Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2006 -ųjų žmogiukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...
Mama.lt

Mama.lt

2009-12-16 12:10

na mamytės prašom į naujus namučius

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-16 19:37

Labas mamukai,

va ir priplejom viena temuke

kaip gyvuojat, kas naujesnio?

Pas mus kazkokia zaraza isisuko, tiksliau vaikui, paryciais, po 5 val. pradejo vemt, bet nedaug ir konservuotais kukuruzais, kuriu buvo vakar per pietus valges.. Paskui dar apie 10 val. veme ir apstojo, nieko daug valgyt nedaviau tik pankoliu arbatos ir paprasta sausaini Gaideli. Na ir po jo prasidejo... tiek jis pradejo vemt, kad baisu, istisai tasyt pradejo, o as kaip tik tuo laiku ruosiausi pas ginekologe vaziuot, tai as ji apsirengiau ir visi isbildejom i poliklinika. zodziu, turim siuntima i ligonine, jei vemimas nesustos, o jei pavyks sustabdyt, ryt is ryto prisistatom pas daktare. Dabar kas 10-15 min po 2 saukstelius rehidrono girdau ir drebu, kad tik nepradetu vemt. Taip nenoriu i ta ligonine, ten dar nezinia ko gali prisigaudyt...

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-16 19:41

sveika kristale, na bet kas per zarazos ten pas tave siauteja, jei ne T, tai vel koks velnias?

tiesa mano danius ir sekmadienio nakti i pirmadieni veme ....tuo ka buvo valges....

kazkokios nesamones...

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-16 19:47

Bet kaip per nervus uzvaziuoja tos vaiku ligos, drebulys tik ima, galva plysta... ech, kad eitu su jais apsikeist vietom..

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-16 19:59

na tai taip jau.... as kaip prisimenu kiek as mama naktimis gasdindavau su tais vemimais....siaubas....

kazin ar tik nebus danius mano skrandi paveldejes....

vargselis tadaas iki 13metu beveik nieko dorai valgyt negalejau.... paskui susitvarke savaime....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61

2009-12-16 22:30

Labas mamytės. Žiūriu išsišlavėte, išsigrąžinote namučius  prieš Kalėdas.

O kas link ligų tai mano sūnus praeitais metais irgi vėmė per Kalėdas. Tai mes arbatėlėmis po truputuką, po šaukščiuką  jam skysčius atstatinėjome. Bandėme duoti tų spec. druskų, bet ėmė dar labiau vemti.  Jis prieš kelis metus irgi buvo pradėjęs vemti naktį, tai nuvežėme į ligoninę. Palaikė parą, pastatė lašinę, nedavė valgyti ir po paros išleido. Pasakė, kad  čia dažna mažų vaikų liga - ketonurija berods. Kai riebiau pavalgius imama vemti. Pirmą sykį vėmė nuo bulvinių blynų, o antrą sykį nuo rūkytos kuprės. Svarbiausia, kad nepritrūktų organizme skysčių, pastoviai reikia girdyti skystį ir dieta. Nieko neduoti valgyti kokią parą, o vėliau kokį džiūvėsėlį duoti, ar kokią vištienos sriubytę atsargiai. Jokių pieno produktų, sūrelių, o ypač riebaus -  kelias dienas negalima.

Sveikatos jums ir jūsų vaikams O grįžtantiems iš svetur -  geros kelionės.

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-16 22:35

Aciu Neriss uz grazius linkejimus, tikekimes, kad jie issipildys. Gerineja mazius tas druskas po truputuka, jau valgyt praso vargsas, bet daktare sake grieztai siandien nei kasnio, jei per nakti neisvaziuosim i ligonine, ryt susakys, ka kaip duot..

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-17 09:43

sveikuos mamytes ir kleckiukai

tikiuos jau sveikstat?

tfu tfu mes ramiai nakti praleidom tik va as ryte kieme koja pasisukau, tai dabar tupiu kaip vista aant laktu su savo koja.....

o prie viso malonumo, kazkur sienoj ar kur vandziuose vanduo uzsalo, tai nei vandens nera....sedziu ir laukiu kada vyras gris....

zodziu "smagu" ir tiek"

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-17 10:51

oi kristale pas jus nekas tada,siaip kokuruzu manau kad nei vienam skrandis nevirskina,as kiek esu pastebejus mano dukra labai juos megsta kai suvalga tai celus ir issika,sveikateles jums,o mes lekiam pakuotis daigtu,dukra begalo laiminga kad vaziuos pas mociute

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-17 23:38

Aciu ateja uz linkejimus, jums irgi kuo geriausios kloties kelionese.

Oi eiwut, tai pas jus irgi bedeliu, bet kur ju nera... O mes dar tokie kaip ant zariju, buvom siandien poliklinikoj, tai slapime daug acetono rado, ryt vel kartos, jei nebus sumazejes, teks gultis i ligonine sulasint laseliniu... Kad jis bent gertu normaliai, greiciau issiplautu tas acetonas, bet dabar geria nedaug, jei jau per prievarta liepiu gert, sako, kad bloga... na ryt bus matyt i kuria cia puse mes. Laikykites visi.

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-18 08:53

labas rytelis....

na kaip ligoniukai mazi?

pas mus viskas vietoj....

vanduo yra, namie jau silta...

mano koja sutinus....

neikisu i nieka isskyrus kaliosa

prisivaidinau vadinasi....

vakar buvau islekus i miesteli, tai pastramuzinau ir va rezultatas....

gerai tik tiek kad nelabai skauda....

bet yra dar ir kitas reikalas, vyras mano masina nukirto siandien ryte....

mat citriaus vakar kazkur padanga ikirto.... zodziu sluba kreiva galiu namie sedeti....

