Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Depresija,negaliu į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-06 19:17

Su sporto klubais ne visosm išeina, labaiiiiiiiii norėjau jogą lankyti, bet nėra kam palikti mažojo, o auklei pinigų tikrai neturime , per brangus malonumas būtu.

Save reikia tiesiog mylėti .

eiwut nusipirk saharino tabletes vietoi cukraus.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-06 19:27

kazkada vartojau neskanu tai geriau jau visai be nieko....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2009-11-06 19:29

Brangute, visu pirma esi mama. O kaip žinoma vaikai figūrą pakeičia. Tad nesuk galvos dėl papildomų kilogramų. Geriau pasisukiok kirpykloje, kaip kad moterėlės minėjo. Šukuosena, manikiūras, makiažas pakelia nuotaiką. Tinkamai parinkti rūbai paslepia kilogramus. O jei tavyje yra pakankamai parako, niekas tu papildomų kilogramų net ir nepastebės.
Geriau jau energinga, linksma storuliukė , nei sudžiuvusi pikčiurna.  

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 40

2009-11-06 19:46

gera mintis su fotoreikia ir man pasirinkti viena foto kur as visa liekna ir kita visame storume,turetu padeti :) ))

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-06 21:57

mano mama naudoja saharina išbandžiau ir aš man tai jos visai neko nejutau jokio skirtumo

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-11-07 08:43

as sacharina turiu naudoju, bet ir cukru naudoju. jokiu skirtumo man ka detis i kava....

patiko peles issakyta nuomone liuks

2009-11-07 08:44

pelos atisprassau

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-07 10:29

as kad ir besveriu 53  55 kg,ir tai esu nepatenkinta tai ka bekalbet apie kitas

2009-11-07 11:19

oi ateja, juk tu manekene  nereiktu tau pergyventi del svorio.

2009-11-07 12:25

nebejuokink sandriuk manikenenesu stora bet vistiek yra kas nepatinka,klubai padideja krutine nukarusi vat matai kas del svorio  galva suka o kas del kitu dalyku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-05 16:37

ateja 2009 11 07    

nebejuokink sandriuk manikenenesu stora bet vistiek yra kas nepatinka,klubai padideja krutine nukarusi vat matai kas del svorio  galva suka o kas del kitu dalyku

Ateja, tavo problemas galima isspresti su sporto pratimais. Pabandyk, gal tik ir tetruksta truputi pabrezti raumenukus ir viskas bus ciki.

O siaip, manau, kad sureguliavus mityba, nereiketu nei jokiu badavimu, nei dietu. Gerti daug vandens. Jei labai jau kankina antsvoris, ar nevertetu issitirti, pvz. skydliauke, ar siaip pasitikrinti sveikata. Dal pasikonsultuoti su dietologu. Mano manymu, kad itraukus i savo raciona kuo daugiau darzoviu, vaisiu, grudiniu ir ankstiniu darzoviu, liesa mesa, ir t.t. ir pakeitus mitybos iprocius, svoris turetu mazeti. Tiesa, sportas irgi privalomas. Jei kas negali vykti i sporto kluba, juk puikiausiai gali su leliuku kuo daugiau laiko iseiti i lauka, vaikscioti, panesiokit leliuka ant ranku, pamatysit kaip raumenukai sutvirtes . Kai ziurit koki filma ar siaip programa, padarykit viena kita pratimuka, vis kokia nors nauda, nei nieko...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-05-05 01:33

,,Negaliu ziureti i save veidrodyja, man depresija" tai kad sunku ziuret i save dar toli grazu nereiskia kad tau depresija. Gal nelabai graziai pasakysiu, bet nepykit uz mano nuomone. Jei zmogus nori kakoti tai ir kelnias numauna, taip ir su tuo svoriu. Man juokinga ir pikta kai kazkas dejuoja del savo figuros o pats nieko nedaro jai patobulint. Zinau pagal save, sedi namie nieko neveiki, nei dietu nei sporto ir dejuoji kad esi stora.Ne taip blogai reiskia jei jokiu pastangu neidedi.Aisku vienam sekasi geriau liekneti kitam blogiau, bet juk reikia ir darbo i tai idet, nes nieko neveikius dejuoti tikrai nei reikalo nei prasmes nera.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-05-05 01:40

Beje kas liecia saharina tai jis gal ir padeda lieknejimui bet zinokit kad jis yra labai nenaudingas organizmui, neseniai mokslininkai isiaskino kad ikasdieninis vartojimas kenkia sveikatai, geriau maziau cukraus dekis, pvz. zalia arbata su citrina ir zenseniu puiki isvis be cukraus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-05-05 08:45

patarciau isbandyti bodyflex'a. po gimdymo kuo greiciau pradejus, tuo geresni rezultatai.

2010-05-05 10:21

vabalai 2010 05 05    

patarciau isbandyti bodyflex'a. po gimdymo kuo greiciau pradejus, tuo geresni rezultatai.

esu dariusi body flex,klausyk gal gali aprasyti trumpai kaip ta kvepavima daryti nes jau esu visiskai pamirsau o kad rezultatai stulbinantys pati sita zinau

2010-05-05 16:55

ateja 2010 05 05     vabalai 2010 05 05    

esu dariusi body flex,klausyk gal gali aprasyti trumpai kaip ta kvepavima daryti nes jau esu visiskai pamirsau o kad rezultatai stulbinantys pati sita zinau

kaip cia taip be rodymo parasyt . zodziu stovint ant siek tiek lenktu keliu galva zemyn ikvepti giliai atsitiesiant ir staigiai ispusti visa turini besilenkiant vel padejus rankas ant keliu ( kaip slydinejant slidemis ). tada visiskai tusciu pilvuku itraukti pilva taip, jog prie stuburo priliptu  ir ramiai skaiciuojant mintyse iki 10 laikyti neiskvepiant ir taip 10 kartu. cia apie apsilima. tikiuos aisku.

2010-05-05 17:29

as esu dariusi tuos pratimus,as ta kvepavima pamirsau kaip ten ka itraukt ir iskvept,nu didelis aciu tau ryte kai pabusiu dar lovoje galesiu pratimus atlikti

2010-05-05 17:38

ateja 2010 05 05    

as esu dariusi tuos pratimus,as ta kvepavima pamirsau kaip ten ka itraukt ir iskvept,nu didelis aciu tau ryte kai pabusiu dar lovoje galesiu pratimus atlikti

sekmes ir geru rezultatu .

2010-05-05 17:41

is neturejimo ka veikt reikia kazkuom tai uzsiimt

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-10 22:15

Toki jausma ir as pries pora men isgyvenau..kai neilindau i savo dzinsus,kuriuos devejau pries nestuma

Dabar jau ilendu,tik labai jau suverzti visi galai.Bet pajudejau jau i prieki,o praejo dar tik 2men.

O apie dietas maitinancioms nezinau...Bet juk gali sportuoti,tai pienui nekenkia

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Depresija,negaliu į save...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva