Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynos-2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-08-24 17:26

aciu ateja,musu taip pat nepastovi vietoje,krikstynuose buvo ir po ju y vestuves vaziavom,tai dabar namuose kolkas pagrindinis rubelis megstamas,gaila duot zaist,bet bala nemate,svarbu,jog sventes gerai praejo. atsiminimui uzteks ir nuotrauku.   sandriuk nuostabi tavo panele

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-24 20:58

aciu .......

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-24 23:36

ojojoj  kiek panu grazuoliu

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-10 14:32

kilo klausimas- ar kriksto tevais gali buti bet kas? na tipo ar galetu mano vyresnysis brolis buti mano kriksto tevu?

2011-01-10 15:03

va dar viena toki dalyka radau straipsnyje, kad gali buti ir vienas kriksto tevas. na tipo kriksto motina nera butina? jei klystu, tai pataisykite mane, nes dar nekrikstijau, o kai krikstynose dalyvavau tai buvau labai maza :D  nepamenu ;)

2011-01-10 15:39

taip bet kas gali buti kriksto tevu. svarbu kad butu pakrikstytas pats... na bet cia kaip kurioje baznycioje. ir taip kriksto tevu gali buti vienas asmuo. nebuti ir mama ir teti turet. gali buti tik kriksto mama,ar tevas..

2011-01-10 17:08

niu va..o man tas niuansas kad vienas kriksto tevas gali buti tai pasirode keistoka.. nes visi pazistami tai abudu turi :) matot, kaip ir planuojam dukryte vasara krikstyti, tai jau po biskiuka domiuosi sitais reikaliukais. ir kriksto tevu noreciau kad butu mano jauniausias brolis, taciau jis dar nuolatines drauges neturi, kad jau ir ji galetu buti kriksto motina.. o va kriksto motinos tai neturiu kandidatu, nes ir noriu kad abieju krikstateviu amzius daug maz sutiktu, is giminaiciu tai jau merginos istekejusios (jei jau pasiulyciau buti kriksto motina, tai jau ju vyru gi neatstumciau, bent jau as taip manau), is draugiu va jaunesnio amziaus tai tokios siaip sau, nelabai noretusi kad tokia kriksto motina butu.. tai gal geriau tada isvis kad jos nebutu, nei kad betkokia?

2011-01-10 17:11

as esu tokios nuomone,s kad geriau jokios, nei bet kokia.

bet gal tu palauk,dar... gal atsiras kriksto mama. arba imk drauge kokia su vyru. beto gali isskirti ir imti tik drauge i kriksto mama. bet ir man nekaip butu. jei imti geriau abu...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-10 17:13

Pas mus panašiai simona, tik pas mus krikšto mama bus, o tėvo neturėsim, na bet nebėda, mama atstos du tą tikrai žinau, jau geriau vienas bet tikras , nei be le kas ir vaikai būna , kad krikšto tėvų net nežino vėliau.

Mes vasarą planuojam, bet be jokių balių, planai tokie pakrikštyti, fotografas tik bus, į kryžių kalną ir į Nidą . 

2011-01-10 17:27

tai va jau kristulka radau tavo pasisakyma kad ir jus su vienu kriksto teveliu planuojat buti.. na as irgi kazkaip nenoriu poru skirti kai jau susituoke, jei jau krikstyja tai abudu. kazkaip gal nuo senu laiku cia dar tas nuostatas pas mane pasilikes. na dar iki vasaros tai daug laiko, ale tik ziurek jau ir vasara bus :) dar galvosiu del kriksto motinos, gal ka is giminaiciu atgaminsiu. bet gi sakau- jau jaunos merginos istekejusios, o vyresnesniu nesinori imti. o is draugiu tai irgi, belekokios nesinori. kur jau proto turi, tai jau zymiai vyresnes, arba uzsienietes merginos, kur paciu keliai retai susikerta. o del baliu tai as dar nezinau, daug sveciu tai tikrai nekviesim, nes tada bus ne vaiko svente o "lietuviu nugerimas". geriau maziau, taciau fainiai.. o dar ir orai nezinia kokie bus.. jeigu vel kaip pernai vasara kad virs 30laipsniu, tai koks ten sventimas kai koju nepavelki :D  bet gal va bandysiu padaryti kokius vaikiskus papuosimus, kad matytusi jog vaikucio svente o ne siaip baliukas :)

