Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Depresija,negaliu į...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 40

2009-11-05 13:28

sveikos mamytes,man depresija,negaliu saves matyti veidrodyje!!!!!nors mazyliui jau 7men,o as vis dar stora,atrodau kaip septintam nestumo menesi!!!!!!!!vis dar maitinu mazyli,bet gal jau galima pasilaikyti dietos??vis tiewk tik rytais ir vakarais maitinu.savaitgali turim eiti i baliu,o as i nieka netelpu!!!!

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-05 13:43

vaja puikiai pazystamas jausmas... As kai ruosiausi y lb svarbu susitikima bandziau lyg ir save apgauti, manau visai neblogai pavyko... nuejau y kirpykla,kur parinko lb puiku kirpima ir graziai padaze bei susukavo. jau vizualiai kitas vaizdas buvo tuom paciu ir nuotaika... o del rubu apskritai pasiziurek gal ka is sunu gali prisitaikyt,koki akcenta rysku kuris kristu y akis o ne figura... sekmes

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 70

2009-11-05 14:03

sveikute, oi tave labai gerai suprantu.. pas mane lygiai tas pats! negaliu i save ziuret, o kas apie drabuzius isvis kosmaras! vis viliuosi, kad sukusiu ir nauju stengiuosi nepirkti..

kiek zinau dietos laikytis nepatartina, jei esi maitinanti motina! visur patarineja, kad reikia subalansuoti mityba, atsisakyti saldumynu, pajudeti, daug vandens gerti.. siaubas! neturiu as tiek valios! bandziau nuo 18val nevalgyt, nukrito kokie 500 gramu... uztat nervuota buvau, skrandi tiesiog grauzte grauze :(

maniskiui suneliui siandien 9 menuo... o as atrodau kaip 5 menesi nescia.. antsvorio plius 12 kilogramu... nuo 7,5 men nebemaitinu... sanarius skauda, nugara skauda, viska skauda  :) ... na, vis kalu sau i galva, kad nuo pirmadienio pradesiu sportuot :D ... idomu, ar tikrai pradesiu :D ...

o, tau galiu patart, kad viskas cia laikina :D ... (pati save taip guodziu)...  nueik i kirpykla, pasidaryk manikiura, sukuosena, pasiziurek savo graderobe, gal ka naujo atrasi.. o jei ne! tai pasiskolink is drauges, koki drabuzeli..

zinok, ne tu viena depresuoji del svorio.. manau dauguma mamu turi ta pacia problemele :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-05 14:30

Oi mergytes uogytes, as ir kovoju su savo antsvoriu. Liudna kad turime taip save kankinti, bet norisi buti graziai. Jei neturi kuo apsirengti, siulau nusipirkti klasikines juodas kelnes, kai sau pirkau per pilva man jos buvo aptemptos bet atlaisvinau sagele iki kiek jau galima ir viskas, o kai nukris kg galesi saga sugrazinti atgal.  Sunku man ir depresija buvo, iki nestumo nebuvau kudute , o po to visai i spurga pavirtau, bet po truputi jau numeciau 6 kg., tiesiog maziau valgau, vakare jei labai alkana sukrenmtu ka ir nesuku galvos, tiesiog visos dienos porcijas pamazinau. Linkiu tau susimti, priimti save tokia kokia esi (nors taip dazniausiai nesigauda, bet pabandyti verta).

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-11-05 14:57

na taip manau cia kiekvienos po gimdymo galvos skausmas,bent jau daugumos.Kol maitini aisku kad nelabai gal gerai laikytis dietos,bet ka gali padaryti tai pasistengti valgyti mazesnemis porcijomis ir geriau jau koki vaisiu sukirsti ir salotu jei dar norisi valgyti ir gerti gerti gerti daug skysciu,tai tada maziau norisi valgyti,aisku butu gerai kad ir pasportuotum,bet nevisos tiek turi laiko ir valios,bet efektas buna labai akivaizdus ir aisku po 18h. nevalgyti o jei labai norisi tai geriau jau obuoli koki sugrauzti,aisku jei jau pobuvis ant nosies tai nelabai jau ka pavyks padaryti,tai siuo atveju manau taip pat kaip ir kitos tau patarusios kad pasidaryk grazu makiaza,sukuosena,manikiura ir aisku pridek aksesuaru kad pasiziurejus i tave akis kristu butent i juos o ne i tavo figura ir aisku stenkis neatidelioti kad nuo pirmo ar nuo pirmadienio pradesiu nevalgyti ar panasiai,pradek jau veikti dabar ir po 3men. pati pamatysi pirmus rezultatus,aisku noretusi visada greitesniu rezultatu,bet alinancios dietos per kurias numeti greiciau svorio,greiciau jis ir atauga,taip kad geriau po truputi,bet svoris negryz atgal ir vasara jau busi pati grazi sau,linkiu sekmes

