Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2005 - vaikai taip...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
23

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2012-06-10 10:32

Sveikos,

Tikriausiai pirmasyk po forumo atnaujinimo prisijungiu, daug matytu mamyciu, labai smagu :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-06-11 18:31

sveika, na tikriausiai..

kaip jums einas?kaip gyvuojat?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-07-09 16:55

Gyvi ir sveiki ir sese menesiuko jau turim :) gaila cia taip tylu...retai kuri tepasirodo

2012-07-13 11:27

kas tiesa tai tiesa visi išsilakste :)

tai nuoširdžiai sveikinu :) turit ir sese :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-07-29 21:24

Aciu :) kaip laikotes, kaip vasara? ufff karsta siomis dienomis

2012-08-01 16:00

labukas, aj kad laikas bėga ....ta vasara greit praeina žiurėk ruduo, va jau ir pirma klase

2012-08-17 14:11

Mamkos auuu, dazniau mus aplankykit :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-08-18 20:16

Sveikos,gryztu pas jus ,buvau Tamsi,tik kazkaip nebeleidzia prisijungti,tai teko per nauja viska susikurti

Niu va pagaliau viska susitvarkem,isikraustem jau i dideli nama ,jeee ,ir pagalaiu vaikus i mokykla uzrasiau ,man tragedija ,nes gaunasi,kad Rusne 3 klase eis

2012-08-20 08:56

laba..o  aš žiuriu kas čia per naujuoke :) o kaip Rusnei sekas?tai jus šaunuoliai

2012-08-20 13:48

Sveika,niu gerai gerai Rusnei ,jau angliskai labai bendraut ji nori ,bet daug zodziu ji dar nemoka ,tai prikuria vaikai angliukai ziuri nesupranta ka jin cia sneka

Zinokit kokie cia uodai uk piktybiniai,jau kaip ikanda ir skaudziai ir niezti lb ir dar guzai didziausi nuo ju ikandimu

2012-08-24 12:23

Labas visoms,

Tamsi, ar seniai esat UK? Tiesiog idomu, patys zadam greitu metu kazkur uzsienin keltis, kazin kaip vaikiukai adaptuosis? Ar Rusnei patinka? Ar jau prasidejo mokslo metai UK? Ir ko jie tada moko 1-oj klasej juk tokie mazi dar buna vaikiukai, jei jusiske jau i 3-a eis 

2012-08-24 22:11

Sveika,uk mes jau beveik 11men.Na normaliai ,pasimokem truputi angliskai namie ,tai jau ir kalbetis gali su vaikais angliukais. Uk vaikai nuo 4m i mokyklas eina,niu ka mokosi raideliu ir pan.O kiek skaiciau ir radau info ,tai jau daugyba pas juos tures buti .TAI NEZINAU NEZINAU KAIP MUMS SEKSIS,nes tik skaiciuti mokam paprastus skaiciukus visokiu 2+2 ir pan .Niu man didesnis stresas buvo nei vaikams naujoj aplinkoj ir pan

2012-08-28 14:03

:) bet galvoju vaikai greit apsipranta ir viskas bus gerai :) o mažiukas kaip?

2012-08-28 14:23

Mzius gerai,paruosemukas nuo sio rugsejo turetu buti,bet neaisku kada i mokykla eisim ,kada vieta gausim

Jam irgi viskas gerai,tik jis labai nervuojasi,kad pvz nesupranta ka anglai kalba,labai pyksta,tai su vaikais angliukais net zaisti neneori ,arba iesko lietuviu arba vienas zaidzia.Bet nori ne nori teks jam angliskai mokintis

Savaitgali cepelinu baliui buvom ir ten visi vaikai vien berniukai buvo,tai ponicka labai buvo tuo nepatenkinta,vis burbuliavo kodel mergaiciu nera bet paskui ir su berniukais buvo ,bisksi zaide,paskui su teteom draugauti ejo

2012-08-29 14:26

:) tai smagiai laika leidžiat :) užsinorėjau cepelinu o tai jus i Lietuva grižtat? ar išvažiavot visam laikui

2012-08-29 20:40

Pakolkas nezinau,negalvojam apie gryzima .

O tai Viktorija jau i pirma klase keliaus?kaip ar pasiruosusi? O mama pasiruodsusi?

2012-08-29 20:53

Taip jau pirmoke.. oj žinai aš net nežinau ar pasiruošus vaikas.. jaučiu jinai net  neisivaizduoja kas jos laukia, neskaitant to kad paruošiamojoje grupeje jos pratino prie pamoku ir tvarkos bet manau tikrove dar pajus, o aš žinok tai nepasiruošus.. man baisu kaip bebutu, nes jinai labai stresuoja ir aplamai jautri labai čia vyras leptelejo jai kad jinai turi tik linksmas šypseneles namo atnešti tai jinai taip verke ad sako man tu tėčiui paaiškink kad nebus vien linksmu bus ir liudnu šypsieneliu.. labai pergvena, tai va aš tiesa sakan nežinau nuo ko pradėti žiurėsim pagal situacija, o ga aš burbula labai išpučiu

2012-08-29 21:09

O jei jautri mergyte,niu bet viskas gerai bus gi idomios tos pirmos pamokeles,beto ir su vaikais pazais per pertraukas,bet tykiu vistiek viskas kitaip. As irgi stresuoju ,jau mamu toks likimas pergyventi ir rupintis.  Mes zinom kasip kas tai mums ir baisiau,o vaikai neisivaizduoja ,tai jiems bent pirmom dienom lengviau. Linkiu,kad viskas lengvai eitusi.

Man irgi del tu mokslu,kad apkrovimas bus per didelis Rusnytei,o Nalgis mamytukas visiskas,tai stresuoju,kad nenores jis i mokykla ir pan . Ot ir man ne pyragai .

2012-08-30 09:19

:) tai pas mus su Dominyku tas pats vienas dalykas jis po operacijos nieko prie saves neprileidžia nei svetimu nei daktaru o kitas dalykas jam tik mama :) tai va ir mes kaip eisim kitais metais i darzeli neisivaizduoju,duok dieve pasikeis

2012-08-30 13:01

Kazkiek pasikeis ,bet manau nebeus taip,kad nu gerai mama as einu zaisti ,o tu eik namo Berniukam labiau mamu reikia ,jie nenori paleisti,kaip Naglis ejom pries metus i darzeli tai prisiziurejau as is jo cirku visokiu,kad tik mama neiseitu oi .

...
23

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2005 - vaikai taip greit...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukas