Forumas > Šeima > Šventės > Karnavaliniai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-12-15 22:15

lb grazus visu vaikuciai... lb voras man patiko ..

mes siais metais dar be karnavaliniu drabuziu.. kitais jau puosimes..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-12-15 22:35

kristulka26 2010 12 15    

saulę aš įsivaizduoja kažką tokio 

Karnavaliniai kostiumai !!!

Mačiau ir aš šitą kostiumą internete...visa bėda,kad nieko geltono iš drabužėlių neturim.Na reiks pasidairyti,gal ką pavyks rasti.Truputį dar man jie per maži karnavaliniais drabužiais rengtis,bet auklėtojos čia sumąstė,kad visi rengsis:"senelės pasakos"personažais ir manoji žiūriu turi būti Saulė su "nukirptom kasom"
(čia tarp kitko dadėjau)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-15 22:47

Pas mus laisvas stilius pirmi metai, tokiems pypliams liuks , vis tiek su jais nei suvaidinsi ką  tiesa pas mus šventėje tėveliai nedalyvauja, auklėtojų prašymų, sako būna ne Kalėdų šventė, o velniai žino kas , mažyliai kojas apsikabina tėvelių ir pasibaige, o tėveliai bamba ko neini prie vaikų juk nupaveiksluoti noriu  na iš tirko taip ir būna, prisimenu vyresnio sūnaus pirmas Kalėdas darželyje tai pamatė mus ir viskas pačios auklėtojos be veik ir sau pašoko 

dėl saulės aš dėl karūnos , o apranga galima ir baltai ar šviesiai aprengti, o girliandomis apsiūti geltonomis 

2010-12-15 23:08

Matai,kristulka,aš manau,kad nereikėjo dar čia tų mandrybių2-mečiams.Maniškė plaukų neleidžia surišti,tai nelabai įsivaizduoju,kaip ji leis tą karūną uždėti?

2010-12-15 23:13

Sutinku tikrai tokiems mažiukams nereikėjo, galėjo būti laisvas stilius, tai tu ant galvytės nieko negalvok, jei ji nemėgsta, aš tai porą savaičių prieš šventę darželio namuose vis uždėdavau ir vaikščiodavo, tai dabar jau pabūna ilgiau  repeticija kaip sakant, mums juk irgi 2,5 m.  

Žinai , o jei kokį pūstą sijonuką ir apsiūk girliandą sijonuko apačią , atrodyti turėtų gražiai 

2010-12-15 23:32

na,taip galima su drabužiukais sugalvoti kažką...vyresnioji sako,gal saulę ant suknelės prisiūti.Aš pamenu,kai buvau pirmoje klasėje šią pasaką vaidinom,tai tėvai irgi ko tik neprigalvojo,net nuotraukos ieškojau pažiūrėti,tai ten saulė su didele karūna,kaip iš rusų filmukų caraitės ir suknelė iš marlės pasiūta ir blizgalais apkarstyta.Bet pirmokas,tai ne 2-jų metukų,jau vistiek supratingesnis.Ir sakė auklėtojos,mes turėsim nesirodyti,kol jie ant scenos bus-žodžiu neįsivaizduoju,kaip ten viskas praeis

2010-12-15 23:37

ant scenos dvimetinukai kaip gražu  bet ale, kad jie nieko nesupranta dar ko juos čia tampo po scenas  na nieko manau viskas gražiai praeis jei tėveliai nepasirodys  o su idėja prisiūti saulę 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-12-16 08:45

labi na va šiandien mums karnavalas, mano mergina karūnos nesideda iš pasiūčio, krenta alpsta kai pamato karūna mat snaigė ji pas mus raudonos spalvos (pati čia sugalvojau), nu ir ramu nereikia viska suardė sudraskė ji man, ir laisvas stilius kas kaip... Pamenu aš vaikystėje visada būdavau arba snaigė arba lapė

2010-12-16 09:37

labai gera ideja kad ve tevu. as dar siuliau, bet kaip soko visos, kaip gi cia be tevu. vaje pasaulis sugrius. nes bus nesvente o balaganas. o siaip vieni jie, tai aukletojso pafotkintu or uztektu. o db tai nezinau. laukiu balagano.

2010-12-16 09:38

tai va,maniškė irgi krenta,jei kas nepatinka,jau ir į uodegytę užvažiuoju,bet žiūriu nepadeda.Vyresnioji,kai taip padarė-gavo per minkštą vietą ir baigėsi isterijos,o čia...apsisuka ir vėl ožiuojasi.oi bėda čia man su ja bus,matyt.Ir plaukai gražūs,galima visokių kasyčių pripinti-lupa visas gumas lauk ir gana.Tik darželyje randu su kasomis,bet mane tik pamato ir viskas būna išardyta.

2010-12-16 09:40

darzelyje leidzias kaip ir visos mergytes vaiksto ir ji su kasa...

2010-12-16 10:29

Kad tėveliams neleidžia man labai patiko, bet pas mus griežtai pasakė jų toks reikalavimas, jos pačios paveikluos, paskui sukels i cd tikrai žymiai geriau praeis šventė net neabejoju  Mums rytoj tai pasirodysim, žadu veiduką taškeliais išmarginti dar 

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-17 20:27

nu labai simpatiksas Kristulka tavo boriuziukas... :)
maniskis bus siemet nykstukas, mama po prakaita siuva rubus, nes nenoriu kad butu maksiminis nykstukas :)

foto bus veliau.... mes tai su barzdele vargstam ale gal kaip nors prisijaukins iki sventes :)

2010-12-17 20:39

O aš šiandiena dariau sesės mergytei zuikienė bus, parodysiu irgi foto vėliau, kepurytė su ausimis yra, o drabužėlius jau sakiau pačios renkite  

boružėlei turėjau veiduką gražiai taškeliais išpaišyti, bet nebeturėjom kada viskas greitai greitai nes vaikai pradėjo verkti, tai aprengėm ir per duris , tėveliai išėjo ašaros baigėsi 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-12-17 20:41

šaunu kas moka siūti, aš tai niekam tikus ant šio reikalo tik skylę moku sulopyti

2010-12-18 16:46

Na va sesės mergytė tapo zuikienė  kepurę su ausimis sugalvojau ir padariau, o rūbelius jau pritaikė mama , gavosi neblogas rezultatas 

Karnavaliniai kostiumai !!!

2010-12-18 16:50

grazu.. saunu...

2010-12-18 19:55

oi,koks gražus zuikelisna šaunuolės mamos.

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-19 09:07

nu super grazi zuikute :)
originaliai ausytes sumastytos :)
saunuole Kristulka :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-07-24 11:27

Kokia fainulka :)

kostiumu nuoma kaune

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Karnavaliniai kostiumai !!!

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Auguste