Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Mūsų šeimynėlė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2010-01-31 00:06

asb turiu tris vaikucius ir esu laiminga    kad juos turiu :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-31 07:50

dzesta1 2010 01 31    

asb turiu tris vaikucius ir esu laiminga    kad juos turiu :)

pritariu tau,laiminga esu ir aš,sveiki vaikai-laimingi tėvai

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-01-31 11:20

oi negraudinkit... taip norėjau to trečio ir is prisiminomai ateina ypač kai balandi artėja...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2010-01-31 13:46

As auginu dvi atzalelesbet jegu leistu finansines galimybes tai surizikuociau gimdyti dar viena. Gal dievulis duotu dukryte

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2010-01-31 14:50

Net negalvojau kad ira tiek nuostabiu mamyciu,kurios ryztasi gimdyt 3 o veliau dar nutare kad galima ir 4. As auginu 2 metuku sunely ir metuku dukryte,pasamonei sukiojasi mintis ir apie 3,tik noreciau truputy atsigauti,nes abudu cezarinukai.Vienam vaikui tikrai liudna,pati augau seimoja viena,tad mano seima tikriausei bus didele,kadangi vyras is gausiios seimos ju buvo 10

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-31 16:49

Laba diena mamytes

as va ir neperseniausiai susilaukiau trecio angeliuko- sunelio, esam begalo visi laimingi, planavom ir labai laukem. Bet as is tu mamyciu kui seip negimdo kol neapsvarstysiu visus uz ir pries o labiausiai finansine puse, nes manau kad vaikucio neuztenka tik pagimdyt , aisku pavalgyt visiem uztenka ir dar vienam uzteks, bet juk tuom nesibaigia vaiko poreikiai gyvenime.bent as noriu vaikui duoti viska ir kiek imanoma kas geriausia o tai kainuoja laaaaaaaaabai didelius pinigus ipatingai kas liecia moksla, o ir juk nesinori kad vaikas vaiksiotu apnesiotais rubais 4 vaiku ir t.t nu as cia kaip pavizdi.Tai as uz dideles seimas , gal ir susigundyciau ir ketvirta pagimdyt, bet su vyru jau nusprendem kad tai ivyks jai jo pajamos kada padvigubes, nes jau 4 tikrai labai daug ir labai brangu.Net iman tokius paprastus dalykus kaip automobilis, jau paprasta lengvoji per anksta tokiai seimai, kaip atostogos jau ne kur i viesbuti isinuomosi o ir kiek kainuos.O del to atsisakyt ir vaikam atsakyt malonumu atostogu, kelioniu tai ir ne reikalas.

Nu jai ka nepykit cia tik mano nuomone- vaika neuztenka pagimdyt ir pamaitint.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-31 16:55

tikrai pritariu kad reikia viska apgalvoti apskaiciuoti pvz pas mus dabar sprendziamas reikaliukas del naujo automobilio nes gimus 3 mazyliui ne kazin kiek vietos vaikm yra planuojam pirkti 7vieti nes juk reikia kartais ir is oro uosto mama paimti o nebetelpam o taipat kekvienam vaikuciui turime atidarytas saskaitasi kurias kas menesi inesam pinigekiu juos jie gales pasiimti kai sulauks 16m  ir panaudoti mokslams

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 25

2010-01-31 20:40

tai aš apie šiuos dalykus ir kalbu, kurie bent mano nuomone ir yra svarbiausi - vaiko lavinimas, auklėjimas reikalauja be galo didelių investicijų, o kur dar higiena, apranga, maitinimas, poilsis... tai kiek suprantu jūsiškiai tėveliai dėl savo džiaugsmelių pluša...

deja, kiek žinau tikrai yra nemažai šiuolaikinių mamyčių, kurios "apsikrauti" vaikais tikrai nesiruošia... yra manančių, jog ir vieno vaikelio tikrai per akis ir kam gi čia tų papildomų vargų...

