Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynos-2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-28 15:06

Nesu super katalikė todėl man kada krikštyti nelabai matau didelio skirtumo, svarbiausia , kad jaustusi visi tam pasiruošę, bet kaip sūnus buvo ant ribos gyvenimo-mirties, man labai rūpėjo kuo skubiau pakrikštyti, todėl vyko viskas super greitai, nulėkiau pas kunigą ir sekančią dieną krikštyjom.

Bet jei ne tokia situacija aš tikrai nebūčiau krikštyjusi būtent iki metų, tuo labiau jei pvz. aš ne iš tų kad versčiau vaiką lankyti tikybos pamokas, eiti pirmos komunijos čia jo valia ir leidžiu rinktis, tai krikštas be komunijos praranda galią t.y. nėra sutvirtinimo kas pagal katalikus būtina, tai čia manau kiekvieno tėvo apsisprendimas.

Dabar žadame krikštyti antrą sūnų jam jau tuoi du jei krikštysim vasarą bus 2,5 tai tikrai nebus jokių balių, svečių bus diena skirta jam ir tik jam jokiem kviestiniam  ir bus tik krikšto mama, nes tėvo tiesiog nerandame tinkamo, pirmajam sūnui čiupom bele ką kaip sakau,bet ten buvo kitos aplinkybės, tai kaip jis atrodo sūnus nei nežino , tai geriau vienas tėvas , bet tikrai geras kur gyvenimo keliu padės eiti kartu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-03-28 17:02

norim krikštyti mažajį.galvoju kiek bažnyčioje reikia aukoti.gerai kad paskaitinėjau,ir patarimų radau.ačiū merginos

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

2010-03-28 21:01

renatadrukt 2010 03 28    

norim krikštyti mažajį.galvoju kiek bažnyčioje reikia aukoti.gerai kad paskaitinėjau,ir patarimų radau.ačiū merginos

aukok tiek kiek galite sau leisti ir ne daugiau  

2010-03-28 21:12

aš ir tokios nuomonės,kad bažnyčioje neturi būti kainyno.kiek kas gali tiek ir duoda.bet taip nėra,yra ir tokių kunigų kurie pasako kiek reikai.prieš 10 metu kai krikštyjom sūnu tai "stafkė"buvo 20 lt.pernai per kalėdas buvo bažnyčioje pakabintas skelbimas ,kad už kalėdaičius mažiausia auka 10lt.

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

2010-03-28 21:25

jo jau pastebėjau prieš keletą metų, kad pasidarė parduotuvė bažnyčia, nu aš esu prieš tokius dalykus, todėl nekreipiu dėmesio į jų pasakymus , į vokelį įdedu tiek kiek man leidžia galimybės, nuo 20 lt ar 100 lt įdėsiu krikštas nepasikeis, o jiems mergoms daugiau mažiau gėlių ir šampo išeis , dėl kalėdaičių taip pat buvo parašyta 6 lt prieš kelis metus daviau 2 lt, oi skersas veidas buvo lyg nuodėmę būčiau padariusi, aš skaitau kad jie nuodemę daro savo rinklevas įvesdami.

2010-03-28 21:39

taip taip jau nieko švento nebėra,šeip kunigai priimdami kunygystę duoda neturo įžadą.patys žmonės taip pripratina.aš jokių iškilmiu nedarysiu noriu tik pakrikštyti.ar tikrai gali vienas krikštatėvis būti,nesu girdėjus.kunigai neprieštarauja

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

2010-03-28 22:04

gali būti tik vienas, kunigai neturi teisės prieštarauti, bet būna visokių tiesiog žmonės jau turi mokintis nuleisti juos ant žemės  tam tikrose situacijose

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 26

2010-03-31 20:03

sveikos mamytes :) gal kas pasidalintu idejomis, kaip papuosti stala, sale krikstynu sventej? 

2010-04-01 09:18

Pažiūrėk dekoracjas, gal kils kokių minčių

http://www.rojaussodai.lt/forumas/viewtopic.php?t=1184&sid=755ff23ea69243a29cdc1bcdfc6d65b5

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-04-01 17:45

Jei dabar krikstyciau vaikus tai tikrai sale puosciau tik balionais,o ypac pripildytais heliu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-05 00:06

Aš truputį ne į temą, bet labai noriu pasitarti Noriu paklausti tų, kurios organizavo tokias didesnes krikštynas užmiestyje arba sodyboje Kaip jūs spendėt transporto klausimą?  na kad svečiai galėtų atkeliauti į šventę ir sugryšti į miestą. Mes galvojam išsinuomoti mikriuka mikroautobusų nuoma. Mums visai patiko tas sidabrinis. Kaip manote?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-07 16:38

jei turite is ko nuomuoti mikro autobusa O kodel nenuomuoti? aisku nuomuokite bus patogu

http://public.fotki.com/geinaaa/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-04-07 19:00

ir as taip pat manau. jei jis reikalingas tai nuomuokite.

2010-04-07 21:20

Tai nusprendėme išsinuomoti. Paskambinome, kainą pasakė 500lt. ir pavežios mus visur į Švenčionis ir t.t. Tai pagalvojom kad labai gerai, nereikės ir mums su mašina tampytis ir svečiams. Nusprendėme paimti 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-07 23:25

inga1385 2010 04 01    

Jei dabar krikstyciau vaikus tai tikrai sale puosciau tik balionais,o ypac pripildytais heliu

Man dar grazu buna kaip drugeliu daug ikompuonuoja i dekora

http://public.fotki.com/geinaaa/

2010-04-10 21:50

Helio balionai gera mintis. Gražiai tvarkingai ir stilingai atrodo, kai balionai  ne įvairių spalvų o pvz, dviejų spalvų, kurios tarpusavyje gerai dera. O šiaip balionai, visada nuotaiką pakelia, krikštinoms manau super.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 172

2010-04-10 23:58

Sveikos, mes ir ruosiames mazyle krikstyti vasara, bet mes gamtoj, sodyboj, tai nelabai ten ka mandraus ir papuosi. Manau, tiks balionai, o svarbiausia, kad vaikams patiktu :) )

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-04-12 13:02

mes krikstysim kaime tai irgi nera ka ten ir pripuosti gamtoj :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-07-07 20:44

Mes krik6tysim savo pupa liepos vidury, šventė vyks kaime tai nei papuoš nei ką labai prigalvosi. Jei oras bus geras stalus statysim lauke, jei lis bus namie.

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-07-08 11:13

pas mus si savaitgali vyks abieju vaiku krikstynos,artimiausiu giminiu rate,svente nebus labai didele kriksto kuminai tevai ir viskas,

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynos-2

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Modestas