Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Mūsų šeimynėlė...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-11-26 21:18

sveikos mamytes.as auginu tris vaikucius,o vyras retkarceis pakalba ir apie ketvirta.ka manot apie didele seimyna.ir kiek pazios turit ir zadat turet vaikuciu,butu idomu padiskutuoti .

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-11-26 21:36

mūsų šeimyna ir prie didžiųjų.3 vaikučiai,daugiau vaikų artimiausiu metu tai tikrai ne,tik ne tokiais laikias Lietuvoje vaikus gimdyti.nors ir mūsų mažoji buvo netyčiukas,toks visai neplanuotas.dabar labai džiaugiamės savo mažiuke

2009-11-26 21:56

na mano trecesis ir buvo netyciukas,bet dabar smagu

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-26 22:35

nors ir neturiu vaikučių,bet pasisakau už gausią šeimą.Pati norėčiau turėti tris vaikučius,manau taip būtų geriau,ir vaikučiai galėtų dalintis viskuo ir patiem smagiau

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 07:01

man irgi labai grazu paziureti i seimyna kurioje yra daug vaikuciu(na kokie 5-6) o trys tai dar nemanau kad daug,nors aisku jau kazkur istrukti jau sunkiau su didesniu bureliu vaikiuku, nes masinoje vietos tik penkiem yra .mes turime du vaikiukus ir treciasis kaip ir dauguma pasisake yra netyciukas bet labai laukiamas,ir kazkaip anksciau net negalvojau kad galiu tureti tris dabar visai grazu pamastyti kaip bus kai musu dar labiau padauges :) ...na o dar vaikiuku tai nenoreciau tureti nes dabar galva plysta kaip siuos reikes uzauginti kai finansiskai kuo toliau tuo sunkiau darosi...visgi nors vaikiukai didziausias turtas bet jie isauga ir poreikiai beabejo padideja...bet as tik uz dideles seimas,ir man labai grazu kai seima yra vieninga ir didele :) tik sveikinti galima butu ir beabejo dziaugtis..

2009-11-27 10:50

labai smagu kad ira norinciu tureti didele seimaas gyvenu airijoje cia dauguma turi bent tris vaikus,ir kai laukiausi trecio visi sveikino ir sypsojosibet lietuvoj dazniausei ziuri kreivom akim i didele seimyna.mano pirmi du vaikucei pametinukai,tai kai vazevau is ligonines su antru vaiku sesele sako,jau turite porele tikimes kad daugiau nesusitiksim,jau vaiku daugiau nereike

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-11-27 11:24

na aš irgi norėčiau turėti trys leliukus. balandį būčiau turėjus, bet... nutioko kas nutiko. bus vistiek kažkada. nors vyras labai spardėsi sužinojęs apie trečią neštumą, be tper trys mėnesius apsiprato ir jau buvo susitaikęs su tamintimi... be tpaėmė ir nusprendė mažylis kad jam ne vieta šiame pasaulyje... o noriu būtinai tryjų ir tiems kas kalba ne kaip apie tokias šeimas pasakyti galiu tik tais tai, kad je ipatys nesugebat nėra ko pavydėti...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-27 11:30

as asmeniskai pati dedelios seimynos nenoreciau tureti ir nezinau is kur pas mane yra tas nenoras,bet man smagu pasiziureti kai seima turi daug vaikuciu,smagu ziureti i tokias seimas kurios yra tvarkingos vaikuciai tvarkingai aprengti ir seimoje yra silti santykiai,zinau viena seima kurioje yra gal 9 vaikai gal dabar ir daugiau,tai ne toki man gera yra sudariusi ivaizdi ,nes vaikai yra ne iki galo priziurimi ir vaikai augina vaikus,kas del airijos tai tiesa,airiai megsta gausias seimynas,isteis yra smagu kai vaikai uzauga ir susirenka visi su savo seimomis prie bendro stalo,kaip sakoma jau geriau 3 vaikai negu vienaso du vysu geriausia viduriukas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-11-27 11:41

Sveikutes daugiavaikes Mamytes. Mes su vyru irgi auginame tris vaikucius, ir labai tuo dziaugiames. Dukrytes 8 ir 6, o suneliui gruodzioo 9 sueis metukai. Musu vaikuciai visi planuoti ir labai laukti, bet manome kad tiek ir uzteks, nes dabar turime visko ko norejome.Labai dziaugiuosi uz visus kurie ryztasi tureti daugiau vaikuciu, bet palaikau ir tuos kurie siais laikais nesiryzta tureti daugiau kaip 1. Dziaugiuosi kad sugalvojote toki foruma , bus smagu pasidalinti savo dziausmais ir vargais su  kitom daugiavaikem Mamytem. Iki

