ell sako, pas mus problema Airijoje su sendinimo lakais, niekaip negaunu ko noriu, nusipirkau kelis, pabandziau, nudziuvo ir nieko, jokio efekto.as ir jau prasysiu pas ka nors, kad man is Lt atsiustu, nes minciu ir ideju pilna, tik ziuriu namuose, ka cia nugriebus ir atnaujinus, bet kaip nera visu tinkamu priemoniu, tai tik pyktis imaas ir viena dezute jau baigineju, imesiu veliau nuotrauka

2011-01-15 16:24

neringulis 2011 01 14    

labai grazu Smala, tos apyrankes labai grazios.is kur tokiu paveiksleliu gavai?

Nori? ;)

"Senas naujas" Vilniuje. Viena bėda tai ne pati pigiausia parduotuvė, bet yra ko kitur nebūna (o gal man taip pavyko)

2011-01-15 16:28

Noriu pasidalinti neviltim:

Sugadinau rėmelius, su paskutiniu lašu lakavau ir matyt įtryniau ir ne iki galo nuvaliau aliejinius, o kadangi lako pabaiga viskas susivėlė  Bandžiau su vait spiritu valyti, bet tikriausia dar blogiau padariau, nors kažkiek nusivalė, kaži man viską imt žemėn ar bandyt tas vietas įtrint vėl? Dalis remo visgi lakuota.. UI negaliu kaip pikta....

Ir dar klausimas - jei skirtingu firmu dvikomponenti suderint? Turiu iš ankstesnio rinkinuko likuti, gaila išmesti.. Gal kas bandėt?

2011-01-18 21:42

"Senas Naujas" čia pylimo gatvėj, ar ne? Aš tai daugiausiai esu pirkus iš dekostudija.lt. O pavienių tokių servetėlių, dažų dasipirkus iš senukų, maximų, rimi ir norfos :D Pilna dabar tų dekupažo priemonių visur :)

Smala, o tie juodi paveiksliukai ten servetėlės? Ar koks popierius specialus? Nes pvz. apyrankės motyvas man išvis nematytas

2011-01-18 21:48

Dėl rėmelio, tai nežinau net ką patart, nematau nei kaip atrodo, kas ne taip..

O su sendintojais dvikomponenčiais skirtingų firmų, tai reiktų ant kur nors pabandyt, ant nedidelio plotelio, man atrodo turi skeldėt. Tik pirma įsitikink ar tikrai skeldės, kad paskui maža ką, kad nesugadintum ko :)

2011-01-19 10:01

Dekupažas - klausimai patarimai ir diskusijos

Ir dar viena "nelaimė" verta šveisti ar ne?

2011-01-19 10:04

kabuke 2011 01 18    

"Senas Naujas" čia pylimo gatvėj, ar ne? Aš tai daugiausiai esu pirkus iš dekostudija.lt. O pavienių tokių servetėlių, dažų dasipirkus iš senukų, maximų, rimi ir norfos :D Pilna dabar tų dekupažo priemonių visur :)

Smala, o tie juodi paveiksliukai ten servetėlės? Ar koks popierius specialus? Nes pvz. apyrankės motyvas man išvis nematytas

Pati paprasčiausiai servietėlė...  Vis žadu kažką spalvotą pirkti, o nuėjus prisirenku juodai baltų :)

Kad Pylimo g tai ArtManija. Senas Naujas berods Švitrigailos g.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-01-19 10:09

as esu smala tokia beda turejusi kai viskas susivele ,tai man kantrybe nelaike ir viska nuploviau,nzn ar cia ka bepadarysi jau kai pati matai kur defektas  visada ir kris i aki

turiu faina komodele,reikes kokia diena sest ir vel uzsikabliuoti prie darbu ,tik pirma reikia kliju ir teptuka nusipirkti

2011-01-21 09:07

Manau šveist lauk reiks Nes kaip ir atėja sako, visad "kabinsis" akis už to defetėlio.. O antrąją "nelaimę" aš daryčiau: uždažyčiau pora sluoksnių baltų dažų (esu jau taip darius), jei nelakuotas jis, ir nieko nesimato :D Tik prieš tai reikia pašvitrint, kad nelygumų nebūtų :)

Tiksliai, artmanija, ne senas naujas pylime  Susibalamutijau :)

Atėja, kibk į darbus ir tu ;)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-01-21 09:12

bliamba kazkaip neprisiverciau vis zadu pradeti bet ir vel kasnors pamaiso,o dar kai ziopla sumaisiau dezes ir uzkeliau ant palepes,bijau kad mano visiems dazams nebutu chana,reikes eiti nusikelti ir pasiziureti kas beliko nepersale

2011-02-02 20:04

Taigi, papasakokit, ties kuo dabar darbuojatės? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-01-26 16:51

radau gerą straipsnį apie dekupažą pradedančioms:

Dekupažas – daiktų dekoravimo piešinėliais menas, suteikiantis jiems subtilios apdailos išvaizdą. Dekupažo pagalba galima kūrybiškai ir meniškai prisidėti prie paveikslo rėmų, lempų, baldų ir indų.

visos instrukcijos čia:
http://zinom.lt/kaip-daryti-dekupaza/ 

...
25

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Dekupažas - klausimai...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Austeja