Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Dekupažas - klausimai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
23

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-09-13 23:37

Simona, nenuleisk ranku o kipk i darba :)

dekupaza galima daryt praktisai ant visko :) su atitinkamomis priemonemis :) :) :)

o akriliniu dazu gali  utenoj senukuose ieskoti arba kokiuose specializuotose  dazu parduotuvese, o jei jau nori  to super duper  spec dekuapzui skirtu priemoniu tai reik zingsniuot i  parde kur tokiom priemonem spec dekupazui  prekiauja arba uzsisakyti internetu :) :) siai diena ipasiula tikria didele :)

sugalvok konkreciu klausimu bandysiu padeti  butinai :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-09-14 17:07

gal pradziai uzteks ir is senuku nusipirkt priemoniu :D  o tie paveiksliukai kaip gelytes ir pan,irgi buna pirkti?ar jau cia pacios fantazija is kur  gausi..

2010-09-14 18:34

Simona, tu ar skaitei musu senesne temuke?

tu perversk gal  rasi  informacijos konkretesnes ir kils  klausimai konkrertesni :)

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/14401/1/dekupazas

o tie paveiksliukai tai serveteles arba dekupazinis popierius, jei pradesi su servetelem, neissigask is pirmo karto gali nepavykt graziai uzklijuoti, servetele linkusi rauksletis, cia reik igusti :)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-25 21:25

Čia kažkaip neseniai vienam žurnale perskaičiau, kad didesnį plotą servetėlės užklijuot, kad ji nesusiraukšlėtų, reikia su lygintuvu.. AIšku, to dar neišbandžiau, gal bandėt? :)

Na, o dabar su klausimu: Kiek kartų maždaug lakuojat išdekoruotą daiktą? Laikotės tų taisyklių, kad braukiant pirštu nesijaustų servetėlės kraštelių?

2010-10-25 22:14

taip kabuke, galima su ligintuvu, visai neblogai gaunasi :) pabandyk paziuresi ar tau tiks ir patiks tau taip :)

o del lakavimo, as lakuoju tikrai ne 2 ir ne 3 kartus, daugiau, kol nesijaucia grubaus pavirsiaus kurio daznai neimanom isvengti... bet as tepu lb plonu sluoksniu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-26 09:32

na na papasakokite jei kas galite truputi smulkiau kaip ten su tuo lygintuvu prilyginti niekaip neisivaizduoju

2010-10-26 10:15

vat kaip reikia :)

pvz dezutes  virsu ar sona nori dekoruoti istisa servete ir dideliu motyvu ir bijai kad neuzklijuosi lygiai, tada ta pavirsiu istepi klijais na tokiu  neskundziant  nemazu sluoksniu, ir leidi isdziuti, kai isdzius dedi servetele ar visa ar  dideli motyva, ir ant virsaus dedi sviestini popieriu ir su lygintuvu nelabai karstu gal kokia 1-2 padala nustacius lygini, bet ilgai negalima laikyt  prispaudus vienoj vietoj nes pagels viskas, tai va taip palygini, pakeli popieriu ir ziuri prikibo ar nea, tai palygini kol viskas prikibs, tik sakau atsargiai kad nesudegtu, kai uzlygini viskas ciki piki atrodo lygu ir grazu, as irgi taip pasidziaugiau, bet kad viskas gerai laikytusi reik ant virsaus  dar uztepti kliju ir tada vistiek biski susirauksleja :( , nu gal ne visada bet man pirma karta pasiraukslejo, bet mano klijai kazokie stebuklingi tiesa sakant  kai isdziusta sumazea rauksleliu :) ir va kai isdzisusta  viskas  tepi laka pora kartu ir pasvitrini pavirsiu kad nesijaustu rauksleliu :) kaip sakant nepabandes nesuzinosi :)

