Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kokių firmų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-25 12:12

Sveiki,pirmagimis turejo vieninteli kažkokį lenkišką vežimėlį,net pavadinimo nepamenu :-),o va su antruoju išmėginom kelis kol buvo leliukas važinėjom Tutis vežimėliu,paskui pirkau sportinuką Graco-labai nepatiko,tada seke London Line,ir finale apsistojom su Hauck ,vaikas labiausiai jame mėgo sėdėti,o iš kitų ropšdavosi,kaip patrakęs :-))

Išsiparduodu :-)  http://public.fotki.com/123vaikams/

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-25 14:17

ojei o savo pirkto vezimuko net ir pavadinimo nezinau ,garianskas kaip sakoma :) bet labai dziaugiuosi ji pirkdama nes jis nera is brangiausiu bet va daugiau nei 5m.man tarnauja, jau du vaikiukus isveziojau ir va kogero dar treciaji leliuka isvezios :) liuks...o siaip pavadinimam nelabai reiksme skiriu...man butina paciupineti ir pavezioti ir jei patinka tai tada tik imu...nes buna ir garziu pavadinimu bet vezimas sunkiai limpa ir tenka greiciau atsisakyti nei naudoti :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-25 14:51

Turėjom kelis , net nepamenu pavadinumų,dabar turim Maclaren firmos.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-11-25 17:51

Oho, kiek daug tu vezimeliu rusiu. Net nezinojau. O pas mus tai Tutis viper.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2009-11-25 23:25

mes turim Cosatto Mobi, na ir kol kas esam patenkintos, gan manevringas, tik va vieno skrydzio metu truputi aplauze priekini ratuka, tai dabar sunkiai pasidaro viena funkcija

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2009-11-27 19:03

Taip taip, vezimeliu rusiu yra laaabai daug. Gal ir gerai, nes kiekviena mama ras randa "savaji" vezimeli. Tik noriu informuoti, kurios vis dar renkasi vezimelius, Lietuvoje atsirando keliu firmu vezimeliai, ekonominiai vezimeliai, kurie turi daug funciju ir nenusileidzia garsiu firmu vezimeliams.

Bebetto

Tako

Baby Smile

Pakolkas juos maciau tik Vaiku mieste Ir Kotrynos parduotuvese.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-11-28 12:51

na mes turim teutonia firmos vezimeli ir esam juo labai patenkinti, nes ir kol buvo visai mazyte lopsys geras ir patogus ir dabar jau sportine dalis super, mergina musu jame sedi kuo puikiausei, kad tik kad vestu ja

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-12-07 12:53

pagaliau nusipirkom nauja vezimuka, atsikratem to didelio nepatogaus vezimo. stai musu naujieji ratai:

Kokių firmų vežimėliais vežiojate savo kleckus?

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2009-12-07 21:48

cia kaip matau chicco simplicity.. man jis irgi labai patinka ir gerai atsiliepimai.. man dar labai patiko naujasis peg perego Si , bet brangokas... gal kas turit?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-12-07 22:03

taip tas, man kolkas irgi labai patinka, labai patogus, nesunkus, ir vietos mazai uzima. beto labai pigiai as ji gavau nusipirkt uz 69£ nauja

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 239

2010-01-07 13:03

gal kas turite vežimėlį BBC LOOLA UP ir galite pasakyti atsiliepimus apie šį vežimėlį

Paskutinį kartą redagavo: jurate77 (2010-01-07 13:04)

2010-01-07 13:20

Kokių firmų vežimėliais vežiojate savo kleckus?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-01-11 15:38

_beach_ 2009 11 23    

O kuri nors turite Tako ar bebetto firmos vezimelius? Nes jie berods naujai ateje i Lietuvos rinka, bet ju kaina, tvirtumas ir manevringumas labai geri. Maciau jau kelias mamytes bestumiant bebetto vezimelius.

Man asmeniskai sirdis linksta prie X-lander vezimeliu modeliu, tik va kad jie labai jau brangus, nors jei kokia akcija pasigavus tai gal ir apsimoketu pirkti toki vezimeli.

mes vazinejam Tako jumper GT.Kol kas nenuvyle,naudojames dabar autokedute-nesiokle ir lopsiu. Manevringas, patogus ir isvaizdus...bent jau man :) Minusas -sunkus.kas gyvenate butuose tikrai nepatariu ;)

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2010-01-13 21:35

Mane suzavejo naujasis Tutis Zippy vezimelis, mamytes matet ji jau? gal kuri isigyjote? toks grazutis, kad galima seile varvinti ziurint i ji http://www.tutisvezimeliai.lt/lt/pages/index/page/6e088e2247

pasiziurekite, man graziausias tai tas melsvas, maciau gyvai tai atrodo super...Atrodo lietuviu kompanija padirbejo is peties ir sukure tikrai labai stipru produkta O beje ne tik isvaizda patraukli, bet ir funkcionalumas labai patrauklus.

O kaip jums jis?

Paskutinį kartą redagavo: _beach_ (2010-01-13 21:36)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2010-01-14 14:33

Oj koks grazus, pamaciau ir isimylejau  idomu butu suzinoti, kokia kaina jo? nes ten tutucio puslapyje tai nenurodyta..beje koks didelis lopsys! pastoviai vezimuose su tais lopsiai bedos, o cia sutvere gera guoliuka

2010-01-14 14:44

ZIPPY vezimeliai yra http://babymarket.lt

Paskutinį kartą redagavo: jurate77 (2010-01-14 14:45)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 105

2010-01-15 17:46

Na kaip uz tris dalis, t.y. sportini varianta, lopsi ir automobiline kedute 1200 litu, tai manau tikrai superinis variantas, o dar ir pats vezimas superiniskos isvaizdos ir turi ka pasiulyti is saves naudingo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-01-27 12:21

Mes kaip tik turime tuttis zippy! Labai fainas - nieko blogo negaliu pasakyti. Pries tai turejome chicco enjoy evolution, bet teko parduoti, nes ten lopsiukas mazas. Jeigu kas laukiasi berniuko, tai tikrai patariu ta zippy - lopsys didelis, erdvus. Musu maziukui labai ten patinka. Dar dideli lopsiai buna peg perego - bet kaina dvigubai didesne nei sito, ir sunkesni keliais kilais. O ir susilanksto jis gana lengvai (aisku ne taip lengvai kaip chicco - ten tai skitukas buvo), automobiline kedte su uzklotu (ko beje nebuvo chicco). Ir pats remas labai lengvas. Taip kad jeigu kas iesko didelio lopsio, lengvo vezimo - idealus variantas. Per sniega kur kas geriau nei chicco vaziuoja (turbut del to kad ratukai pripuciaumi). Galeciau is tucio uz reklama procenta imt  Tik va jie neturi niekur pardese tokiu ratuku graziu kaip ten reklamoj uzdeta ir neaisku kada gaus.. net i tucio atstovybe skambinau - visur paprasti, bet vaziuoja tai gerai. Ir jam kotrynos pardese nuolaidos netaiko su nuolaidos kortele - visur 1299. Tipo skaitosi ir taip labai gera kaina.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2010-01-27 12:26

mes turejome TOTO vezimuka, ir mums jis buvo labai geras

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-01-31 20:39

man irgi labai patiko sitie vezimukai.. labiausiai pilkas su zaliu.. tiesiog super. gaila, kad dar tu ratu nera kaip reklamoj, reik tiketis greit atsiras... :)

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Kokių firmų vežimėliais...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė