Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2000-2004 gimimo vaikai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-01 09:42

sveikutes mamytes ir mes noretume prisijungti, mes 2002 ir 2004 gimimo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-01 12:38

Sveika

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-01 20:36

linora turi labai šaunų sūnų, labai džiaugiuosi už vaikus kuriems nereikia mokslose pasispausti, mano tai begalo judrus vikrus pusę nenugirsta tai turi bėdos , tai paliktas po pamokų, tai papildomai namų darbų parsineša

ariele sveika prisijungusi su savo atžalomis

dzesta1 nu jau pozuoja kaip gražiai, labai graži mergina

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2010-08-01 21:35

Sveikutės. Na mano Benas tai apsirgo. 5 diena temperatura laikosi ir gerklyte paraudusi, paberta. Šiandien važiavom net į priimamąjį, padarė kraujo tyrimus, bet sakė nieko blogo, rodo tik virusą dabar kažkoks siaučia.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-08-01 21:36

aciu ;)

2010-08-01 21:51

Rence sveikatytės jums, mano abu vaikai prasirgo prieš keletą savaičių labai sunkiai išsikapstėme, gaila vaikų širdis plyšta kaip serga, o dar vasarėlė už lango, liūdna.

2010-08-01 21:54

Ačiū. Aš irgi tikiuosi, kad rytoj jau bus geriau jam.

2010-08-02 10:47

sveikutes mes ejom i mokykla nauja, mergaitei bus sunku nauja mokykla

2010-08-02 11:00

Mano Rokas irgi negalavo, bet nesunkiai, be temperaturu, viana diena galva skaudejo, vakar viduriavo, nesuprantu, kas per virusai cia siauteja dabar?.. gerai, kad lengvai, siandien pakolkas niekuo nesiskunde dar.

2010-08-04 08:15

Sveikutes, na, va, mes vakar jau buvom nuvyke pas seimos gydytoja, gavom pazymele mokyklai, dar krauja reik nuvaziuot kokia dienele paduot.maniskis 2000 gimimo, idomu  but isgirst is mamyciu ar stipriai paaugot per vasarele. maniskis -  db ugis 1,52cm, bet svoris- 54 kg, turi truputele papildomu kg, jis nuo mazens pilnas, bet jis toks visas stambaus sudejimo, labiau raumeningas, nes ir sportavimas savo duoda.

2010-08-04 11:05

Sveikutės. Na pagaliau jau sveiksta Benas, vakar jau nebuvo temperatūros. Šiandien lėksim į polikliniką pažymos į mokyklą tai ir pažiūrėsim kiek paaugo. Artėja didieji išbandymai - pirmoji klasė

2010-08-04 13:33

Sveikos mes pažymą jau senai turime birželį-liepą pasiemu, mano vaikino ūgis 1,38 , o sveria 35 kg viskas jam gerai nei trūksta nei perdaug .Mokyklos visiškai nelaukia  smagu jam ir kieme be rūpesčių ir namų darbų duotis, pasakau, kad paskutinis mėnuo atsotogų tai taip gailiai atsidūsta

Išmoko pasikepti duonytės ir kiaušinį kokį jei manes nėra tai badu nemiršta, pasitaiso tą ką mėgsta, savarankiškas jis pas mane , tai džiaugiuosi nes nevisada galiu būti ir nebereikia sukti galvos ar valgęs ar nevalgęs

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-04 16:08

ariele 2010 08 02    

sveikutes mes ejom i mokykla nauja, mergaitei bus sunku nauja mokykla

nepergyvenk ARIELE viskas bus ciki,jug vaikai greiciau adaptuojasi prie naujos aplinkos,negu mes galvojame,jau sita esu patyrusi su savo maziais. neliudek

2010-08-04 16:12

kristulka26 2010 08 04    

Išmoko pasikepti duonytės ir kiaušinį kokį jei manes nėra tai badu nemiršta, pasitaiso tą ką mėgsta, savarankiškas jis pas mane , tai džiaugiuosi nes nevisada galiu būti ir nebereikia sukti galvos ar valgęs ar nevalgęs

OI SAUNUOLIAI VYRIOKAI , nemirs badu kaip bebuve,jug daugelis ylenda y saldytuva ir kramsnoja,kas po rankute ,akytemis papuola.

2010-08-04 22:39

Tikrai nenumirs  bet dar ne tai džiugina , labai smagu, kad nelaukia kol mamytė padės viską ant padėkliuko kas dažniausiai pasitaiko pas berniukus, jetau jetau žiūriu į suaugusius vyrus ir kaip matau tinginystę prie kurios pripratinti nuo mažens mamytės atneša mamytės paduoda, tai ir užauga tokie save mylintis ir reikalaujantys iš žmonų paskui, tai nusipurtau net  ir vis pagalvoju ar teisingai auklėju, kad tokių pasekmių nebūtų   turiu pvz ir giminėje fuiiiiiii ir dabar uošvenė šokinėja aplink jauniausią sūnų savo nors jis jau suaugęs vyras kaip apie 2 metukų berniuką

2010-08-04 22:52

Mniskiai ir labai savarankiski, jau priesmokyklinuka tekdavo viena palikt... abu su vyru dirbom daug, kaip ir dabar aisku.kartais budavo gaila, bet kai ziuriu i juos tai dziaugiuos- kokie jie jau man atrodo ,, suauge", savarankiski...

2010-08-05 00:06

su maisyu buvo nutikus tokia istorija mums,musiskiai buvo viena kart pasilike visi keturi namie,mes trumpam buvom isvaziave,gryztam,girdim ,klykia,juokias,saukia,rekia,nu vienu zodziu baisu,mes tik pasiurpom su vyru,ylekiam y kambary,ir ysivaizduokit ,bande visi keturi (lazankes) daryt,tai ziurim is miltu metosi virtuvej,visur miltu pilna visi balti,nu vienu zodziu tooooooooooks kosmaras,kad baisu,pasiziurejom su vyru vienas y kita,ir vos nesprogom is juoko,virtuve tvarkem visi 5 o mazoji sesta,tik lakste ir dirigavo,va cia biskutis liko,dar cia,ir cia. oi kiek yra buve nuotykiu mums su maistu,ir vis mano padauziukai,kazka turi kartc nuo karto prisigalvot,kartais ir pyktis suima,bet stengiuosi valdytis,ir juokais nuleist viska.

2010-08-05 09:29

įsivaizduoju vaizdelį, šaunuoliai vaikai, kad kūribingai maistą gamina  o paskui ir veikti visiems yra ką ir prisiminimai lieka  

2010-08-05 10:06

sveikos ! Kokie saunus vaikiukai patys pavalgyt susiorganizuoja, vienas kita priziuri nu super. Mano is bado gal nenumirtu susirastu ka, bet kad vienas kita priziuretu tai neeeeea.

2010-08-05 10:13

Mano prižiūri broliuką , va ir šiandiena paliksiu kelioms valandoms turiu reikalų mieste, ir pamaitina, ir rūra nuvalo, o kur dings jei reikia tai reikia  

7

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2000-2004 gimimo vaikai

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
BENAS