Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Balkonai žiemą

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2009-11-07 08:35

Šalnos jau nukando mano paskutines gražuoles ir vietoje jų puikuojasi ruduojančios sugriuvelės.
Artėja žiema.... Tačiau dėl to visai nesinori apleisti balkono. Suku galva, kuom galima būtų pakeisti gėles, kaip pagyvinti balkoną.
Kaip Jūs puošiate balkonus žiemą?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-07 09:11

jokiu geliu jau kokie 3 metai is vis balkone nelaikau. nera poreikio, kazkaip turim vieta kur galime nuvaziuoti pasidziaugti savo augalais, gelemis ir siaip akis paganyti y grazia gamta. taciau anksciau auginau geles loveliuose. Taciau balkona jau antri metai is eiles papuosiau egluciu sodinukais (dviem) zalia, grazu, arteja kaledos viena pasipuosim balkone kita atsinesime y namus. o paskui pasibaigus svenciu sezonui lauksime pavasario pasisodinsime prie vasarnamio.

2009-11-07 09:29

Kaip tas eglaites prižiūrite? Žiemą per didžiuosiu šalčius (-20‘C) įnešate į kambarį? Ar paliekate lauke?
Beieškodama kuom balkoną papuošti, pasižiūrėkite, kokių grožybių prisižiūrėjau, net galva susisuko.
http://www.suka.lt/?p=206
http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?id=1119&p=4
http://www.rojaussodai.lt/straipsnis.php?id=895
http://www.make-stuff.com/kids/babyfood_centerpiece.html
http://www.alfa.lt/straipsnis/159935/?Kaledu.egles.keicia.dekoracijos=2007-12-04_09-28
Žinoma, čia labiau kalėdiniai papuošimai, bet manau, kad iš jų pavyks ir ką nors universalesnio sukurti, ne tik Kalėdoms, bet ir tinkančio visai žiemai.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-07 09:55

pas mane balkonas sandariai ystiklintas tai viduje niekuomet nebuna -20, as palieku jas balkone visa laika. tik viena eglute atsinesam pries kaledas papuosti namuose paskui vel ji keliauja y balkona...

2009-11-08 12:50

Pas mane balkonas neįstiklintas.
Tad ir ten esantys augaliukai jautriau reaguoja į oro permainas.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-08 17:03

Pas mane per vasara buna gyvos geles balkone.o rudeni viskas susinesu i kambarius,o i ju vieta balkone pasidedu dziovintu ar dirbtiniu geliu puokste.o pries kaledas ant balkono lango[balkonas istiklintas]pasikabinu lipanti kaledini seni.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2009-11-10 10:25

Labas rytelis, noreciau ir as pasidalinti savo balkono puosyba .Per vasara siemet nepaprastai graziai zydejo svyrancios begonijos ir dekoratyvine roze, o dabar tai nyku ir liudna, ne tik oras blogas bet ir balkonas tuscias Labai laukiu kada vel galesiu puosti balkona Kaledinem dekoracijom Pernai visus tureklus apkabinau dirbtinem pusu sakelem, pakabinau blizgucio ir lemputes.Aplink langus irgi  isvedziojau lemputes, tai namai atrode kaip is pasakos .Lauko duris papuosiau sakele, tai kaimynes girdejau kalbejo, kad turtuoliai tik gali puostis, o net nezinojo, kad ta sakele tekainavo tik 6 litus Tik padariau kliada pirkdama lauko lemppputes, nusipirkua smulkias o kai sniegas apsnigo ju net nesimate gerai , tad siemet reiks pirkt didesnes.Siemet ir eglute ketinu pastatyti balkone, kad namai dvelktu tikra Kaledine dvasia

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-11-10 10:27

ir pas mane vasar buna balkone gyvos geles. o db aju sunestos jos i kambari. ir balkonas tuscias, ant kaledu ka nors reikes sumastyti...

o tukuti jauciu nuosavam name gyveni ??

2009-11-10 10:43

sandriukas 2009 11 10    

ir pas mane vasar buna balkone gyvos geles. o db aju sunestos jos i kambari. ir balkonas tuscias, ant kaledu ka nors reikes sumastyti...

o tukuti jauciu nuosavam name gyveni ??