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-11-05 15:38

aš tai sau kartojau-esu tokia,kokia esu,na taip-storuliukė-beje-visada tokia buvau-bet aš pati sau tokia patinku,aš puikiai jaučiuosi,mane myli ir aš myliu...o maistą stengiuosi rinktis kuo liesesnį,atsisakiau saldumynų-lauksiu,kas iš to išeis

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-05 16:06

na taip genai ir amzius savo daro,gerai toms kurios kaip sakoma valgo ir lieknejair as noreciau tokia butimanau kad kas antra is musu esame susidurusios su ta pacia problema,gimdymas vaikas,ir o dieve negaliu ziuret i save,nekenciu visko ir visu iseilespati taip jauciausi istikruju dideliom pastangom esu vel tokia kokia esu,bet nereikia pamirsti kad esame mamos,ir kai kurios mamos maitina savo mazylius,jau vien pagimdzius reikia labai daug pastangu norit sugryzti i savo formas,nereikia saves nemyleti,o reiktu didziuotis kad esu mama,koks skirtumas ta figura,svarbu kad mylimas zmogus tave myli,aisku beveik visos norim buti kudom bet ne kieviena ta galim padaryti,ir aplamai kvailas tas siuolaikinis grozio ikona jei kudas esi grazus,yra ir tu kaip sakoma apavaliu mamyciu super gerai atrodanciu,kad net kita ta kudenka kaip as kad vadinu ryskiai nublanksta,kaip kad sakoma nieko nera neimanomo,uzsibresi tiksla ir numesi ta svori,cia ne pasaulio pabaiga,as kaip ir kitos mamytes pritariu tam,nueik i kirpykla susitvarkyk,graziai pasidazyk,kaip sakoma palepink save ta diena ir pamatysi kaip paciai nuotaika pakils,jei gali leisti sau nusipirk kokia suknele ,tokia kad ir dabar ir kai numesi savo svori tiktu,man patiko doriuko ideja apsivilk klasikines kelnes na tai kas kad neuzseksi sagos ,kam mes nebutume moterys jei nesugalvotumem kaip jas pritvirtinti kad nenukristu,dar viena gera ideja ant klasikiniu kelniu grazi per krutine aptemta suknele iki keliu o nuo krutines krintanti tokia kaip nestukes sukneles buna,grazus verinukas,ir svarbu puiki nuotaika,vat buten as taip rengiaus kai ejau i baliu ir buvau super pikta kad atrodau baisiai ir taip toliau,isbegusi i lauka verkiau kad nekenciu saves kaip atrodau,bet is spintoje esamu rubu radau kaip suderinti ir apsirengti nesinorejo pirkti kazka ir tikrai galiu pasakyti kad atrodziau gan puikiai,ta diena kad ir barankos buvo ant pilvo neuzsektos kelnes,bet suknele viska puikiai paslepe,sekmes ir maziau liudek

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-05 20:03

oi kaip as tave suprantu. man ir tas pat... dukrytei septyni menesiai beveik, svoris buvo nukrites, bet grizo bumerangu...i nieka netelpu,dietos laikytis negaliu, neleodzia gydytoja, nuo vartojamu harmoniniu vaistu apetitas zveriskas.... na neledziu sau ryti kibirais, bet kad ir tas vienas koltetukas be paazo ir bulviu kazkaip sugeba nusesti ant juosmens kurio tuoj nebus matyti... slyksciausia yra kai matau kaip i mano lasiniukus vyras ziuri... tiesa jis nieko nesako... bet ir zvilgsnio uztenka, nebuvau kudute, bt dabar burbuliukas, kaip nestumo metu....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-05 20:12

O man jokių nei minčių nėra apie svorį, na nors aš su ansvoriu aš turiu rūpesčių dėl vyresnio sūnaus ligų, tai matyt neturiu laiko nei galvoti, tai vienas serga, tai kitas vaikas, tai vienokios bėdos, tai kitokios bėdos, tai reikia namus tvarkyti, valgyti gaminti, ar į lauką eiti pasivaikščioti, o gal į svečius nulėkti, žodžiu pastovei galva pilna minčių kas? kaip? kur? Matyt ir nebelieka laiko apie savo kg galvoti, o jei pradėčiau tai pamirčiau visą kitą

Sėkmės mergaitės kas kovojate su kg ir pagalvokite, kad ne kg svarbiausia gyvenime .

