Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akcijos: rink lipdukus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

14

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2012-07-10 14:19

http://www.dormeo.lt/statoil/?csu=statoil-stick-2012&cix=335390&med=osm&orig=NA&vir=no&srcint=lt_loyalty_statoil-stick-2012_osm_br&refint=NA_osm - mačiau reklamose čia, forume, kad akcija pratęsė - dar savaitę lipdukus dalins, prekes bus galima pasiimti iki liepos 31 d.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-06 15:59

nu fainios tos maksimos stiklinės su ledynmečio personažais...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-06 17:41

aha man igri gražios tokia mėlyna spalva graži turim 2 vnt

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2012-12-03 17:13

Gal kas jau spejo pasinaudot Aibes akcija ir "moneta" indu nusipirko jau? http://www.aibe.lt/new/lt/akcijos/indai_MONETA

Labai idomu ar tikrai su sitom keptuvem beveik riebalu nereikia 

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-12-04 09:51

Stikliniu is maximos turim tik viena,bet uzsisake esame dar tris,tai turesime visa komplekta.Iki kaledu zadejo pristatyt.

O apie Aibes prekes,nelabai zinau kas ten yra.Reklama lyg ir girdejau,bet nesidomiu,nes as toje parduotuveje praktiskai nesilankau,nors ji uz keliu metru.Einu nebent ekstra atveju,kokio pieno,jei pritrukstu ir reikia ant greicio.O siaip,tai nesilankau.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2012-12-04 09:59

Moneta labai faini indai is tos akcijos. Troskintuve jau turiu, tai puikiai sekas man su ja, riebalu trigubai maziau naudoju, vos vos slakeli tik - niekas neprisvyla, issivalo lengvai. Tpfu tpfu tpfu, kol kas tikrai nesigailiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2013-02-05 14:05

O man Monetos keptuve pradjo svilint po kurio laiko. Pirmus kartus normaliai kepe, apsidziaugiau, kad nepridega, o dabar visi stebuklai dingo. Kazi ar cia kokybe tokia, ar as ka nors pridirbau? :/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2013-03-04 17:34

operatore12 2013 02 05    

O man Monetos keptuve pradjo svilint po kurio laiko. Pirmus kartus normaliai kepe, apsidziaugiau, kad nepridega, o dabar visi stebuklai dingo. Kazi ar cia kokybe tokia, ar as ka nors pridirbau? :/

Gal ir pridirbai :) Kiek zinau labai svarbu neperkaitinti tokiu keptuviu (siaip ir visu kitu :) , t.y. nelaikyti tuscios keptuves ilgai ant ugnies, apskritai retai naudoti maskimalia ugni. Taip pat reiktu paziureti, kad kaitinanti plokstuma nebutu didesne uz keptuves dugna. Na ir dar indaplovej patartina reciau plauti keramikines keptuves. Man atrodo tai instrukcijoje turetu buti nurodoma :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-04-30 10:34

Dekui, aš kaip tik nusipirkau tokią keptuvę. Užmačiau, kad yra maksimos akcijos tai negalėjau nenusipirkti. Jei nebučiau suradusi šios informacijos, būčiau tą keptuvę, kaip įprastinę naudojusi. Dėkui už pasisakymą :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 67

2014-05-29 23:41

O Maximos Dormeo Primavera lipdukus renkate? Ką išsirinkote, ar gal jau ir įsigijot?

2014-07-29 13:38

Yoko 2014 05 29    

O Maximos Dormeo Primavera lipdukus renkate? Ką išsirinkote, ar gal jau ir įsigijot?

Pririnkom ir jau įsigijom, išsirinkom spalvotą komplektuką mažąjai, mums į miegamąjį - alyvinis :)
Gražūs ir medžiagytė labai smagi, jaučiasi kad kokybiška. Anyta dar užsiprašė lovatiesės, o aš svarstau ar nereikėtų tuo pačiu ir patalynės atnaujinti. Vasarinė antklodė dar gera mūsų, bet gal man moraliai jau pasenusi. :)

2014-07-29 13:47

O, panašu reikės paskubėti su planuojamais pirkiniais, pasitikrinau - šios Dormeo akcijos lipdukus dalins iki rugpjūčio 11, o prekes bus galima įsigyti iki rugpjūčio 18 dienos.

http://www.dormeo.lt/?cn=akcijos_salygos&tn=content_wide

14

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akcijos: rink lipdukus ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Deimantė