Labutis, deje deje gyvenu daugiaaukstyje su bjauriom kaimynem ir miniatiuriniu balkonu , bet vasara ir i jy sugebejau ikisti staliuka su dviem kedem, pastaciau geliu ant stalo, man taip jauku iseit i balkona , isgert kavos puoduka , pasigrozeti gelemis .O kaip noreciau, kad jis nors kiek didesnis butu :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-11-10 10:44

taip graziai nupasakojai viska, galvojau name gyveni

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-10 10:59

mano mama taip pat labai graziai pavasari pasipuosia balkona,tikras gelynas pas jos,net mama juokiasi,megsta daznai pasideginti balgokene ir begulint girdi kaip praeinantys zmones aptarineja oi kaip graziai atrodo,per visa balkona loveliuose prisodina svyrancias geles,ant vienos sienos kabo dar tevo isdroztas laikiklis gelems,virtuveje is lauko puses pasikabino gele ant lauko tv antenos,pas mano mama du pliusai kad turi du balkonus vienas istiklintas o kitas lauko,tai va balkone stovi didelis suolas mama pakritusi ant jo daznai deginasi,o kai ir mes gryztam daznai megstam pasedeti vakarais balkone,kai nera nuosavo kiemo uztenka ir to,

2009-11-10 13:54

sandriukas 2009 11 10    

taip graziai nupasakojai viska, galvojau name gyveni

Oi , kad man kas duotu nuosava nama tai nezinau kiek geliu prisisauginciau , beproto myliu geles o ypatingai rozes ir siandien pas mane namuose zydi net 40 roziu

2009-11-10 15:58

Dėkui Tukuti, už pasidalintas mintis. Gal turi nuotraukų, kaip atrodė tavo balkonas žiemą?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-11-10 15:59

Mūsų balkonas neužtiklintas tai kad žiema jis tusčias :) juokių paruošimų ir puošimų :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-10 16:15

gaila kad tema tik apie balkonus,dabar kur persikelem gyventi pavasari planuoja kanors grazaus lauke pasidaryti,butu faina su jumis idejomis pasidalinti,patinka man tokie dalykai kai geles tockoje pasodintos kazka idomaus noriu pasidaryti kieme

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-11-11 13:41

Vasarą balkone auginame geles, zemuoges vazoneliuose ;) si maza patalpėlė virsta pioliso ir žaidimų kambarėliu. Lango stiklus papauošiame piešianis ant stiko, klijuojame žaisliukus, fosforines sviečiančias žveigždes.

Ziemą jame šalta. lieka tik pagrindinė balkono finkcija- pasižvalgymas pro langa dėl oro stebėjimo ir vėdinimas. Tačiau piešimas ant stiklo, dekoravimas daiktais išlieka. Galima šalia piešinio ant palangės pastayti žvakę, dekoratyvinį krepšelį, lėlę ar kitą. Ypač gražiai gaunasi žiemos motyvai, kalėdinės sventės  tema. Tikrai gražu ne tik mums, bet ir gražiai matsi iš gatvės :)

neisejo ikelti pavyzdzio :(

2009-11-11 15:43

Pela 2009 11 10    

Dėkui Tukuti, už pasidalintas mintis. Gal turi nuotraukų, kaip atrodė tavo balkonas žiemą?

Nera uz ka, paieskosiu nuotrauku, bet specialiai nefotografavau, nebent netycia kur rasiu .Siemet pasistengsiu nufotografuot, jau nulekiau i rusy apziurejau visus puosimo elementus kuriuos turiu , nesulauksiu as Kaledu, prades puost miesta ir as balkona puosiu, nors nuotaika geresne bus , vis ne taip pilka ir purvina.

2009-11-11 15:56

Laukiu laukiu nuotraukyčių.
Pas mane balkono puošimas kažkokiame sąstingyje. Minčių kaip ir yra, bet jos tikrove nevirsta. Vien kalėdinės temos nesinori puoselėti. Norisi kažko universalesnio, kad iki kovo mėn. galėtų akis džiuginti.

2009-11-11 16:02

Pela 2009 11 11    

Laukiu laukiu nuotraukyčių.
Pas mane balkono puošimas kažkokiame sąstingyje. Minčių kaip ir yra, bet jos tikrove nevirsta. Vien kalėdinės temos nesinori puoselėti. Norisi kažko universalesnio, kad iki kovo mėn. galėtų akis džiuginti.

Nuotraukyciu nebus, nes radau tik viena o ten visas mano grozis tiek apsnigtas, kad tik sakos matosi daugiau nieko

As ir noreciau, kazko universalaus, bet niekaip neismastau ka galima pasidaryti, nes orai labai prasti, geliu jau nepasodinsi, dirbtines ir jau ne i  tema tokiu metu, gal teks kaledu laukt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2016-10-27 14:22

Va va dėl to aš ir noriu terasos... balkonas antrame aukšte yra ir visiškai nedidukas, nesandarus jokioms gėlėms vietos net nebūtų. Tikiuosi pavyks vyrą įkalbėti kitamet įsirengti terasą.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Balkonai žiemą

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Emilijus