2011-01-10 17:37

kristulka, jums pavydziu kad i kryziu kalna vaziuosite :) berods patys is siauliu krasto? turesiu sia minti, taciau jei utenoj krikstysim, tai kitam gale mums tas kryziu kalnas.. bet siaip man ten patinka, viena karta buvau tai likau suzaveta. visai kitaip atrodo nei kad paveiksliukuose..

2011-01-10 17:54

niu va sios temukes sia dali jau pasiskaiciau :) dar reiks pirmaja dali perskaityti..jau daugmaz aiksu kiek reiketu moketi kunigui, zinoma jei mano pasirinktas savo rinkliavu nenustatys :D  ir kaip suprantu tai galima bet kurioje baznycioje krikstyti? nebutina eiti i ta kurios parapijoj gyveni? :)

2011-01-10 19:00

tikrai taip. bet kokioj banzycioj. kad ir jonavoj....

2011-01-10 19:03

sandriuk na ir pavarei :) cia jau taip uztikrintai :D D arba tavo kompas irgi uzsimane kriksto :) na paziuresim, gal ir jonavoj krikstysim :D reiks gi vyro nuomones paklaust :D  ne tik paciai vienai viska vadovaut :)

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-01-10 19:04)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-10 22:01

Mes planavom 2010m. vasarą krikštyt, bet kol atsigavom finansiškai po visokių nesekmių ir nelaimių, tai ir liko.. Šiems metams būtinai. Anksčiau galvojau šventė didelę daryt, o dabar visai kitaip - tėvai, krikšto tėvai, vaikutis ir viskas :) Ar kokioj kavinukėj pasėdėt, ar kur nuvažiuot.. :)

Na, o kai artės ta diena, bus matyt kaip bus, reikia konkrečiau kažką galvot, kviest..

Beje, mes irgi tik krikšto tėtį turim, kandidatės į krikštamotes nerandam :D

2011-01-10 23:30

kazkaip anksciau maniau kad siais laikais vyru trukumas yra :D  o pasirodo kad moteru trukumas :D

2011-01-11 09:06

nu man tai keista ir kad mamos nerandat,o vyrus randat

2011-01-11 10:52

vyrai patikimesni :) gal perdaug didelius reikalavimus uzsikelem kriksto mamytems :D  

Mama.lt

Mama.lt

2011-01-11 12:02

Mes vasara jau pakrikstyjom savo vaikuti.daug galvojimo buvo del kriksto tevu,mano sesuo netekejusi dar ir be draugo ,tai vyro broli pakvietem,nors ir vedes jis.nieko blogo nematau,jeigu as noriu tik gimine,neaisku kaip ten likimai gali susiklostyti issiskirti ir vaikas liktu be kristo mamos ar tevo.

2011-01-11 12:45

niu va pasirinkau ideju is mamyciu kurios pasidalino savo mintimis :)  del tu visokiu pasizadejimu, pakvietimu :) dar internete isieskosiu, o paskui jau kai daugmaz turesiu info, ideju tai gal pradesiu kazka bandyti darytis, kurti :) nes ir gvidutis rase kad ziema jau pradejo mastyti apie krikstynas, o liko tik menuo iki krikstynu tai labai daug darbeliu turejo ;) bijau kad ir man taip gali nutikti :D  plius dar kai nedirbusi su tom visom programelemis tai dar reikes pasimokinti :D

7

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynos-2

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Sarunas