Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Vyras puošeiva

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-09 18:06

nu prajuokinai su ta vista

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-09 19:14

tas pasakymas apie bezdzione, tai is vieno anegdoto istrauka :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-09 20:18

na tas kuno skutimas irgi nuo daug ko priklauso, gal pvz vyras plaukikas, o plaukikai kaip zinia skuta viska, net ir kojas, kad tik mazesnis pasipriesinimas butu plaukiant... tai va ir negali sakyt, kad jau jis cia narcizas kazkoks

2009-11-09 20:27

arba kulturistas koks :) bet kadangi melyna padange ir gyvenam lietuvoje toli grazu ne kiekviena su plaukiku arba modeliu, arba stiptizo sokeju tai mums paprastoms moterims besiskutantis visas vieteles vyras keistokas :) nors as turbut nakty pati nuskusciau, nes plaukuota nugara ir ziauriai plaukuota krutine tai ... oi kaip tai bausu. nes prisiminiau matyta kosmara prie ezero :) sia vasara. nu vyras kaip vyras is veidelio tikrai toks nieko kaip sakant atitiktu mano skony, bet kai nusirenge einant maudytis tai net negera pasidare...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-11-10 12:16

jo, tie vyrai, apzele kaip meskos, tai baisu aciu Dievui, manasis isvis kazkoks neplaukuotas- jam ant kirutines nei pukelio nera. ant nugaros tuo labiau. ir rankos nepasakyciau kad labai plaukuotos. auga tokie neilgi, reti, sviesus, plonyciai plaukeliai. ir barzdos uzsiauginti negaletu, nes irgi jam auga lotais, vietom plauku nera kiek dave Dievulis vyrui plauku, tai jam visi ant galvos. tokie tankus, kad suku ikist beveik neimanoma

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-10 12:23

O man apžėlus krūtinė yra gražu.Nu žinoma ne taip kaip pas mešką prižėlus....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-11-10 15:11

vover 2009 11 10    

O man apžėlus krūtinė yra gražu.Nu žinoma ne taip kaip pas mešką prižėlus....

nu matai, kaip skirasi skoniai. o man kuo maziau plauku ant kuno pas vyra, tuo graziau

2009-11-10 15:32

aš tokius beplaukius tai cukrinukais vadinu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-11-10 15:37

uj, uj uj - linksma.  Man vyras plaukuotas- tai į tikrą vyrą panašus. O jei dar kūdutis ir beplaukis, tai tik nusišypsau

2009-11-10 15:40

Man irgi,vyras turi būt vyriškas. Nu bet čia kiekvienai savo,vienoms meškiukai patinka,kitoms gaidukai. ( apkūnūs ir  kūdi ,nesupraskit klaidingai ) .

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-11-10 15:45

vyras turi būti vyriškas,pasitempęs,save prisižiūrintis,o ne koks nevala,apsileidėlis

2009-11-10 15:51

Nu jau jei apsileidęs...fui,baisiau negu baisu.Ar moteris,ar vyras,bet save prižiūrėt privalo.Turėjom mes tokį  bičiulį,kai nusiaudavo batus,tai toks dvokas nuo kojinių duodavo ,kad tekdavo langus atidaryt.Nu tai kaip su tokiu merginos bendraut gali?nu nebent pati tokia....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-11-10 15:58

nereikia toli ieškoti-vyro brolis-baisus nevaleika.tai kai nori autis batus,pas mus atvažiavęs,tai mes rėkte rėkiam-ne,ne,nesiauk,nereikia,dar nesiurbta šiandien...

2009-11-10 16:00

nu baisiau negu baisu kai jau elementarios higienos žmogus nesilaiko...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-11-12 16:07

Paskaiciau,pasijuokiau,o dabar pasisakysiu:

Mano vyras pazastu neskuta,bet apsikarpo,jam taip vyriskiau atrodo,taigi kuokstai is ten nestyro ,bikini zona taip pat pasikoreguoja,kuo as labai patenkinta,nes kaip minejoPareigune- kuo mes skiriames,jiems musu miskai netinka tai ir mums ju nepatinka...Barzda skutasi kasdien,na nebent niekur nesiruosia,tai leidzia dienele kita pailseti,kas man visia irgi grazu keliu dienu barzda.Dekui Dievui,kad neapzelusi krutine ir nugara,nes tokie man fui,bet gyvenama ir su tokiais, man paciai berniukai saldainiukai niekada nepatiko,na nebent kai buvau 13 -os metu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2009-11-12 16:30

vover 2009 11 09    

Nesutinku pasakymui,kad vyras turi būt gražesnis už bezdžionę.Nesąmonė,turi vyras būt  tvarkingas,švarus,kvepiantis ir t.t. Nieko blogo  nematau,kad darosi manikiūrus ,pedikiūrus,gražios tvarkingos rankos dar niekam tesutrukdė.Na visai kita kalba,apie  kūno depiliaciją.Nu nenorėčiau kad vyras vaikščiotų beplaukis,kaip pešta višta fuuui.

pritariu tau :)   o prizelusios pazastys mane vimdo, smirda kaip privemtos o kai suprakaituoja ir dar varva prakaitas nuo plauku tai jau virsune

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-12 17:53

oi prisijuokiau panos, reiktu čia nevaloms vyrams pasiskaityti, matau kvepėti pradėtu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-12 17:53

jei vyras nevala tai apzelusios pazastys tikrai nesuteis aromato kai savim nesirupina,mano vyras kai mergike daugiau nei puse valandos vonioj praleidzia,kol nusiskuta issikvepina,tai ir tos apzelusios pazastys tikrai nesmirdi,va buvusiam ex kazkada liepiau pabandyti nusiskust savo bikini,nu keike jis amne susiriezdamas,vasara karsta reikia dirbti plaukai pradejo augt pradejo ten grauztas savo vyrui tokiu dalyku nesiulau nes zinau kad liksiu nesuprasta,na bet jau tikrai nenoreciau kad vyras visas butu nuskustas nudepiliuotas,dar plaukus ant galvos nusiskuta ir lovoje smauglys guli,fui nepriimciau tokio i lova

2009-11-13 17:27

mano vyras paskaitinejo cia musu situs pletkavojimus, tai jau juokesi... eina sau sako,moterys. ir sako jis man o tu manai kad moteru nevalu nera? saskau aisku kad yra. o stai vyrai y puoseivas dazniau demely atkreipia, nei y paprastas moteriskes... neveltui sakoma vyras myli akimis :)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-13 17:38

zinok pareigune kad jau uzsiminei kad tavo vyras paskaite tai maniskis irgi viena kart paskaite mama .lt tai zvenge visa savaite pizdavojo mane,tai sako daugiau nosies nebekisiu i jusu pletkus

2

Šiandien gimtadienius švenčia (210)