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 11:52

sutinku su mamytėm,kurios pasisako už gražias ir dideles šeimas.Aišku nepateisinu tų,kurios gimdo vaikučius tik dėl pašalpų,kad tuos pinigėlius galėtų prašvaistyti (gražiai pasakius).O kai pagalvoji apie tuos mažus vaikučius,net gaila pasidaro,o jei dar juos atiduoda į vaikų namus dėl tėvų kaltės,tai kam tada tiek daug gimdyti.Gražu,kada šeima gali pasirūpinti savo mažyliais,kad ir kiek tų vaikučių būtų,gažu,kada šeima yra vieninga,kada jaučiasi šiltumas ir jaukumas.Tad visoms mamytėms ir linkiu,kad jūsų šeimos būtų gražio,didelės ir laimingos

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 11:53

2009-11-27 14:21

as ir ustai kad vaikucei butu priziureti,ir jaustusi mylimi seimoje.zinoma jei seima neisgali islaikyti vieno vaiko sutinku kad daugiau tureti butu sunku.beto nera jau taip lengva dauk vaikuciu auginti.as kai prisimenu kaip reikejo pametinukus auginti,tai baisu darosibet dabar jau gerai nes didukai

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-27 15:59

Izaja 2009 11 27    

labai smagu kad ira norinciu tureti didele seimaas gyvenu airijoje cia dauguma turi bent tris vaikus,ir kai laukiausi trecio visi sveikino ir sypsojosibet lietuvoj dazniausei ziuri kreivom akim i didele seimyna.mano pirmi du vaikucei pametinukai,tai kai vazevau is ligonines su antru vaiku sesele sako,jau turite porele tikimes kad daugiau nesusitiksim,jau vaiku daugiau nereike

pritariu, ir ne tik aplinkiniai bet ir artimuju reakcijos nedziugina ,dazniausiai visi nustemba ir beabejo ne i gera...is karto atsiranda daug neigiamu nuomoniu ir pan.... :) beje ligoninej as irgi panasia reakcija isgirdau bet va , tuoj po gero menesiuko vel pasirodysiu :) nors maniau kad tikrai niekada jau negrysiu .

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-29 17:34

Nieko pries didele seima neturiu.Bet jei jau yra daug vaikuciu,tada turi buti ir labai gera materialine padetis.kad nereiketu skaiciuoti paskutiniu centu,kad nupirkti kazka vaikams[jau nekalbu apie maista].Bet keik tokiu yra,kur 5 ir daugiau vaiku,o gyventi nera is ko.As turiu 2 mergaites ir as sakau -stop.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-29 17:41

auginam 3 vaikucius tarp visu tarpas mazdaug 4 metai o po 3 metu dar nezinau bet gal rysiuos dar vienam 4 vaikeliui

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-30 10:29

mūsų daug ir mes jėga-trys dukros,vyras ir aš-viso penki.dukroms-15,12,4 metai.o aš didžiuojuosi,kad mano šeima didelė

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-30 12:29

Labai labai gražu man gražios didelės šeimos   norėjau visada pati didelės šeimos, bet daugiabutyje kaip gyveni ir 2 kambariuose užtenka ir dviejų vaikų, bet aš už didelias šeimas jei tik yra galimybių užauginti , duoti visko ko reikia tai valioooooo.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-30 19:36

Tai vat,ka as ir sakau-reikia pasverti visada-bus is ko islaikyti didele seimyna,ar ne.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 25

2010-01-30 21:44

tai vat, būtent, man irgi labai įdomu apie tą materialinę padėtį... jeigu ne paslaptis kuo užsimate pačios mamytės ar jūsų vyriukai, kad galite leisti sau tris -keturis vaikiukus... aš labai jau visada svajojau apie tris vaikelius, netgi pagimdžius ppirmąją dukrelę, bet dabar, kai laukiuosi antro vaikelio jau pradedame galvoti, kad šis bus ir paskutinis :(

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-30 22:28

sveikos as gyvenu uk o tai jau daug ka pasako nezinau ar gyvendama lietuvoje buciau gimdziusi 3 vaikuti  o siaip dirbau iki dekretiniu sumustiniu fabrike bet gryzt tenai neplanuoju neseniai baigiau buhalterijos kursus bandysiu kazka ieskoti  o siaip vyras dirba ir neblogai uzdirba

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Mūsų šeimynėlė labai...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)