Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Vyras puošeiva

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-09 13:42

pakalbam apie vyrus... yra sakoma,kad vyras turi būti truputy grazesnis uz bezdzionę ir jam to grozio pakanka :) kaip jums suzeliuoti plaukai, nudepiliuotas kunas, visa spinta jo apdaru, pries iseinant kur nors 2 valandos prie veidrodzio? gal sakysite viskas normoj, juk ir vyrai turi save prisiziureti? sutinku, kad turi. bet kur ta norma, o kur jau atsiprasau bet nukrypimas...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-09 13:46

Maniskis megsta ne tiek kad puostis bet buti kulturingai apsirenges, gal taip pavadinciau, jam patinka kostiumai, svarkai, baltiniai ir slipsiukas. O va tie kurie is saves daro lyg ir moteri pavadinciau narcizu.

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-11-09 13:47)

2009-11-09 13:51

doriuks,mano vyras tokius dar baisiau pavadina... kiekviena moteris renkasi vyra pagal savo grozio supratima. nu negaliu net feee pasidaro kuomet pagalvoju kad pareitu mano vyras is salono su tokia oda kaip kudikelio nei plauko nei plaukelio. tai kad higienos sumetimais skutasi pazastis tai dar cia dzin, as jam pati pasiuliau, pirma karta pati nuskutau, o paskui sake gerai. ziama ne taip vasara dazniau pasidaro sita procedura. O sakykit kokios grozio proceduros ir vyras jusu manymu - nesuderinami dalykai?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-09 13:53

Man asmeniskai pedikiurai, manikiurai-mirk vietoj jei pamatyciau vyra besidaranti. O maniski beje nepriversi nusiskusti pazastu, as dar paerzinu tai sako ka as tau p.........s

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-09 13:55

man kartais is sono i stileiva vyra visai grazu pasiziureti bet su tokiu gyventi nenoreciau,jau kas perdaug tas nesveika,jei vaiksciotu su aptemtais dzinsais sukuosena mandriai nukirpta,batukai sporbatukai kozanke,na tikras gejus feeeeeeeeeeee ne jau ne nenoreciau kad mano vyras taip rengtusi nei uz ka,siaip mano vyras jei kur einame apsirengia tikrai graziai,jis kaip pats yra pasakes,turis kelis bet visus gerus rubus,kartais as tiek neissipuosiu kiek jis nes paprasciausiai tingiu ir neturiu noro,siaip man patinka kai vyrai tvarkingi o ne apsikiaute vaiksto,bet pas mus yra taip tiek as tiek vyras skiriame kur ir kaip rengtis i gamta nevaziuosim su kostiumais rengiames sportiskai,tiesa pasakius mano vyras labai nemego trenigu net po namus,bet va gavo tokia zmona kad ir pats po namus pamego trenigus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-09 13:57

na,jei vyras pradetu vaikscioti po grozio salonus,is soliariumu neislystu,depiliotis ir prie veidrodzio isstovetu po pusdieni,tai cia manau jau nebe vyras butu.mano vyras ant tu merginu,kur akivaizdziai matosi ,kad soliariumas ir grozio salonai ju didziausi draugai,vadina barbemis,ir sako jas tik i sekcija padejus laikyti.tai ir as pasakysiu,kad tokie barbinai tik po stiklu ir del grozio

2009-11-09 14:00

as priverciau nusiskusti  sakiau gal dar ten nusidepiliuotum? tai y mane buvo paleista spalia kempine is vonios... O sakiau viskas protestuoju tu nesidepiliuosi bikini zonos as ir tada nesidepiliuosiu... sakau viskas kasas auginsiu...  oi, kad taip paprasta butu, pasakai ir prisnigo... zinoma juokavau as vyrui taip sakydama... vat ir sakau vyras turi buti bisky grazesnis uz bezdzione ir su juo viskas tvarkoj...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-09 14:12

na as pavyzdziui esu uz pazastu depiliacija ir mano vyras jas depiliuoja nes pirmiausia tai man cia joks ne p......s, o tai  yra paprasciausia higiena, ir prakaituoja maziau ir kvapo tokio nera kaip apzelusiu pazastu, dbr pamatau vyra, kad ir pleze su apzelusiom pazastim tai man kazkaip fuuu.... 

2009-11-09 14:15

taip dzeime,as pritariu del tu isskustu pazastu,  kad tai paprasciausiai higiena...

2009-11-09 14:16

del pazastu,tai taip,bet jei dar kojas pradetu....

2009-11-09 14:19

oi ne ne vaivorykste :) jau geriau tegul nepradeda... :)

2009-11-09 14:21

tai ir as sakau,kad geriau jau nereikia.uztenka tik pazastu

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-09 14:27

O as nieko pries ir manikiura vyrui,jie juk skiriasi nuo moterisku,yra net gi spec linija laku vyrams(ta prasme jie bespalviai,neblizgus)as tik uz tvarkingas rankas,nu negaliu matyti nesvariu panagiu,jau geriau plaukuotos pazastys,bet ne purvinos rankos ar nudauzyti,sukieteje krumpliai,pazastis dar galima paslepti,o ranku ne. 

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-09 14:38

Mano vyriškis mėgsta gražius rūbus, į darbą aišku neina pasirėdęs, bet į miestą, svečius jau žiūri, kas kaip.

Dėl depiliacijos, nepakenčiu vyrų su apžėlusiomis pažasistimis, labai negražu fuiiiiiiiiii, bent aš tai jausčiausi bjauriai, jei mano vyras pakeltu ranką o ten kuokštai .

Vyras privalo save prisižiūrėti , nekalbu aš apie soliarumus, bet pažastys turi būti nuskustos, turi vyras kvepėti, jei barzdos neaugina turi būti nusiskutęs ir t.t. koinių kvapo neturi justis ir t.t.

Kas liečia manikiūrą darėsi per vestuves ir jam labai patiko.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-09 16:15

aš žinau porą vyriškių kurie krutinę depiliuojai, man tai ir jau čia virš visko

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-09 16:28

priklauso koki darba vyras dirba kad manikiura darytusi,jei as savo vyrui pasiulyciau manikiura pasidaryti jauciu mane debile isvadintu,bent jau mano vyro darbas yra nelengvas ir ne klavisus kompiuterio atsisedus spaudineti kad baltas grazias rankas turetu,kas del pazastu buciau tikrai nieko pries kad nusiskustu,bet jam tai atrodo kvaila ir bobiska,gerai kad barzda skutasi kiekviena diena

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-09 16:32

maniškis ir bazdą kiekvieną dieną skutasi, aš pirmiausia kai žiūriu į vyrą tai pirmą į batus atkreipiu dėmesį jai batai maurini tai man vsio kažkoks nevalą, o jei batai tvarkingi tai liuks tada

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-11-09 16:59

nepritariu, kad grazesnis uz velnia- ir gerai.

Manasis be abejo, skutasi, plaukucius su putom ryte susitvarko (jo plaukai garbanojasi, ir jei netvarkytu, tai butu visas susisiauses ), pazastis skutasi, ten, zemiau bambos- irgi (nenoreciau su juo gultis i lova, ir dar kazka veikti, kai ten gaurai zelia man asmeniskai tai yra slykstu) jis, be abejo, nera metroseksualas toli grazu, bet susitvarko, prisiziuri, nes darbas to reikalauja. nagai, rankos visada tvarkingos, pasikvepines ir svarus. manau tai yra elementarus saves prisiziurejimas.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-09 18:01

Maniskis tu pazastu neskuta,jam tai taip pat moteriskas reikalas,bet gal cia nuo zmoniu priklauso,jis taip ir neprakaituoja,nesu niekada jutusi suprakaitavusiu pazastu kvapo,ar dar kaip ten issireiske kai kurios,po dusu prausiasi ryte,vakare,tai gal todel ir nesijaucia to prakaituko,na ne fizini darba ir dirba.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-09 18:02

Nesutinku pasakymui,kad vyras turi būt gražesnis už bezdžionę.Nesąmonė,turi vyras būt  tvarkingas,švarus,kvepiantis ir t.t. Nieko blogo  nematau,kad darosi manikiūrus ,pedikiūrus,gražios tvarkingos rankos dar niekam tesutrukdė.Na visai kita kalba,apie  kūno depiliaciją.Nu nenorėčiau kad vyras vaikščiotų beplaukis,kaip pešta višta fuuui.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gintare