2010-01-31 20:51

turbut kekvienas sprendzia pagal norus ir galimybes as dar darzelyje kau zaisdavom namais visada sakydavau kad turiu 3 vaikus ir uzaugus tikrai norejau 3 vaikuciu o ir galimybes leidzia  ir tuo labai dziaugiuos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 186

2010-06-12 00:25

Labukas... Keista girdėti, "turiu du ir galvoju apie trečią"... Aš auginu penkis vaikus, nei vienas nebuvo planuotas, bet kiekvienas labai laukiamas... Ir jei taip netyčia nutiktų, kad pasibelstu šeštasis,tuomet net negalvodama laukčiau jo gimimo... Pasakymas "noriu atsigauti po cezario" yra tik savęs stabdymas... Čia mano nuomonė... Pas mane trys cezariai buvo iš eilės...

2010-06-12 12:45

inakuka 2010 06 12    

Labukas... Keista girdėti, "turiu du ir galvoju apie trečią"... Aš auginu penkis vaikus, nei vienas nebuvo planuotas, bet kiekvienas labai laukiamas... Ir jei taip netyčia nutiktų, kad pasibelstu šeštasis,tuomet net negalvodama laukčiau jo gimimo... Pasakymas "noriu atsigauti po cezario" yra tik savęs stabdymas... Čia mano nuomonė... Pas mane trys cezariai buvo iš eilės...

oi kaip faina tokia seimynele na o mes vis dar tik pasisnekam apie 4 leliu na manau po kokiu 2 metu gal ka ir suorganizuosim

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2010-06-13 20:13

mano nuomone jai turi daug vaiku esi laimingas zmogus, o finansai siandien ju yr rytoj jau gali ne but. gyvenimas yra permainingas ir negali jau taip visko suplanuot kad taip ir butu.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-06-13 20:56

Na,mes nepriklausom prie dideles seimynos,nes 2 mergaites auginam.Bet manau,kad pirmiausia reiketu apgalvoti ,ar bus salygos jiems islaikyti,ar uzteks lesu nupirkti ne tik padevetu,bet ir nauju rubu,batu,zaislu.Ar sugebesiu isleisti i darzelius,mokyklas.Ar sugebesiu isleisti i tolimesni moksla.Ir kad nereiketu vaikscioti ir prasyti pasalpu.Izeisti nieko nenorejau,priesingai,sveikinu visas gausias seimyneles.Tiesiog issakiau savo pamastymus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 186

2010-06-22 18:07

Tai pats kvailiausias pasiteisinimas kokį teko girdėti... Vaikus gimdyti niekada nebūna laikas... Pirmiausia norisi pakilti karjeros laiptais, pagyventi dėl savęs, atsistoti ant kojų... Kai visa tai pasieki, vaikus gimdyti būna paprasčiausiai per velu... Pagimdžiau penkis, labai tuo didžiuojuos... Ir niekada neketinau skaičiuoti kada ir kiek man gimdyt... Jie tiesiog gimė iš meilės...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 280

2010-06-22 19:04

oi mamytes tikrai gera diskusija , privercia susimastyti. Mes tiesa pasakius negalvojom dar su vyru kokia musu seimos gausa turetu buti. Dabar turime pirmagime dukryte kuri dar mazyte. Tikriausiai galvosim kai ji bus jau paaugusi, arba tiesiog vaikiukas ateis tada kai mes nebusime nusprende (tiesiog bus netyciukas). Man taip pat smagu matyti gausias mylincias seimas su daug vaikuciu. Pati tikriausiai noreciau dvieju - kaip sakoma butu aukso viduriukas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-07-21 17:25

sveikutes,musu seima taip pat didele,turime 4 aukselius,bet su vyru noretumem dar vieno,betttt ....  kaip gerai pagalvojam,gan didele prabanga,bet kaip sakoma yra sesiems duonos ,bus ir septyniems .    speceliai nedarysim,jai uzkibs tai uzkibs jau niekur nedingsim tada . oi bus smagu,kaip busim jau seneliai anuku pilnas kiemas suguzes,marcios ,zentai. mano vyras kiles is 14 vaiku seimos,o as is 5,turbut todel ir nebijome gausios seimos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 58

