Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2005 - vaikai taip...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
24

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2012-09-08 17:45

Sveikos,

Maniske labai patenkinta mokykloje, kol kas :) ziuresim kaip bus veliau, gal bus ok. Pergyvena del kitokiu dalyku, na bijo pasakyti ka nors jei nepazystama mokytoja klausia. Mes jau uzsienyje buvom, ten nekalba angliskai, tai nebuvo labai smagu jai, pykdavo ant vaiku, musesi, dabar anglu jau pramokusi neblogai, jei i anglus vaziuosim, streso buti neturetu, na bent jau del kalbos, o del naujos aplinkos gali ir but...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-09-08 18:45

vaikai greit adaptuojas :)

maniške ir gi vaikšto norom, gavo 3 šypseneles oj skaičiuoja juos :)

o taip buvo susirinkimas tai ilgai lakbėjo mokytoja, šrinko mane ir vėl i tevu komiteta :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-10 20:09

Sveikos,oi Drugeli,tai gal aktyvi labai esui,kad i tevu komiteta isrinko tave ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2012-09-11 07:41

Sveikos mamytes,mano sunui ir gi 7 metai,ar priimsit i silta ir jauku savo pokalbiu skyreli?

2012-09-11 19:21

Sveika zinoma priimsim,pagaliau ir berniuku atsirado pas mus

Is kur jus,kaip gyvenat,kaip berniukui sekasi,ar jau einat i mokykla?

2012-09-12 09:19

sveiki, kaip tik jaunikaiti nuvedziau i mokykla,nelabai tryksta dziaugsmu,bet del draugu eina

2012-09-12 09:21

mes is Ramuciu gyvenvietes Kauno rajone

2012-09-12 12:08

Maniske i mokykla irgi nori tik del vaiku

Sakau mokytis reikes,tai jai kazkaip neuzsifiksuoja tas faktas,kad mokytis,ai vis zaisiu ir pan

2012-09-12 17:03

Dirziene 2012 09 10    

Sveikos,oi Drugeli,tai gal aktyvi labai esui,kad i tevu komiteta isrinko tave ?

na yra trupučiuka, darželije nuo pat pradžiu buvau komiteto nare tai ir čia pratese :) tai sakau kol namie esu gal galesiu kažka nuveikti na o paskui tai nelabai nes darbai, darbeliai

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-09-12 17:03

deimantiniskutis 2012 09 11    

Sveikos mamytes,mano sunui ir gi 7 metai,ar priimsit i silta ir jauku savo pokalbiu skyreli?

Sveika, aišku priimsim, malonu matyti :)

2012-09-12 18:50

Sveikos,oi Drugeli facebooke matiau nuotraukyte,tai marskinukai kokie oi uzpavydejau

Jei oro slykstumas pas mumi nerealus lyja vel,ir salta,2 puodelius kavos isgeraiu ir nieko neisijudinu visai visai

Vaikams tai dzin laksto duodasi,tik va mazius ejo pietu miegot,o ponicka laksto pirmyn atgal,pauosalus mano kankina

2012-09-12 19:10

:) aha čia Giedrei padėkoti reikia.. kažkaip prie laimetos kuprines gavom marškinelius tokie faini.. :) o pas mus tai bobu vasara, :) o mes namie mažajam dantys eina tai tem 39

2012-09-13 13:05

Oi zinau sita malonjuma,kai daintai su tem kalasi ,Rusnei pastoviai taip budavo

Dantukai mano ponickai vis krenta krenta,o nauji neskuba augti ot kazkaip idomaiai o pas jusiskius greit dantukai isdyksta po iskritimo?

2012-09-14 07:17

gan ilgai tikrai dygo,mums pasiseke ,nes vasara iskrito pradzioj iki rugsejo isdygo,bet taip letai,jog buvau net sunerimus

2012-09-14 13:02

Pas mus va labai ilgai gygsta,saku dar men palausiu ir pas daktara eisim pasakys gal kazka gero kaip tuos dantukus daiginti

2012-09-16 15:07

Dirziene, neimk i galva, maniskei iskrito dantys priekiniai praeita vasara ir nelindo beveik metus, tai jau emiau pergyvent, kiek gi be dantu galima  eme klibet ir is sonu salia priekiniu, valgyt negali, gabaliukais pjausciau, nes neatkando, o paskui eme dygti, tai dabar jau priekinio pusantro islinde :D o sonuose dar nera, tai kaip zuikis dar tebera, auga kreivokai, taciau apatiniai irgi buvo kreivi, kol neisdygo is abieju sonu, tai nepergyvenu 

2012-09-16 15:39

Pas mus vienas priekinis isdyges,kitas dar ne ir is sonu dar nera,tai kip pirate atrodo   Sakau gal per greit ju daug iskrito,tai nespeja dygti

Bet tai kokia man idomi ponicka,niu kartais taip protingai pakalba kaip kokia sena viska zinanti bobute,o kartais nusneka kaim mazas vaikiukas,labai idomus amzius. Jau matau ,kad pana darosi viosa jau apie madas man papasakoja sako reik prie tokiu kelniu tik aukstakulniu Arba per tv pamato vyra koki nors tai ima komentuoti tipo va sitas simpatiskas ,o tas tai ne\a baisus anas

Kazkada sako man ,o as zinau is kur vaikai islenda ,oi sakau is pilvo,tai jin taip susigedus sako nea ne is pilvo ,o is dubces klausiau is kur zino,tai pasake,kad nu kaip is pilvo islysti gali,kad nera jiokio isejimo is jo

Bet vat kai ima klausineti kaip tas vaikutis isvis i pilva patenka ,tai nelabai zinau ka beatsakyti .Sakau kai apsizenysi tada suzinosi.Bet tai jauciu greitai ir toks atsakyman nebetiks,nezinau kaip teks aiskinti

2012-09-18 17:21

Sveiki,kaip sekas? mes tai sergam aš su antibiotikais,mažasis sloguoja, dar Viktorija laikos bet jau ir ta čiaudo :( napakenčiu rudens

2012-09-19 15:32

Drugeli, sveikatytes jums 

Oj, jo jau tie vaikai, maniske tai zinojo, kad sese pilvelyje gyveno, ja gaude rankyte pridejus kai judejo, bet vis tiek tiki, kad gandras atnese :D ir gaudo kiekviena zodi, jei ka ne taip pasakau, tai paskui pries mane panaudoja, sako tu taip sakei 

2012-09-19 17:36

Drugeli mazui sveikatytes

Mano pana irgi labai megsta kazka isgirsta paskui jau ir ji i pokalbi nori lysti ,tipo apie kompus,apie serealus cia kazkada apie dulkiu siurbli man eme aiskinti,kad ne taip darau ,cia jo galia yra tokia ,o ne kitokia

...
24

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2005 - vaikai taip greit...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Emilis