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-05 20:16

o as niekada nekvarsinau sau galvos del to kaip atrodau.gimdymai padare savo.nu ir kas?man tai ne pasaulio pabaiga.turiu mylima gera vyra,vaikus.sveikata ir nesiskundziu.o ta isvaizda,nu ka padarysi-yra kaip yra.man gerai,o del kitu dzin.as tai taip sakau-gyvenime yra didesniu problemu nei tie plius minus keletas kilogramu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-11-05 21:40

As ir mamytes neišimtis turiu atliekamų kg,bet per daug nesuku galvos,kartais norėtųsi kad sugrįštu ankstesnis svoris,bet jis negrįšta,nes neturiu aš tiek valios.o vyras man nieko nesako,vieną kartą sakiau,gal laikytis dietos.o jis man pasakė,ant lentos aš negulėsiu

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-06 10:07

Nesuku ir as galvos,ir isviso as manau kad ta depresija poniu liga,neturi kuom daugiau uzsiimti tai ir depresuoja,na yra tie keli kg,bet kad save grausit is vidaus nuo to tik jums ir vaikui blogiau bus,priimkit save tokia kokia esate,niekas jusu nepamils,jei saves pati nemilesit,juk yra parduotuvesi ir didesniu ismeru rubeliu,tik nepanikuokit,nera iseities be padeties

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-06 13:45

viskas issizliumbiau ir gana cia man saves nekesti ar save kankinti... pradesim nuotaikos kelimo proceduras...:siandien pat .... galva jau issiploviau, plaukus susukau ant biguduku, nagai ir jau sutvarkyti, dzin kad tik iki indu plovimo ar bulviu skutimo, sustvarkysiu dar karta.... spintoj surastas grazus siltas salis, tiks ir ant paprasto juodo golfuko.... kelnes tiesa nelabai kaip atrodo bet siandien tiks.... svarbiausia nuotaika vidine yra.... va kava isgeriu ir einu "protinga veida piestis"

nosi aukstyn , viskas bus ir yra PUIKU. 

AS JUK ESU  MAMA O NE KAZKOKIA MANEKENE PERDZIUVUSI

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-06 13:48

oho eivut kiek optimizmo,saunuole,tai ir toliau

Paskutinį kartą redagavo: laurike (2009-11-06 13:49)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-06 14:54

labai teisingai ner cia ko verkslentisaunuole kad tiek optimizmo

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2009-11-06 16:28

Siulyciau pradeti lankyti koki nors sporto kluba, ir svoris nukris, ir nuotaika pasitaisys. As pries nestuma sveriau 56 kg., o po gimdymo pradejau lankyti aerobika ir dabar sveriu tik 51 kg, ir nuotaika po sporto buna visada gera.

2009-11-06 16:46

na,nuotaika truputi pasitaise,taip ir padariau,nuejau i kirpykla,nusidaziau plaukus,is blondines tapau,rudaplauke,isigijau klaiskines kelnes,paprastus marskinelius,prisisisegsiu roze ir visai nieko,kazkaip paslepsiu tuos kguzsirasiau i sporto kluba,ir bandysiu pirmiausia atsisakyti saldumynu ir nuo 18val.nevalgyti.gal kazkaip susitvarkysiu,pazabosiu apetita.Tik va isvykstam atostogauti dviem savaitem,tai ten sunkoka bus su tuo maistu :( ((

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-11-06 16:57

Teip. ši problema vienoms didesnė, kitoms mažesnė. Faktas vienas, po gimdymo retai kas sugrįžta į pradinius savo  dydžius - šitas dalykas tikrai tik nuo genų priklauso.

Jei reikia kažkur greitai į svečius - tai būtina tik pakelti sau nuotaika spalvomis, ryškiomis detalėmis ir gražiais mankiūrais-pedikiūrais

O dėl dietos ir maitinimo... Dietos nereikia laikytis. Ir negalima. Bet pasiskaičiuoti, kiek, ką ir kada valgai - tikrai būtų sveikintina. Atsisakyti riebalų, kepto maisto, bulvių prie mėsos - tai tikrai nebloga išimtis. Be to, juk ir vegetarės savo vaikus maitina ir neserga jokiomis mažakraujystėmis. Žinoma, reikia domėtis - kuo pakeisti mėsą: iš kur gauti geležies ir kitų reikiamų organizmui vitaminų.

Sėkmės ;) Tik žinok, kad ne viena :) Kaip ir pamatei :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-11-06 17:14

matau,kad ne viena esu tokia :) )) kai uzsisedi namuose,tai atrodo,kad esi viena tokia "stora" pasaulyje.jau siandien pradejau truputi kitap maitintis,atsisakiau saldumynu,vyrui pyragu nebekepu :) )))))uzsirasiau i sporto kluba :) )))

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-06 19:13

na sporto klubas man tolimas , nes nera kam vaikiuku palikineti.... emiausi tokiu sankciju savo atzvilgiu....

jau dvi dienos nevalgiau saldumynu, kava geriu be cukraus, tiesa ji su pienu....o ant spinteles ir saldytuvo kabo nuotraukos dvi... kaip atrodziau kai sveriau 56kg, o kita kai sveriau 105kg... skirtumas matosi, kazkaip nebera noro uzkandziauti vos tik koja i virtuve ikeliu.....

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Depresija,negaliu į save...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Arnoldas