2010-07-31 20:18

turiu tris dziaugsmelius,sukames kaip galim,  svarbiausia kad visi sveiki ir jei atsuktu kas laika atgal viska pakartociau ir nei smulkmenos nekeisciau, nes nebeisivaizduoju gyvenimo jei nors vieno is ju nebutu.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-07-31 21:02

BABY-1 2010 07 21    

sveikutes,musu seima taip pat didele,turime 4 aukselius,bet su vyru noretumem dar vieno,betttt ....  kaip gerai pagalvojam,gan didele prabanga,bet kaip sakoma yra sesiems duonos ,bus ir septyniems .    speceliai nedarysim,jai uzkibs tai uzkibs jau niekur nedingsim tada . oi bus smagu,kaip busim jau seneliai anuku pilnas kiemas suguzes,marcios ,zentai. mano vyras kiles is 14 vaiku seimos,o as is 5,turbut todel ir nebijome gausios seimos.

ogo tikrai is gausiu seimu kile

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-01 13:36

orintuxxx 2010 01 31    

Laba diena mamytes

as va ir neperseniausiai susilaukiau trecio angeliuko- sunelio, esam begalo visi laimingi, planavom ir labai laukem. Bet as is tu mamyciu kui seip negimdo kol neapsvarstysiu visus uz ir pries o labiausiai finansine puse, nes manau kad vaikucio neuztenka tik pagimdyt , aisku pavalgyt visiem uztenka ir dar vienam uzteks, bet juk tuom nesibaigia vaiko poreikiai gyvenime.bent as noriu vaikui duoti viska ir kiek imanoma kas geriausia o tai kainuoja laaaaaaaaabai didelius pinigus ipatingai kas liecia moksla, o ir juk nesinori kad vaikas vaiksiotu apnesiotais rubais 4 vaiku ir t.t nu as cia kaip pavizdi.Tai as uz dideles seimas , gal ir susigundyciau ir ketvirta pagimdyt, bet su vyru jau nusprendem kad tai ivyks jai jo pajamos kada padvigubes, nes jau 4 tikrai labai daug ir labai brangu.Net iman tokius paprastus dalykus kaip automobilis, jau paprasta lengvoji per anksta tokiai seimai, kaip atostogos jau ne kur i viesbuti isinuomosi o ir kiek kainuos.O del to atsisakyt ir vaikam atsakyt malonumu atostogu, kelioniu tai ir ne reikalas.

Nu jai ka nepykit cia tik mano nuomone- vaika neuztenka pagimdyt ir pamaitint.

orintuxxx, siai as sutinku su tavim, pati auginu tik 2 vaikucius, bet mes nusprendem, kad gerai ir taip. tik as noriu, del to ,, vaiko" sunelio- na, as taip jo nevadinciau ir nesuprantu tu seimu, kurios augina po viena vaika ir turi namie suni, kuriam skiria daugiau demesio ir lesu nei vaikui savo vienturciam ir teigia, jog broliukui ar sesutei nera pinigeliu irlaiko. va tokiu tai as nepateisinu.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-01 13:52

sutinku su tavim , bet zinai buna visokiu situaciju gyvenime kodel tai nutinka, istikro man rodos zmogus bijodamas atsakomybes geriau isigys suneli nes uz ji tokios nereikia kaip uz zmoguti, na jai tikrai va renkasi gal vaikuti antra pasigimdyti ar suneli sisigyti as ir to nesuprantu, na bet visokiu yra visokiu reikia

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Mūsų šeimynėlė labai...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus