Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika iš virtuvės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-29 11:05

as seniau tas visas nemines kaukes naudodavau,dabar tam neturiu nei laiko nei noro,kavos tirsciai isties labai gerai viso kuno pilingui,dedavau kiausiniu trinius ant galvos kaip saknu sustiprinima,majonezas irgi gerai atgaivina plaukus,kas turi juodus plaukus acta su vandeniu sumaisyti ir persiskalauti suteikia plaukams zvilgesi blizga kaip varnas plaukaialyvuogiu aliejus siltas taip pat gerai stiprina plaukus,tik nepatikdavo man kad sunkiai jis isisplauna,gamindavaus tokia kauke veidui porus labai gerai isvalydavo dabar tiksliai nebepamenu ka ten dedavau tik zinau kad sodos ir vyrisku putu barzdai skustis manau kad  daugiau niekas nesidedavo istepti veida reikedavo ir palikyti kelais min,

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-04-06 14:32

Šiandien pasidariau veido kaukę nemalonaus tempimo jausmui numalštinti, iš alavijo. Moliniame dubenėlyje kruopščiai išsukau kiaušinio trynį, šaukštelis šviežių alavijų sulčių ir šaukštelio augalinio aliejaus. Gauta masę aptepti veidą ir pusvalandį palaikyti. Nusiprausti šiltu vandeniu. Nu liuks patiko ji man tokia gaivi oda, netempia žandų

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2011-05-09 10:35

aš kažkaip skeptiškai žiūriu į tą madą namuose darytis visokias kaukes. jeigu produktai tikrai ekologiški, tai gal ir yra naudos, bet jeigu pirkti prekybos centre, tai toks ir natūralumas tų naminių kaukių....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-05-19 11:59

As tai visai neskeptiskai. Labai geras posakis - ka gali valgyti, gali deti ir ant veido. Tik kad as tingine ruostis pati tas kaukes, kremus ar dar ka :)

2011-05-19 14:52

corona labai teisingas tavo posakis, reik įsiminti šitą tiesą

2011-06-06 13:27

Perdegiau petukus saulej, jau ir puslytes atsirado. Tepiau grietine, bepantenu. Bet jau tikriausiai nebeisgelbesiu,lupsiuos... 

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-06-07 20:06

Nuo nudegimų labai gerai yra :

į stiklinę vandens išspausti 1 citriną ir teptis 

2011-06-13 15:21

O , apie citrina dar nezinojau :)

Vsio, nuseprendziau, kad jau reikia investuot i kremus nuo saules ir po saules. jau baisiai as baltaode ir turiu problemu paskui, negana to, kad kaip vezys vaikstau, paskui dar ir nusilupu. Jamsiu sita http://www.myeco.lt/apsaugai_nuo_saules/krempas_po_deginimosi_sauleje_aqsolar po deginimosi ir dar reikia gal is tos pacios serijos issirinkt apsaugini nuo saules.

O siaip imanoma namu salygomis pasidaryt krema nuo saules?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-07-03 08:05

Sveikutes.

As daznai darausi veidui naturalaus jogurto kaukesir plaukams (turiu ilgus plaukus) aliejaus kaukes, tai plaukai super po to buna

Krema nuo saules imanoma pasigaminti (namuose gaminuosi kremus) bet tam reik nemazai ingridientu ir aisku ziniu, kaip ka gaminti 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-07-04 11:37

mano drauges pussesere susitvarke savo plaukus naudodama aliejaus kauke. tai pabandziau ir as - salto spaudimo alyvuogiu aliejaus. ji toki naudojo. tai arba as nezinau ir nemoku, arba man kazkas ne taip gavosi, nes plaukai, nors ir isplauti pora kartu su sampunu, kazkokie riebaluoti liko... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-07-05 15:06

Jei aliejum sutepti visi plaukai, tai as plaunu savo gamybos sampunu tris kartus. Issiplauna, plaukai labai atsigave buna ;)

2012-07-26 21:13

citrinmedžio aliejukas ir cukrus nu rankos tikrai švenios ir kvepiančios...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-07-26 23:48

vat ko jau ko, bet tu visu kvapu as nebegaliu pakesti ant saves. kai pagimdziau, nebegaliu praustis su duso zele, kuri kvepia (naudoju NEUTRAL duso zele), kiek veido kremu ismeciau ar atidaviau, nes kvapas per daug stiprus buvo... ranku vienintelis kremas alyvuogemis kvepia, bet silpnai. pries pastojant kava naudojau kuno sveitimui, tai man visas kunas paskui kava kvepedavo, o jos as nemegstu ir kvapo nepernesu :D ir nuo jos man veido oda nubaltavo, tai kai serganti atrodydavau :D

2012-07-27 21:21

o man kavos kavapas relaks...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2012-08-02 20:54

Ryžių ir varškės kaukė

Kavamalėje sumalkite arbatinį šaukštelį nevirtų baltųjų ryžių. Gautus ryžių miltus sumaišykite su šviežia varške ir arbatiniu šaukšteliu alyvų aliejaus. Viską gerai išmaišykite. Po to masę truputį pašildykite, ištepkite nuvalytą veidą ir palaikykite 15-20 minučių. Kaukę nuimkite veido toniku arba nuplaukite šiltu vandeniu. Leiskite odai truputį pailsėti, po to ištepkite drėkinančiu arba maitinančiu kremu.

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs – neatkartojamas…

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2012-08-02 20:54

Ryžių ir greipfruto kaukė

Kartu su vaisiais ryžiai daro dar didesnį kosmetinį efektą. Paruoškite kaukę iš ryžių ir prisirpusio greipfruto. Šis vaisius – puiki priemonė nuo įvairių raukšlių (taip pat ir mimikos).
Sumaišykite greipfruto sultis arba minkštimą su arbatiniu šaukšteliu grietinės, arbatiniu šaukšteliu šviežių morkų sulčių ir šaukštu kavamalėje maltų ryžių. Mišinį ištrinkite mediniu šaukštu iki vientisos masės. Kruopščiai nuvalykite veidą kosmetiniu pieneliu, į kurio sudėtį neįeina spiritas. Užtepkite kaukę storu sluoksniu. Po pusvalandžio nuplaukite šiltu vandeniu, odą patepkite likusiomis greipfruto sultimis, ir nenuvaliusios veido servetėle, leiskite jam nudžiūti. Šią kaukę reikia naudoti po sykį per savaitę vieną mėnesį.

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs – neatkartojamas…

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika iš virtuvės

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Gabija