Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2000-2004 gimimo vaikai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-05 15:14

zinau seimu kurios augina po tris vaikucius,kiti dickiai net nusipurto jai papraso mazius padaboti,man liudna buna y tokias situacijas ziuret,mes gal su vyru,kaip kile is didesniu seimu,tai ir as ir vyras buvom mokyti,kad vienas kita priziuret,paguost,padet ir tt...  taip ir savo padauziukus auklejom,nusiskundimu neturim,bet zinoma ,vaikai lieka vaikais,sunybiu prikrecia,kaip ir visi,teisingai KRISTULKA geru  prisiminimu , lieka daug...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-31 09:51

sveikos, yra nemažai būsimų pirmokėlių mūsų šauniame ratelyje, tai noriu rytoi jums palinkėti gražios šventės, o taip pat ir visiems moksleiviams gerų mokslo metų

Ruduo – spalvų aruodas!
Rugsėjo 1–mą šaukia.
Vaikų džiaugsmingą juoką
Tuoj ves į klasę jaukią.

Kiek daug akių! Jos žydi –
Anksti šį rytą kėlės.
Prie dešimtoko glaudžias
Mažutis pirmokėlis.

Gražiausi skamba žodžiai,
Nuo jų širdis sušyla.
Gerumas susitelkęs
Lyg debesėlis kyla.

Visur vaikai... Koks grožis!
Voratinkliai ant klevo.
Kardelių spalvos, rožės –
Rugsėjis atkeliavo!

2000-2004 gimimo vaikai

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-11-08 08:14

labas mamytes,norejau papliurpti su mamytem kuriu mazyliai gime 2004m.kaip sekas auginti?koks db ju amzius?manasis tai negirdi manes visai vakar lauke pamate panasu augala i alijosiu tai sako mamyte cia alijosius kuri labai sveika vartot ir tu jam isaiskink kad cia ne alijosius?smulkme bet per diena daug tokiu atveju kad jam ramiu balsu aiskini kad taip ir anaip o jis gincyjas ir visai negirdi reik eit skiepytis aiskinu kad jo amziaus vaikai skiepijami ir t.t jis man atgal varo kad daktare nesupranta kad ja nereik skiepytis.zodziu taip ir vargstam.as net pavargstu jam po kelis sykius aiskint ta pati bet dantis sukandus aiskinu ,galvoju kad ir gyncyjas,bet gal kas isliks....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-11-08 23:46

2000-2004 gimimo vaikai.mano panele

2010-11-08 23:48

2000-2004 gimimo vaikai

2010-11-09 12:04

Kokia paaugusi jau panelė, tikra gražuolė  

Kaip sekasi jūsų vaikučiams, kaip pirmokėliams sekasi ? Ar jau kalba apie Kalėdas vaikai ? Kokių norų jau išgirdote dėl Kalėdų senio, ko laukia po eglute ?

2010-11-09 12:17

na jo paaugusi sekasi gerai mano panele jau antroke mokykloje sekasi puikiai jai patinka labai .na taip isgirdau jau noru visokiu ojojoi :D

2010-11-09 14:51

Norų ir aš išgirdau  tokie sakyčiau ne kuklūs vyresnėlio norai , na bet reikės įgyvendinti , kad vis dar seniu tikėtu 

2010-11-09 19:01

na taip tai jau tikrai ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-09-07 15:44

Sveiki. Mano panelė gimusi 2004 m. rugsėjo 16 d. Šiemet jau pradėjo eiti į mokyklą.. Labai išdykusi. Gaila, nemoku, nuotraukos įdėti...

2011-09-19 20:00

Maljorka sveika prisijungusi temukę :-)

Nagi nagi ir kaip pirmokėliai sekasi :-)

O foto gali kelti keliais būdais : 1 būtu įsikelti į savo namučius foto nukopijuoti po foto htt adresiuką ir įklijuoti čia, 2 būtų per www.radikal.ru

Pasirink sau patogesnį ir prašom pasirodyti mums .

Na kaip gi jūsų atžalos gyvuoja :-)

Mes pasakysiu visaip, mat emigravome, tad nuotaikų būta visokių, startavo mano vyrukas į 6 klasę (kur turėtu būti lt 4-okas) tad tikrai nelengvi metai lauke mūsų ir chemijos, ir geografijos, dizainai, dramos ir t.t. o dar viskas anglų kalba.

