Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Mamytės ir tėvelio...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6
 
2017-04-21 14:21

Sveiki,

ruošiuosi pirkti riedučius, nes skaičiau, jog tai geras kardio, tačiau noriu specialistų nuomonės. Važinėsiu parkuose, laisvalaikiui. Nenoriu prastų ir nekokybiškų. Orientuojuosi tarp 150-00 Eur. Miestas Kaunas. Gal galite parekomenduoti Kaune esančias parduotuves, kur suteikia informacijos ir yra daug pasirinkimo :D

Ačiū už atsakymus, kai įsigysiu riedučius būtinai susitikti pralėkt galėsim :)


 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6
 
2017-04-24 12:58

šiuo metu labai daug domiuosi riedučiais (tuo pačiu ir ieškau įsigyti). Todėl manau kad šeimos santykius suartina buvimas daugiau kartu. Tai gali būti vienas iš: važinėjimas riedučiais. Tuo pačiu ir kvėpuojate grynu oru, sportuojate bei leidžiate laiką kartu. :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5
 
2017-10-16 15:04

Ką mes veikiam su tėveliu kai mažuosius paliekam seneliams ir randam tokią laisvesnę dieną? Mėgaujamės! Tokias dienas švaistyti žiūrint TV ar skaitant laikraščius mums atrodo nuodėmė, todėl važiuojam ramiai pasibūti pirtyje, baseine, pasimėgauti spa procedūrom ir panašiai ( paskutiniu metu dažniausiai važiuojam čia https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/trasalis-viesbutis-trakai ) atsipalaiduoti, kad vėl galėtumėm su mažyliais džiaugtis gyvenimu :)  


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8
 
2017-11-23 18:07

Aš turiu šiokį tokį susijusį klausimą. Šiaip renku dovanas Kalėdoms, tačiau čia tokia įdomi situacija: ar nebūtų per daug įžūlu draugų porai (turi pusės metų dukrytę) dovanoti kvietimą į spa? Pasiūlymą radau šitam puslapy https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-dovanos-porai konkrečiai prie variantų porai, tad galvoju, ar jauna šeima neįsižeistų gavus tokią dovaną? Gal visgi sugalvot ką nors paprastesnio ir labiau buitiško? Ką manot? 


Paskutinį kartą redagavo: Rutele01010 (2017-11-23 18:12)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27
 
2018-07-14 17:10

Gal pasirodys keistai, bet mums su vyru abiems labai patinka išmanioji technika, tai nuolat stengiamės išbandyt kažką naujo. paskutinė aistra yra dronai, tai savaitgaliais ar vakarais būtinai stengiamės juos paskraidinti :D  


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2018-07-30 16:39

Mums su vyru tai labiausiai patinka masažas. Stengiamės kartais nuo karto palikti vaiką pas močiutę ir išvarom dviese kur nors į kokį SPA atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienės rutinos, darbų ir triukšmo. Tikrai žiauriai padeda :)


Labai mėgstu gauti dovanas!

 
 

2
 


Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Mamytės ir tėvelio...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Doroteja