Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > TEFAL keptuvės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-12-30 20:33

as irgi turiu tefal keptuve jau daugiau nei metus ir esu labai petenkinta.O ir plaunu su feiriu,bet aisku cia turbut koks brokas,jei svyla.Pas mane irgi made in france

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-01-05 19:54

na vat uosvene kaledu proga nusipirko tefal keptuve,is topo centro uz 66lt,tai sake svyla jos kotletai ipsio ir raudonas burbulas ikaites neparyskeja,ir made in france uzrasyta,tai va kazkoks kosmaras

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-05 20:49

Kadangi apie teflona jau seniausiai sklando negeri gandai,tai as pries Naujus metus isigijau taip vadinama "naujos kartos keptuve"-GREEN PAN,sumokejau nemazus pinigus,bet labai esu patenkinta-riebalu reikia minimaliai, ji neperkaista,tad maista sudeginti tiesiog labai sunku.Pradzioje buvo net keista,kai kepi ir net negirdi cirskejimo,vis ziuredavau ar aplamai virykle ijungta.NET paduminau ja viena(mergyte ijunge virykle,o as tik is kvapo supratau,kad namie kazkas "kepa" ;) ,bet tfu tfu tfu -viskas gerai.Nezinau kiek ji man tarnaus,bet dabar tai labai laiminga esu.Turejau ir teflonine keptuve,bet ne TEFAL firmos,o Bergkofo-naudojausi apie 6 metus,taciau paskutiniais metais tiesiog akyse pradejo teflonas eiti lauk ir ji labai svilti pradejo,tad ir pakeiteme i minetaja.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-05 21:00

Kas liecia tefal keptuves,tai niekada nepirkciau jokiuose prekybos centruose.geriau brangiau sumoketi,bet pirkti specialiuose parduotuvese.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-29 10:57

tai tikriausiai ne originala nusipirko tavo mama jei svyla,as net nepamenu kiek mokejau uz savo keptuve,berods ar ne virs 100 litu gal 150 kazkur tai,tik va beda dangcio nenusipirkau atskira kaina,tai atsitaikiau nuo kitos keptuves biski mazokas bet gerai ,kas liecia fairy nera pas mus pirkti to indo ploviklio plaunu su kitu indu plovikliu,nepasizeide man pavirsius kaptuves,vakar apziurejau svao keptuve reikalauja jau isorine puse buti apsveiciama,kokias jus priemones naudojat sveitimui

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-20 09:56

taigi bobelkos jei paziuretumete instrukcija,tai ten parasyta,kad ja reikiia plauti su feiriu ir minksta kempine,o ne plaut taip kaip mociute pasake

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 141

2011-02-20 11:52

As irgi turiu tokia keptuve jau daugiau nei metai ir niekas ten nesvyla,nors pirkau nupiginta senukuose,nes buvo palankstyti sonai,bet as joj viska kepu,troskinu ir viskas gerai,o plaunu feiriu ir specialiu sveistuku teflonui (man mama is Airijos ju parveza lauktuviu) arba paprasciausiai kempinele,tik aisku svelnia puse

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-02-20 22:08

Gerai keptuvei išvalyti pakanka popierinės servetėlės. Nereikia nei vandens, nei valiklių.O mociuciu pasakymai,cia visai ne prie ko.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 27

2011-09-09 19:37

Mes irig turim tefal, dar tik du metus, bet naudojasi gerai. Aš keptuvės kitai pusei, na, turiu omeny, ne tą, kurioje kepama, valau su paprasčiausia druska ir gerai nusivalo ir manau, kad ekologiška.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2016-10-20 09:26

Man ir puikiai tinka šios keptuvės ant turimos dujinės kaitlentės. Kepasi, plaunasi gerai... ko daugiau ir bereikia.

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gurmanų užeiga > TEFAL keptuvės

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vakarė