Bet viskas įveikiama :-)

Pradžioje buvo vaikinui sunkiau, dabar turi draugų, dalyvauja visur aktyviai, nuotaika gera kaip ir judame geraja linkme :-)

Kur visi ir visos dingę temukė visai primiršta, jau kad vaikai ne be pypliai ne reiškia, kad nėra ką apie juos papasakoti, gal bėdų yra pasidalinkite bandysime visos jas įveikti, juk paauglystėje jau kaip ir viena koja :-)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2011-09-22 12:02

Sveikutes. Tikrai primirsta temele. Mes laikomes neblogai, pradejom lankyti antra klase. Tik kolkas dar sunkiai isivaziuojamn i ritma po vasaros, nes jam dar sirdyje vasara Tikiuosi kaip ir pernai greitai viskas susitvarkys, nes kartais net su asarom ruosia pamokas, sako nenori ruosti ir viskas. Na bet jau dabar geriau, nes zino, kad kol neparuos pamoku neiseis i lauka. Siemet labai norejo lankyti daug bureliu kur draugai lanko, bet dar pats nelabai zinojo ko nori. Tai pradejo lankyti stalo tenisa.

2011-09-22 14:50

Ooo kokį įdomų sportą pasirinko, esu žaidusi kažkada ir man patiko :-) Gal vaikinas užsikabliuos, nors vaikai per daug būrelių preina kol atsirenka .

Mokslai po vasaros jo sunkoka, vėl kimšti į galvenes dauggggg informacijos .

Na mano vaikinas jau po truputi, po truputi įsivažiuoja :-)

Nuo šiandiena pradeda ir čia lankyti futbolą, tai žiūrėsime kaip čia jam seksis.

Mano vaikinas darosi kaip ožys, na užsispire ir viskas, sakyk ką nori kaip, kad negirdėtų, matyt pirmi pasispardymai paauglystės link, nebūdavo taip anksčiau, tai man kažkaip keista :-))) Ant kiek buvo tvarkingas, darosi atbulai, tingi tvarkytis, rūbelius susidėti numeta ir viskas, oiiiii pykstamės dėl to dabar labai, na jis bando gal palaušti mane, bet jam nepavyks, jau tvarka nori nenori bus :-DDD

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2011-09-22 22:05

nu sveikos,maniskis siemet zingsniuoja i 3kl.kolkas be jokiu vargu,viska suspeja padaryti mokykloje,po atostogu isivaziavo gerai.vyrukas ir su charakteriu,bet labai dziaugiuosi kad nereikia sedeti su mokslais prie jo.labai nemegsta dailes pamoku.

2011-09-22 23:51

Daiva kaip šaunu, tiesiog super , kaip prie mokslų nereikia sėdėti, tai skaitau gyvenimo dovana tiek vaikui , tiek tėveliams. Tokiems vaikams ne tai, kad lengviau bet ir maloniau eiti į mokyklą, nei tiems kuriems jau kaip sakau reikia zubrinti.

Mano vaikis labai jau išsiblaškęs ir neturi atminties, tai sėdėti tikrai tenka ir pikta jam , ir būna man pikta, bet ką padarysi jei reikia, tai reikia. Jei nespausščiau būtų mums palaida bala.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-09-23 16:15

Su įsivažiavimu į mokslus tai mums viskas gerai ,jokių problemų.Su pasispardymu jau matosi pirmieji rageliai,ale kai tokia mama,tai garsiai dar nesireiškia ,matyt mintyse mane keikia :O ,tvarkytis pritingi,turi su pirštu parodyt ką padaryt :| ,bet šiaip negaliu skūstis...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2011-09-23 22:17

tikrai zinok kristulka labai dziaugiuosi kad nereikia zubrinti,kad ir anglu zodzius perskaito karteli ir jau moka.mokykloje gavo pravarde proto bokstas

2011-09-24 12:36

Liuks daivut linkejimai proto bokstui  labai dziaugiuosi uz tokius visus vaikus .

Na vover rageliai ir pas mano vyraiti lenda, tai bijau pagalvoti net apie ragus  na bet uztenka kartais ir vien mano zvilgsnio nusiramina jaunikaitis  vajei vajei negera mama esu , na bet ka daryt neleisi juk rageliams dygti

2012-01-09 13:52

Sveikos gelbekite nebegaliu pakesti bambejimu. Ot prasidejo jei tik pastaba gauna bambejimas atgal, jei pasakau, kad negirdeciau jokiu repliku, tai vistiek pagal nosi mur mur mur nu kaip erzina negaliu,

Labai keiciasi,bamba viskuom nepatenkintas, jei ne pagal ji susirauks ir t.t. Visas vyras matai .

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2012-01-09 18:38

Paauglystė.....kaip aš jos bijau :| ,o patart tai net nežinau ką,nes pas mane dar  nėra jokiu bambėjimų ,tfu tfu tfu.

8

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2000-2004 gimimo vaikai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim