Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akcijos: rink lipdukus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-11-13 18:54

Vis daugėja tokių akcijų, atrakcijų rengiamų prekybos centrų. Ką manote apie tai? Pigus triukas privilioti daugiau pirkėjų? AR kaip kitaip? Renkate lipdukus? Kokių prekių esate įsigiję? Patenkinti?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-13 19:03

renku , bet nespecialiai, jei duoda imu ir klijuoju , jei surenku pasiemu, jei nesurenku atiduodu kam trūksta , esu pasiemus rankšluostį su meškiukais vaikams, labai fainas iš rimi turiu stiklinius indus, kepu orkaitėje irgi patinka, dar turiu tautžres pasiėmusi didelias vynui, labai skaniai geriasi  na žodžiu ką esu pasiėmusi viskas patinka. Dabar renkame iš spaudos kioskelio , perku vaikui nuolatinį tai gauname, bet manau nesuringsime nes daugiau nieko neperku iš ten.

2009-11-13 19:09

Iš rimi turiu taures (buvo toks momentas, kai važiuodavome apsipirkti būtent į rimi) tris rinkinius - super. Vat su rankšluosčiais iš rimi nepavyko, paėmiau raudonus, nusišluosčius lieka ant kūno raudoni pūkai.. tai jie nelabai Iš maximos rankšluosčius irgi turiu - irgi superiniai Iš Lietuvos spauda kioskelio ir mes turime tą knygutę klijuot, trūksta 5 lipdukų, paimsim dukrytei šuniuką. Labai jau gražučiai

Nesivaikau ir aš tų lipdukų, duoda klijuoju

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-11-13 19:19

as maximos ir rinkau tai pasiemiau kilimeli i vonia, man jis patinka liuks....

o daugiau nieko..

uz lipdukus nesu pasiemusi ar gavusi. i kioskus neinu tai net nerenku... i rimi ir niekad neinu... tai vat taip...

2009-11-13 19:20

oi dar puoda is maximos turiu, anksciau kur reikejo cia surinkti, tai ir superinis puodas.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-11-13 19:30

Aš tai vis nespėju į traukinį. Suklijuoju puse, arba išmėtau. Deja pradėtų ir nebaigtų klijuot lipdukų tai nnnn buvo. Nelabai ką perku iš kiosko, bet ir kai duoda imu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-13 19:33

aš tai iš maksimos turiu rankštuosti, dabar jei einu i iki tai ir renku lipdukus norėčiau pasiimti universalaus peilio, ir iš spaudos kiosko renku bet ir nelabai kada aš iš ten perku, va taip jei gaunasi tai pasiimu jei ne tai ne nesiverčiu per galvą

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-13 19:34

as is maximos turiu 3 rinkinius ranksluosciu,is iki kavinuka nesenai pasiememe,is spaudos kiosko reikes pasiimti suniuka[ ir dar gal viena surinksime i kolekcija.].rimi net nerenku niekada.

2009-11-13 19:36

pas mus jonavoje nėra rimi o kada ne kada tenka joje apsilankyti tai ir nėra jokios naudos, nors ir aplamai nelabai ji man patinka

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-13 19:38

iki lipdukų turiu 39 jau, pasiimsiu būtinai ką nors

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-13 19:38

man rimi ir nelabai limpa,uztat ir nerenku as tu lipduku

2009-11-13 19:39

prisiminiau kad dar surinkau Aptamil barkodus išsiunčiau tai laukiam kuprinės dovanų

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-15 10:33

Kai duoda tuos lipukus,tai paimu.Rimi visada draugei atiduodu,nereikia man jų,nors retai ten ir uzsuku.Daugiausia turiu iš maksimos,nes ten apsiperku,tai tų rankšluoščių rinkinių tai kokius 6 turiu,net  nepraplėštus,kilimėli dar turiu.Nieko jie visai.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-15 13:04

o mamytes tuos maksimos kilimelius estae kada skalbusios?nes mano jau apsinese tai noreciau mesti i skalbimo masina,tai vat idomu ar kuri plove?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-11-15 13:29

plaunu jau kelintas kartas ta kilimeli ir nieko jam nenutinka... siaip buvau surinkus penkias knygeles maximos lipduku, tai tuim daug ranksluosciu dabar ir kilimeli, is iki renku lipdukus, jau uzsisake kad atveztu i iki mums keptuves, nes greit jas isnesa... o rimi lipdukus anytai atiduodu vis tai sake kai surinks duos man kad puoda koki pasiimtumem...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-11-15 15:28

0rchideja 2009 11 15    

o mamytes tuos maksimos kilimelius estae kada skalbusios?nes mano jau apsinese tai noreciau mesti i skalbimo masina,tai vat idomu ar kuri plove?

Ploviau ir ne viena karta,viskas gerai,man nieko nenutiko,emem balta tai daznai reikia skalbti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-11-15 15:38

Nu,dabar kai prirasysiu... Kadangi savo laiku dirbau Rimi,tai daug visko turiu is ten,nes po darbo dar kazkur lekti apsipirkti nebudavo nei noro ,nei laiko.Jau startavus pirmajai akciajai su lipdukais pasiemiau du stiklinius dubenis,labai puiku salotoms,misrainems,turiu ir rinkini salotoms(saukstas ir sakute)-labai kokybiskas ir patogus naudoti.Taip pat turiu du komplektus leksciu(didele,vidutine ir sriubai,baltos keramikos)-labai smagu naudotis.Pasiemusi ir is kristolo kai buvo ,4 stiklines(nes man jos taip atrodo),dar nenaudojau,bet emiau su ta mintim,kad desertams deti .Is Maximos emusi esu tik kilimeli voniai,nes dazniausiai atiduodu lipdukus puseserei.Is IKI emiau keptuve Tefal-su...,nieko gero.Dabar vel turiu beveik 20lipduku,bet net nezinau ka imti ,nes puodu nereikia,keptuves taip pat nereikia,gal peilius? Teks pagalvoti,gal atiduosim kam.Renku ir Rimi,nusiziurejau  forma,kurioje viska galima kepti.Niekada specialiai nesirenku parduotuves del lipduku,nes jei paskaiciuti kiek tas daiktas kainuoja su lipdukais... auksinis jis gaunasi,bet kaip sako,jei duoda tai ko neimti,juk vistiek perki.

2009-11-15 21:47

Mums tai arčiausiai maxima bet maža, galima sakyt, kas antrą dieną reikia eit, tai tas, tai anas baigias, užtad knygutes gal šešias suklijavau (aišku ir tėvai mano prisidėjo prie lipdukų rinkimo). Tikrai superiniai rankšluoščiai

O vat, seniausia, kiek pamenu, akcija ir buvo maximos, kai keptuves, kažkokias kepimo formas dalino.. Duodavo lipdukus tik didelėse maximose, ir tik perkant už 50lt gauni 1 lipduką, tai šeip ne taip surinkau ir iškeičiau į troškintuvą.

2009-11-15 22:22

ir mes balta emem, skalbiu daznai nieko jam nenutinka... vinios kilimeliui.

2009-12-14 21:21

mes neperseniausiai iš iki už lipdukus nusipirkome su nuolaida peilį oi geras dalykas pjauna viską gerai, nesigailiu

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Akcijos: rink lipdukus ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Sūnus