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-18 19:51

Sveiki gyvi,

mes siandien jau sveiki, tfu, tfu, tfu, kad neprisigyrus, slapimo tyrimas geras, sake, kaip kazkoks stebuklas...

O tu, eiwut, nervangink tos kojeles, koki kompresiuka uzsidek, man kad iki pirmadienio butum sveika.

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-18 20:10

oi kristale kad tavo zodziai issipildytu... mano koja langeteje.... ale vistiek reikia judeti juk namie tai viena su kleckais.....

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-18 23:18

Kosmaras... net langetej, tai pas daktarus buvai? papasakok smulkiau, kaip tu ten susizalojai.O kad judet reikia  tau, tai labai suprantu, nes as irgi neturiu kada sirgt, nors ir vyras pastoviai namie, bet atrodo, pati geriau zinai kaip ka pasidaryt... Kad bet jau iki svenciu pageretu, o ta pirmadieni tai nukelsim tada keliom dienukem veliau, jei kas, svarbu tik gerai issigydyt.

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-18 23:28

ta mano koja oazeista jau senai, o va ejau i kiema ir ant sniego su kaliosais sugebejau uzsilausti lengvai.... is pradziu nieko o vakare vakar po kelioniu dar lekiau i priemima kad ziuretu... zodziu nuo zioplumo vaistu nera, eileje pirma stoveciau jei butu....

va ir viskas.... atsileis nors biskiuka mesiu as sonan, ir imsimes liaudisku priemoniu....

isgensim, ne pirmas kartas...

na einu miegoti .... naktis trumpa man...

iki.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-12-19 11:01

Sveikos merginos,na kas cia dabar pas jus atsitiko,sveikit greiciau ir jus ir jusu maziukai

na mes jau Lietuvoj,labai jau salta cia,pas mus Svedijoje daug sniego ir salcio tik -5,o cia sniego tiek nebuvo bet jau saltis tai oj oj oj,bet is po nakties ir cia jau ziuriu pasnigo.Siaip kelione nebloga,nes keliai tai geri buvo,bet jau jura tai labai nerami,buvo audra,jau ir poteriaut pradejau,nes galvojau kad kranto nepasieksim,labai buvo bloga,net vemiau,gerai tik kad Vakarytei nieko nesidare uzmigo ir viskas,o mes su vyru prasikankinom juodai.Dabar dar Vakaryte siek tiek sloguoja ir kosti,bet jau ir slogyte i pabaiga ir kosuliukas jau slapias,tai tikiuosi kad sventes sutiksim sveiki,nors sianakt vyras atsikele irgi su uzgulta nosim,tai neaisku kaip cia bus.Sveikit visos ir saugokit savo maziukus.

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-19 14:13

oi aciu Zemuoge uz linkejimus... smagu lietuveleje, ane?

Kristale, pirmadieni negalesiu, perkeliam i kita t.y 28diena....virgius dar dirbs, o as su jo masina vaziuoti nenoriu, kol ratu nesusitvarke, be to su koja nieko gero kol kas, nors as jau ta langete numeciau, negaliu nieko nervas ima, apvyniuojau elastiniu bintu dar kompresa uzdejau alijosiaus atleis.... zodziu gyjam...ir gydomes...

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-19 19:29

Labiukas,

zemuoge, sveiki parvyke i Lietuvele, aciu uz linkejimus, patys irgi bukit sveikuciai.

Eiwut, tai viskas gerai, nukelsim, susitarsim, paderinsim, tik man 28 diena pries pietus pas endokrinologe, tai tada paderinsim laika, gal biskiuka apie vakara susiorganizuosim. Svarbiausia, kad issigydytum, nes kai issiseneja kokios bedeles, buna daug sunkiau gydyt...

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-21 21:05

Laba mamytes,

niu kur visos dinge, jau sventem ruosiates? As dar nepradejau, nuo treciadienio kibsiu idarbus. Kaip zadat svest, namie? Gal sveciu turesit, ar patys kur leksit? Ar jau suruoset maziuliam dovaneles? Mes dar nieko gero neturim savo maziui, ryt galvojam lekt i Kauna ieskot tos ciuozyklos.. O per sventes, tai Kucias, kaip minejau, valgysim pas mus, pirmaja Kaledu diena pas mano tevus leksim, o antra- pas mano mociute i Veliuona. Ji vargse, jau antras metas ant patalo guli, koja keturiose vietose suluzus ir jau niekada nesugis. Daktarai 9 menesius tada dave jai, o ji jau antri metai nuo vasaros kankinasi... Reikia aplankyt..

O per Naujus tai namie busim, sveciu turesim. Tai vat tokie musu preliminarus planeliai sventems, jei tik ne kokie netiketumai...

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-22 10:34

Sveikos mergaites...

as va biskiuka reikaliuku turiu.....tokiu neidomiu....

o dar va prie viso malonumo...(kaledinio), prista karstais klijais apdeginau....saldainius beklijuodama, dovanas beruosdama....

namus tavrkausi, apie maisteli galva suku.... nors nieko daug neruosiu, pas mus kol kas sveciu kiek zinau nebus, o ir pati niekur nezadu vaziuoti....nenoriu....

tik kucioms vyro didzioji dukra atvaziuos, taiir bus viskas....

dovanu kiek reikejo tiek yra jau.... vaikai nupirkta, saldainiai paruosti kitiems.... zodziu "tipo " pasiruosta...

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2006 -ųjų žmogiukai ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
TOMAS