Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Dekupažas - klausimai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
24

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-12-09 12:21

na žinok grožys neapsakomas, belieka tik nusulenkti labai gražu  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-09 12:24

Ačiū, Drugeli

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-12-15 15:36

jus auksarankes visos, jus tik girti ir girtipasizadu ir as po svenciu pasirodyt savo pirma darbeli

2010-12-15 18:36

Oj, laukiam, laukiam, Neringuli, laukiam Tavo darbelių :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 812

2010-12-28 17:20

Saldainiu butelis buvo pirmas bandymas,o paskui ir dekupazo bandymai. Tik keli darbai fotkinti su telefonu,tai kolkas negaliu ideti foto.

alaus butelis

Dekupažas - klausimai patarimai ir diskusijos

papuosimai daryti is modelino ir nudazyti

o cia kremo dezute,tik neina nufotografuot graziai,blizga labai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2010-12-29 10:32

kabuke 2010 12 09

Na, va mano perdaryta komodėlė :) Šiek tiek geriau atrodo, nei ana :) Tiesa? :)

Kaip nuemei sena mena?

Vasara sugadinus buvau apyranke, kazkas matyt nuo karscio negerai sureagavo (dziuvo lauke, karsta juk vasara lb buvo, manau kad suregavo dvikomponentis kazkaip keistai), sveiciau sveiciau - ale tik sugadintas daiktas gavosi...  blyn...

2010-12-29 14:46

Ell, labai gražu Jei nebūtum parašius, kad ten alaus butelis, ištikrųjų būčiau net nepastebėjus Toks šventinis, grynai Kalėdinis - super

Turiu ir aš nuo kremo buteliukų parinkus, vis galvoju, kad reiks kažką padaryt, bet vis laiko trūsta :) Dabar darbuojuosi prie dukros kontruktoriaus dėžės, eilės laukia dar dvi žaislų dėžės :) Baigsiu - būtinai parodysiu, kas gavosi :) Darbelius kelkim temoje "Dekupažo darbelių galerija" o čia klausikim patarimų, dalinkimės idėjomis

2010-12-29 14:52

Oj, Smala, ko tik aš nedariau su ta komodėle Iš šiurkščiausiu švitriniu tryniau, ir acetonu bandžiau valyt, ir peiliuku skutau Vat jei ne vyro nupirktas peiliukas, tai turbūt bučiau išmetus visai komodą, labai jis pagelbėjo. Matai komodėlė buvo mano jau ir nulakuota nnnn kartų, tai gavosi toks storas sluoksnis "to gėrio", lengva buvo užkabint peiliuku ir nugremžt viską :) Va parodysiu, panašų peiliuką į šį vyras nupirko "Moki veži" parduotuvėj už 10lt (kažkur):

2010-12-30 09:58

Panašu kad geras daiktas - reiks įsitaisyt - greičiausiai ir kitiem reikalam pravers. Panašu į skalpeli - tiesa?

2011-01-03 11:56

Kažkuo panašus į skalpelį, panašus ir į tuos peiliukus, kur plastmasiniai tokie būna, kur išsistumia, paskui nudilus nulaužiama dalis peiliuko, tik šitas tvirtesnis ir patogesnis, rankai mieliau laikyt jį Įkelk, Smala, savo darbelių parodyt

2011-01-04 10:09

Bandau nufotkint - kad gražiai atrodytų

2011-01-11 17:14

as tesiu pazada ir parodau savo pirmus darbelius. pirmas darbelis tai buvo pabandymas ir susipazinimas su medziagomis, o klausimu kiek iskilokadangi as dar tik mokausi dekupazo gudrybiu, tai laukiu grieztos kritikos, patarimu, na galit ir pagirtDekupažas - klausimai patarimai ir diskusijos

Paskutinį kartą redagavo: neringulis (2011-01-11 17:18)

2011-01-11 23:06

Man tai gražu, Neringuli O Pimoj nuotraukoj, kas ten? Padėkliukas, ar kas? Nesimato kraštų, nežinau kas per daiktas.. O ta papuošalų dėžutė (ar kosmetinė, nežinau, kaip vadinas) irgi graži, man gal tik trūksta daugiau motyvų Bet Gražu

O kaip sekėsi tuos įtrinimus padaryt? Aš kai dariau pirmą kartą, tai pirmą sluoksnį dažiau mėlynai, viršų baltai, tada tryniau švitiniu. Kampai, krašteliai gerai gavos, o šonus tryniau tryniau, ir beveik nesimato Tik neseniai "Dekupažo magija" knygoj, kurią gavau nuo Kalėdų senio, perskaičiau, kad reikia ant pirmo sluoksnio dažų žvakė patrint, tada dažyt antra spalva, išdžiūvus, lengviau nusitrina :)

2011-01-12 15:06

padeklas ten, bet neina nufotografuoti, labai blizga, tai pritraukiaulabai bijojau perkrauti ta dezute, tai taip ir palikau tik su keliais drugeliais, bet kazkur buvau skaiciusi apie ta zvake, tai nutrinti nebuvo sunku dazus. neturejau vysu priemoniu, vakar uzsisakiau, tai laukiu dabar ir kibsiu i darbeliar galima akrilinius dazus skiesti su vandeniu jeigu jie tirstesni?

2011-01-13 12:17

neringulis 2011 01 12    

padeklas ten, bet neina nufotografuoti, labai blizga, tai pritraukiaulabai bijojau perkrauti ta dezute, tai taip ir palikau tik su keliais drugeliais, bet kazkur buvau skaiciusi apie ta zvake, tai nutrinti nebuvo sunku dazus. neturejau vysu priemoniu, vakar uzsisakiau, tai laukiu dabar ir kibsiu i darbeliar galima akrilinius dazus skiesti su vandeniu jeigu jie tirstesni?

Laisvai galima skiesti - tik yra viena problema - labai lengva padauginti vandens... :)

O darbeliai gražūs lb :)

2011-01-13 12:17

neringulis 2011 01 12    

Laisvai galima skiesti - tik yra viena problema - labai lengva padauginti vandens... :)

O darbeliai gražūs lb :)

2011-01-13 12:18

Na va keletas mano darbų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2011-01-13 18:44

labai gražu šaunuolės visos

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-01-14 09:40

smala remeliai tavo tai superiniai

2011-01-14 12:38

Šaunuolė, Smala Man tas paskutinis ypač patiko mėlynas rėmelis, vat kažkoks kitoks, toks "akį traukia" ;) Seniai jau dekupažini?

...
24

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Dekupažas - klausimai...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)