Forumas > Virtuvė > Desertai > Žele tortai,desertai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-03-14 08:53

Labai skanu su kursenu vyniotiniu.Vakar as susigundziau,ir dariau desertuka,tik neturejau daug zele ,kad butu skirtingu atspalviu,tai gaminau,is to,ka turejau.Kai kurie zele skoniai sumaisyti su varskes kremu.

Žele tortai,desertai ir įvairūs kiti gaminiai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2012-03-15 18:14

Gaila ,kad  į svečius neužsukau :O

2012-03-16 08:26

Na va,daug ka praradai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-03-16 08:27

aš vis užeinu pažiuriu ir žavios  tavim :) na kaip gražu, skanu ir miela, o pas mus žele nera kam valgyti, niekam nepatinka

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-03-16 08:37

Aciu,drugeli.Pas mus visi megsta,tik duok.Gal tik mazoji siek tiek maziau,nes saltas ir dreba.Kelis kasnius suvalgo ir daugiau nebe.Man zele patinka gaminti,ypac patinka galutinis vaizdas,kai isverti is formos ir tik tada pamatai tikraji varianta.Cia tai jie visi paprasti,labai noriu pabandyt ir ismokti,kai is vaisiu ispjaustomi visokie ornamentai ir uzpilami skaidriu zele.Bet reikes ryztis kada ir isbandyti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-03-16 08:41

Aš pastebejau kad tau patinka ir žinok pati turbut žinai kad super gaunas pas tave.. šaunuole.. tu turbut ir pati megsti valgyti žele, todėl ir šeima vailgo o kai mes su vyru ne miegejai tai ir vaikai nepriprate, ne taip kad i burna neima bet ir ne reikia..  o tu šaunuole, aš visada sakiau lenkiu galva tokiem žmonėm

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-03-16 08:45

Jo,megstu ir as pati zele.Bet pagamintas galutinis vaizdas,aisku,jei pavyksta,vercia vel daryti bet jau kitoki.Man nepatinka kartotis,kaskart man turi but vis kitoks.Drugeli,cia nereikia daug mokslo,nes labai paprasta juos daryt.Ir aciu tau uz grazius zodzius.

2012-03-16 09:10

Vat dar toks

Žele tortai,desertai ir įvairūs kiti gaminiai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2012-03-16 12:54

skanumėlis...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2012-03-29 18:47

Aš vat šian šitą citrininį tortą darysiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2014-02-03 11:48

mamytės, puikiai želė, pudingams, kepiniams tinkančias formos yra pirkti čia: www.kepu.greiciau.lt

aš pati esu dariusi formoje apskritimas ir barokas, vaikams padariau zele drambliukus. Deja neturiu nuotrauku, kita karta fotografuosiu ir pasidalinsiu su jumis :)

7

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Desertai > Žele tortai,desertai ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Armandas