Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2006 -ųjų žmogiukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
27

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2011-02-10 15:53

sveikutes,aha tikrai apmires musu forumukas,mes tai sveikos aciu die....,pedinam i darzeli,as vis dar kalba ta studijuoju,tai veiklos daug,nes ir pasimokinti reikia,o kur dar visi namu ruosos darbai,valgio gaminimas ir t.t. zodziu dienos bega kaip vanduo,nespeju gyvent  

sveikatytes merginos jum 

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-02-10 16:03

Nu jo,dienos tai siaubingai lekia.Atrodo cia pirmadienis,ziurek cia vel savaitgalis.Atrodo atsikeli anksti,bet ir tai nespeji per diena viska pasidaryti ka nori.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-02-10 16:15

rimtai jau musu forumas buvo apmires,zemuoge kaip mokslai judi i prieki su kalba,as vis neprisiverciu bet jau reiktu pradeti mokintis,vaikai greitai pagauna kalba darzelyje mokykloje,tai kartais nesuprantu kai kuriu zodziu ka pasako gryzusi,tai pasijuntu tokia kvaila,

2011-02-10 16:18

Nu va,Ateja,dukra pralenks tave.

Mano Auguste tai angliskus filmukus beziuredama ismoko paskaiciuoti angliskai.Anakart net juokas paeme.Kazka as jai padaviau,o ji man-THANK YOU.Man net akys issoko.Kita diena vel,nepamenu kas ten buvo,ar ji uzkliuvo,ar atsitrenke i mane,tai sako-SORRY.Paskui supratau,kad cia filmuku itaka.

2011-02-10 16:32

oj ateja manoji jau varo laisvai svediskai,kartais pakalbam mes abi  bet man dar iki jos toli  as net kartais kai nesuprantu ka ji sako sakau ka reiskia,anksciau nemokedavo isversti,o dabar jau vis dazniau kai paklausiu ka reiskia lietuviskai tas zodis tai ji man pasako,bet kita medalio puse lietuviskai sakinius gana prastai formuluoja,gimines labai maiso arba sako du rankytes,na zodziu jau net nejuokinga nes lietuviskai tuoj kalbes su akcentu,zadu nuo kitu metu gal leisti i lietuviu mokyklele yra cia tokia Stockholme kur vaikai renkasi kas antra savaitgali ir ten lietuves pedagoges su jais uzsiima o teveliai per ta laika pabendrauja tarpusavy,tai sakiau gal reikes leisti i ta mokyklele,nes nenoriu kad lietuve budama o gana prastai kalbetu lietuviskai,nors tikrai ir pasakas skaitom lietuviskas ir visada pataisau kai netaisiklingai kalba ir pasakau kad taip ar kitaip reikia sakyti,bet manau mokyklele pravers tikrai.O as jau pramokus ta kalba tik tiek kad gavosi ilga pertrauka man nes viena lygi baigiau per kelis menesius o paskui vasaros atostogos,paskui persikraustem i kita vieta gyventi i nauja komuna tai cia ilgai negavom darzelio ir negalejau eiti i mokykla,tai gavosi nemaza pertrauka kuri isejo nelabai i nauda man,nes vistiek pasimirso siek tiek ta kalba,dabar jau isivaziuoju,bet vistiek dar iki kol kalbesiu laisvai tai manau toli labai reikia praktikos vien tik mokykloj pabut neuztenka,reiktu dar su svedais paciais bendrauti,bet kad tokiu draugu nelabai turim,daugiau lietuviai ,na bet nieko kaipnors tikiuosi ismoksiu 

O tu jau gal ir sunu vedi i darzeli?

2011-02-11 07:49

ne sunaus kolkas nevedu,nelabai man apsimoka dar,bet jau greitu laiku zigiuos irgi i darza,laikas greitai bega,zinok vaivorykste manoji irgi taip angliskai ismoko  beziuredama filmukus,na nesigirsiu cia bet zodziu labai daug zino,kitu reiksmiu as net pati nzn,cia kai buvo darzelyje susirinkimas aukletoja net juokesi,sako sakiniai pas jos susideda is norevgisku ir anglisku zodziu,na manajai dar toli iki norvegu kalbos kad kalbetu laisvai,nu mano vaikas ne saliamonas kad kalba ismoktu per 3 men kaip vienos cia lietuvesnors aukletoja jau buvo pagyrusi samanta kai vaziavom ziema i lt pries atostogas jau sakianiais kalbejo  norvegiskai,bet kaip pagalvoju nereikia ir noret kad kalbetu daug nes rudeni i darzeli pradejom eiti o ir einam tik 3 dienas per savaite,ai cia toks juokas peme is tos lietuves vaiko biski papletkysiu,jinai kartu su samanta i darzeli pradejo eiti,tai motina tiek ta vaika kelia i padanges na zodziu vaikas jos vunderkindas ant visko,ejo pas dantista tai sako mano dukra viskas suprato viska jai atsake norvegiskai,na o tevas tai toks fainas,sako as nzn ar jinai supranta ar nesupranta,sako linkcioja galva sypsosi sako tai iskur gali zinoti,as kai pagalvoju as anglu kalboje kas liecia gydyma butu isties nelengva susikalbeti,o darzelyje na juk nekalba apie gydyma,na zodziu tiek,siandien mano panai laisvadienis,kaip laisvadienis taip atsikelia ankstybem

2011-02-11 08:02

Na,saunuoles jusu mergaites.Vaikai labai imlus tokiem dalykam.Ka isgirsta,greit ismoksta.O is tokiu tevu,kurie savo vaikus labai isaukstina,kelia auksciau visko,tai man net juokas ima.O daug tokiu yra.

2011-02-11 08:07

as nesuprantu tokiu mamu,ai cia prisiminiau toki bajeri tos pacios personos vyresnioji dukra na irgi tipo jau laisvai kalba norvegiskai,jos mazoji sesuo gavo pakvietima darzelije i gimtadieni,ir tos mergaites vardas buvo kine,tai ta vyresnioji isverte kad tipo vadinama yra i kina,tai kai suzinojom visa situacija mirem juokais,as kai palyginu savo dukra su brolienes tai manajai oi vaikeli dar toli grazu iki jos,mano pana dar tokia vaikiska o emilija taip kai pakalba tai nebeturi zodziu ka ir atsakyti labai protinga mergaite

2011-02-11 08:19

Na,visi vaikai vienodi niekada nebus.Maniske ir gudri ir protinga ten,kur nelabai atrodo reikia.O va,kas liecia mokslus,tai man atrodo nebus dideles mokslininkes is jos.Bent dabar man taip atrodo.Mokinames raides rasyti.Siaip pazysta nemazai raidziu,moka savo varda parasyti.Nu bet ko gero visa menesi aiskinu,ir niekaip neisaiskinu,kai S raide rasoma.Ji vis atbulai paraso.Nu dabar,jau jau po biski gaudosi i kuria puse uzsukti.

2011-02-11 08:24

manoji nebent tures galva gera ant kalbu,bet kas liecia kitus dalykus tai ojojoi manau bus daug vargo su mokslais,nu bet kaip bus taip,ziuresim ateityje,manoji tai irgi nemoka ispaisyti s raides persudetinga jai

2011-02-11 08:28

As kazkaip net prisibijau mokyklos.Itariu,kad bus labai sunku.Nu nebent gautu tikrai gera mokytoja,nes vistik daug kas ir nuo jos prikaluso.Atrodo kas beliko,jau geguzi bus 5 metai.Siaubas,kaip laikas greit lekia.

2011-02-11 08:35

jau tikrai vaivorykste panom jubiliejai bus,as jau pradedu austi minti ka cia suruosus,nes kviesim visa grupe mergaiciu,prisiziurejau beprotiskai graziu idju internete  tortui,kazkuria diena seile varvinau,greitu laiku reikes pradeti viska uzsisakineti

2011-02-11 08:38

Oi,Ateja,tai jau jubiiejus bus kaip reikiant.As dar negalvoju.I darzeli nesim kazka tai,jei leis,tai gal torta padarysiu.O siaip kur svesim,tai nezinau.

2011-02-11 08:41

mums i darzeli grieztai nieko nesti negalima,cia kai savaitgaliais vaikai gauna saldumynus tai gauciau velniu jei kokiu saldainiu nunesciau

2011-02-11 08:50

Pas jus kitaip viskas.Pas mus viska galima nesti,tik isskyrus torta.Nu bet gal namie daryta leis,bus matyt.Nes nuo pirktiniu bijo,kad gal bus nesviezus,paskui vaikai apsinuodys.

2011-02-11 08:52

man tai didziausias galvos skausmas torto kepimas,jau sakiau auksiuos drauge i pagalba,su puosyba

2011-02-11 08:54

Jo,puosti sudetingiausia,o kartoti tu paciu kazkaip nesinori.

2011-02-11 08:57

dabar visa puosyba internetu uzsisakysiu,tik nemoku to glajaus pasigaminti kur ant tortu uzpili ir susitingsta,reikes imesti i tortukus ideju,gal kas pagaus kokia minti

2011-02-11 09:25

ateja zinoma nenorek kad taip greitai ji ismoktu,zinok 3men. mano dukra isvis tik klausytoja buvo,o kalbedavo su visais lietuviskai,jai giliai dzin buvo kad jos nesupranta  jinai isivaizdavo kad turi ja suprasti,budavo juokynga kai ateidavau pasiimti ir aukletojos klausdavo ka reiskia tas ar anas zodis,sakau tuoj visus ismokins lietuviskai kalbet nei pati ismoks svediskai  bet zinok po tu 3men. pradejo siek tiek kalbet ir paskui vis daugiau ir daugiau,bet labai faina aukletoja turejom ji zinok ja kasdien pasisodinus po 10min. zaisdavo su tokiom kortelem,ten nupiesti gyvuneliai budavo ji pasakydavo svediskai jai kaip tas gyvunas ar zverelis vadinasi ir kaip jis daro,tai zinok tikrai vaikui pagelbejo labai,paskui buvo kad pradejo sneket ir savu visokiu zodziu imaisydavo,ta prasme net ne zodziu bet ji isivaizdavo kad ji irgi kalba kai girdedavo kaip aukletojos tarpusavy greitai kalba tai ir ji bile ka sumurmuliuodavo ir isivaizduodavo kad jau svediskai pasake  sake aukletojos prisijuokdavom is jos,o paskui jau po kokiu 8-9men. pradejo jau normaliai kalbet ir sake netgi labai gerai kalba,kad beveik nesigirdi netgi jokio akcento kad uzsieniete,ji irgi eidavo is pradziu po 5h. bet kaip as pradejau mokykla lankyt tai gaudavosi ilgiau,tada ir pasijaute jos tos kalbos ismokimas.Taip kad neimk i galva kad kas giriasi kad per 3men. ismoko,aisku vaikas vaikui nelygus,gal ir moka,nes vaikai kalbom imlus,bet zinoma gi nevisi,viskam savas laikas tuoj nei nepajusi kai prades ciausket,o geriausia kai nevisada supranti ka sako ir nezinai ar gerai sako ar ne 

kas liecia saldumynus Svedijoj tas pats kaip Norvegijoj,tik savaitgaliais,bet mano tai gauna kada nori,aisku su saiku,kiekius gal truputi ir riboju nes kitaip galetu nieko kito nevalgyt,bet dienu tai neziuriu. 

apie gimtadieni ir as jau mastau,musu gimtadienis vasara,tai siemet vaziuosim i LT tai irgi sakiau reikes vaikui svente padaryti,jau vis sneka kad per gimtadieni ji bus princese as busiu karaliene o tete karalius  jau net matau mus visus 

kas liecia rasyma mano vaikas geriausiai moka parasyt TETE ir savo varda,daugiau nieko,as nelabai turiu laiko uzsiimti su ja kai einu i ta mokykla,tai pati cia kada parase ta zodi TETE tai buvom su vyru apsale,sakau kai su vaiku neuzsiimi tai tenka savarankiskai

2011-03-01 11:44

Sveikutes,sveikinu jus ir jusu seimas su kalendoriniu pavasariu 

2006 -ųjų žmogiukai ir mamytės

nors dar lauke jo gal ir nematyti,bet jau smagu zinoti kad jau jis yra  

pas mus Svedijoj si savaite vadinama sporto savaite,tai daug kas nedirba,mum nereikia i mokykla,tai su vakaryte sedim namie.Siek tiek sloga prisikabino prie Vakarytes bet tikiuosi nieko rimciau nebus

...
27

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2006 -ųjų žmogiukai ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)