Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Vyras puošeiva

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-13 17:47

Paskaitinejau cia as jusu mintis, nors pasijuokiau.Bet maniskio pazastys nesmirda nors ir neskustos, kojos taip pat, nebent kerzinius uzsidejes buna ir po miskus ar po laukus su sunim palakstes grista tada tai jo, bet siaip nuo jo jokio prakaito kvapo. Pasiuliau pazastis nusiskustus, sake kad jis ne pyderas, o apie kitos vietos plauku patrumpinima tai net nekalbek, nebent jau ten butu kaip pas mamuta, bet manasisi ne is tu, tai kaip ir bedos nera.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-11-13 18:57

Doriuks 2009 11 09    

Man asmeniskai pedikiurai, manikiurai-mirk vietoj jei pamatyciau vyra besidaranti. O maniski beje nepriversi nusiskusti pazastu, as dar paerzinu tai sako ka as tau p.........s

Žinai Doriuks,čia aš su Tavim nesutikčiau.Prieš kokį 10m.(aš dirbau kirpykloj)pas manikiūrininkę sėdi solidus vyras-verslininkas,turintis šeimą puikiai besiklostantį verslą ir gyvenimą.  Ji jam daro manikiūrą.Aišku pas ją sėdi begalę bobelių pensininkių su uždažytais antakiais,kitos ir blakstienomis.Na ir vieną drėbteli,kad kaip čia dabar vyras ir nagus jam mat krapšto,gal jis ne tokios pakraipos ir t.t.Tas žmogelis atsisuko į ją ir sako:nu va Jūs,dar sakyčiau nieko tokia moteris,save prisižiūrinti,norite būti graži sau,galbūt savo vyrui ar šiaip aplinkiniams...Sakykit,kaip jums atrodo ar moteriai smagiau,kai ją glosto vyras purvinais,gal net tepaluotais,nukramtytais nagais ar švariomis,tvarkingomis rankomis?Žinokit,ji nebeturėjo jam ką atsakyti.

Beje,maniškis irgi galvojo,kad manikiūrą darytis vyrui yra gėdinga ir nevyriška....tol kol jo mes su bendradarbe neįkalbėjom ppabandyti.O gėdinosi,o raudonavo...po visko žiūrėjo į rankas ir sako"negalvojau kad gali pasidaryti tokios rankos lengvos.Tarpkitko vyrams juk nagų nelakuoja,tik taip apkarpo odeles,nudildo nagus-padaro juos tvarkingais.Tas pats efektas jam buvo ir su pedikūru(turėjo kojos nagą įaugusį)kas tai [patyrė kogero žino,kaip tai yra skausminga.Taipkad be pedikiūrininkės pagalbos neišsiversi.

Na,o dėl pažastų,tai niekad neskuta,tik taip pasitrumpina,kad nereikėtų TEN kasų pinti.Šiaip mėgsta tvarkingai rengtis,jei kokia proga tai būtinai kaklaraištis,švarkas ar visas kostiumas.Na,o baltinius(marškinius)jis kasdien nešioja.Nemėgsta jokių bliuzonų ir gana.Ir būtinai pasikvėpina.Tai tiek.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-13 19:52

Na as savo vyrui odeles nagu patvarkau todel, kad pas ji labai atsipleiseja odeles. Bet manikiuro normalaus jo nenuvarysi. Be to  ir tarpurage kaip jis vadina praso ispesioti, bet todel kad pas ji ziauriai zelia, net nematyti tarpo tarp antakiu. Bet kai vyras darosi manikiurus, pedikiurus  is perdeto rupinimosi -man jau viskas, kas reikia tai reikia, yra visokiu problemu, bei yra dirbanciu darba kaip go-go-tai cia nieko nepakeisi.Bet as asmeniskai i vyra kuris akivaizdziai matosi kad perdetai rupinasi savimi -neziureciau, nes man tai atrodo ne vyriska. Visko turi bui su saiku, ir jei to reikia. Bet kad dabar kur pasisuksi arba nevalos arba stileivos, normalu vyra surasti sunku.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Deividas