as esu remeli taip aplikjavusi bet dar nebaigiau  lakuoti :) ai dar pvz bandziau popierini motyva taip klijuoti gan dideli, bet s....... kai uzlyginau viskas ciki gavosi, nzn kame cia beda ar per mazai kliju  buvau patepus ar  kas cia, bet kai uzlyginau ir ant  virsaus tepiau klijus popierius suslapo ir  pakilo pules nes is apacios oro atsirado :( tai lyginau visaip su pirstais tryniau, deja  snipstas gavosi teko plesti salin :( na tik tiek pas mane patirties, reiks dar  kazka eksperimentuoti..... bet zinokit tokiu principu labai smagiai ir nedideli motyvai  prisiklijuoja, bet cia tik ant lygiu pavirsiu, bandykit ir pasakokit ispudzius patirti gal ka kitaip sugalvosit kad nebutu jokiu bedu :)

2010-10-29 01:49

Sveikos visos Atšuoliavu pas jus klausdama patarimo :) Turiu padarius draugei gimtadieniui komodele, štai ji

Dekupažas - klausimai patarimai ir diskusijos

Guli ji pas mane lentynoj, ir kasdien žiūrėdama į ją nusprendžiau, kad gal reiktų ją perdaryt? Pvz. Šviesesne spalva nudažyt, kitą motyvą užklijuot.. Kažkaip ji man pradėjo nepatikti..

Draugės gimtadienis buvo spalio 23, bet padovanosiu komodele per kaledas (mat tik tada gris atostogu), tai kaip ir turiu laiko perdarymui.. Rėžkit drąsiai, patinka Jums ar ne :) Man nebepatinka..

Tik dar vienas klausimas :D Kaip visą šitą "gėrį"  nugramdyt nuo medžio? :D Su plastmase ar stiklu tai paprasta, o va kaip su medžiu daryt?m?

2010-10-29 01:52

Ir dar prie to pačio :D

Bandžiau vakar su lygintuvu klijuot Pirmas blynas neprisvilęs buvo, tikiuos kad kiti tokie pat bus :) Labai greitai, ir raukšlių tikimybė maža (pas mene viena menkutė buvo). Kitą dieną foto įkelsiu- parodysiu ;)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-29 07:40

man ta komodele graziau butu buvusi jei jinai butu buvusi baltos spalvos,bet as vietoj taves jau nebeplauciau jos,su labai karstu vandeniu greit nusilupa visi dazai ir klijai,bet zinok mediena paveikia kol plauni jei prastas medis pagauna perdaug dregmes issipucia buna kad net per siules kur buvo klijuotas atkimba,

na reiks su lygintuvu pabandyti taip padaryti idomumo delei

2010-10-29 11:05

man irgi noretusi sviesios spalvos, gal nebutinai baltos bet kazkokios pastelines, kremines ..... apie nuplovima ateja teisi, medis brinksta sunku su juo, o ypac dabar kai dar su stalciukais, ziurek ir nebeikisi stalciuku.... man irgi yra buve taip, dabar ir stovi viena dezute su stalciais isklerusi nes nuo vandens isbrinko....

o ta komodele kiek iziuriu yra sendinta su vienkomponenciu? ir po apacia balta? ot kad butu atvirksciai.... bet bandyk visvien, su  vandeni  graziai nuplauk  motyvus su klijais, ilgai nelaikyk po vandeniu, ir leisk nudziuti paskui su svitriniu  virsutini sluoksni  nutrink, ta violetine spalva,  manau rasi isseiti tikrai :) dar laiko turi :) jei tikrai nebepatinka imk ir keisk drastiskai :)

2010-10-29 16:32

Taip, ten su vienkomponenčiu sendinta, ir po apačia baltai dažyta.

Jau pradėjau trint, pasiėmiau šiurštesnį švitrinį popierių ir tryniau gerą valandą, bet nėra taip lengva Dar Net vienos pusės nenutryniau.. Nu kaip nors :D Jau dabar nori, nenori turėsiu perdarinėt :D

Ačiū už patarimus ir nuomones ;)

2010-11-11 18:21

O aš dar iki galo nenuvaliau komodėlės Neturiu tiek kantrybės, kad vienu prisėdimu padaryčiau, nors nėra taip lengva.. Vandens nė lašiuko nenaudoju, kad tik neišbrinktų man ir išvis išmest nereiktų.. Nu kaip nors. Pamatytumėt mano nagus ir rankas - nabagės

2010-11-11 22:22

oi kabuke kaip uzjauciu tavenes zinau aks tas yra :( per visa savo patirti neturejau tokiiu bedu, bet va iskilo :( vienos dezes visa virsu nusveiciau..... nes motyvas negaraziai uzsiklijavo  teko plest salin ir viska sveist nes liko visokie  brudai kokiu kitaip nebuvo galima  uzmaskuot.,,,, oi sveiciau belenkiek sunkiai, bet aciu die nusveiciua, daba jau uzdaziau isnaujo ir reikia vel uzklijuot motyva, ale bijau, motyvas gan didelis ir  popierinis.... ne servetele ir ne dekupazinis popierius, popieriu klijuot oi kokia specifika.... bet as tikiuosi susidorosiu, per darba visai laiko trukumas,,, bet tikiuos savaitgali apsidirbt,

paskui dar viena dezute dariau irgi sugadinau, bet va klaida padariau kad leidau isdziuti  daugiau nei para ir nebegalejau lengvai nuimti, tai dabar trynimo stadijoj yra, bet sakes klijai nesilupa taip gerai trinasi trinas urzinasi... tikiuos pavyks gerai nuimti, net  s uvaitspiritu bandziau  nepadejo :(

2010-11-17 13:38

Norėjau ir aš su tuo spiritu valyt, bet vyras sakė nenuims.. Aš jau baigiau trint visą tą "gėrį" ir labai tuo džiaugiuosi :D Fui :D Tikrai to pakartot nenorėčiau.. Ir niekam nelinkėčiau :) Nuo stiklo ar plastmasės tai baika, pakišai po karštu vandeniu ir gabalais nusiima viskas lengvai,  o medis.. Brrrr :)

Tai va, jau ir nudažiau, ir net vieną motyvą užklijavau :) Kol kas viskas man gražiau nei buvo atrodo :)

Ir šampės butelį vieną biškiuką gražinu, minimaliai, tik dvikomponenčiu laku nulakavau, įtryniau porporina, liko tik nulakuot ir etiketes naujas užklijuot (važiuosim į balių savaitgalį, tai bus kaip ir staigmena).

Kaip,Gviduti, sekasi tau su darbeliais? Kaip su tomis dėžutėmis nepavykusiomis?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 77

2010-11-30 20:27

o kur perkate medžio gaminius dekoravimui?

2010-11-30 23:59

O jų daug kur būna pirkti: dekupažo parduotuvėse, didesnese maximose ir norfose teko matyt, net Senukuose :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 38

2010-12-09 10:18

Sveikos :) Ar bandėte kada ant servetėlių lininių dekupažinti ? Kokia darbo eiga turi būti ir kokių priemonių reikia ? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=166750153360693&set=a.146952098673832.21670.100000771275775

.

2010-12-09 11:41

Bandyt, nebandžiau, bet esu skaičius :) Reikia specialaus mediumo(klijų) tekstilei ir norimo motyvo iš servetėlės. Išsikerpi motyvą, dedi ant medžiagos, ir tepi specialiais klijais teptuku (vienur rašo, kad reikia palaukt kol išdžius, ir viską užtvirtinti lygintuvu, kitur nieko panašaus nerašo). Sėkmės, bandyk, o padarytus darbelius parodyk mums ;)

2010-12-09 12:19

Na, va mano perdaryta komodėlė :) Šiek tiek geriau atrodo, nei ana :) Tiesa? :)

Dekupažas - klausimai patarimai ir diskusijos

Paskutinį kartą redagavo: kabuke (2010-12-09 12:23)

...
23

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Dekupažas - klausimai...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Rokas Dzankauskas