Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 97

2010-08-20 15:13

MazyteFeja 2010 08 20    

Renita_B, nekalbėk apie intrigas, nes vien nuo to žodžio pasakymo būsi didžiausia intrigantė forume

zinok, kazkodel nenustebciau jei taip ir butu

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 232

2010-08-25 14:13

Sveikos, mergaitės . Mums dar tik dešimta savaitė, bet organizme tokie pokyčiai  Iki nėštumo mėgau alučio pagurkšnoti, o dabar apskritai į jokį alkoholį negaliu žiūrėti, atrodo, apsivemsiu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2010-08-25 14:42

Sveikos  :) ir as pasisakysiu :)

as iki nestumo labai megau alucio :) aisku ne po daug, bet per progas tikrai jo neatsisakydavau. apnestejus irgi ji megau :) aisku dar kaip uzdrausto vaisiaus trokstame labiau :) taip pat per progas, aisku jau reciau, daug reciau, bet paragaudavau. per vakara isgerdauvau stikline ar dvi jo :)   jai tekdavo vairuot tai isgerdavau ir bealkoholinio alaus. tikrai nemanau nieko blogo, kad retkarciais jo paragaujame. gi visko ka su saiku vartojame nera blogai :) as cia apie normalius dalykus :O ir dar esu skauciusi, kad nesciai ir maitinanciai mamai tkrai galima kartais ar net patartina isgert po stikline alucio :)

suslaukiau sunelio tikrai sveiko ir didelio

taip, kad as cia tikrai nesiginciju tik isreiskiu savo nuomone ir patirti ;)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-09-11 19:07

del alkoholio..anskciau ir as labai megau aluti..kai nescia tapau is vis per visa nestuma nei vieno gurksnio alkoholio neisgeriau.pora kartu paragavau nealkoholinio alaus,nes sake kad jis sveikas,yra jame folio rugsties berods..ale man nepatiko..po gimdymo irgi pasikeite skonis..geriu tik lengus alk.gerimus-mix'a,dlight :D kartais alaus normalaus bet vos ne beveik per prievarta pati save prisiverciu :D

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 76

2010-10-26 11:31

As ir be alaus negaliu,esu megeja jo isgerti,tai stengiuos gert nealkoholinikartais is vyro ir su gradusiu pagurksnoju.Tik truputi baime kamuoja as nemazai alaus isgerdavau paciam nestumo pradzioje,nu tad nemazai apie 1 buteliuka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-12 13:11

Aš tai geriu bealkoholinį kai labai noras pakyla, nes alkoholini alų kad ir stiklinę kažkaip širdis neleidžia gerti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2011-03-29 10:10

kad jau visiškai rami būčiau, tai ir aš kai laukiausi ar kai vairuoti tenka, geriu švyturio nealkoholinį alų. iš tokių jis man skaniausias, o ir dvejonių tada nekyla, kaip su alkoholiniu - ar aš čia nepadauginau ir pan.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-03-30 11:54

snekat snekat apie alkoholi, tai ir as uzsinorejau alucio  man jis visada patiko (pries nestuma ir nestumo metu), taciau dabar nei gurksnelio, viska del leliaus iskesiu :) O siaip tai daug mano pazistamu tai pora gurksneliu alaus, tai vyno isgerdavo ir nieko. Daktarai siuo atveju irgi nesutaria - vieni sako, kad galima ir visai reikia (alaus, del tu mieliu), kiti - negalima, juk alkoholis, kenkia... Mano teta savo vaikams (ypatingai, kai maziukai buvo), po arbatini ar du saukstelius alaus duodavo. Vaikai susiraukydavo, bet dar paprasydavo :) Gal ir man reikes pabandyt bealkoholinio alaus nusipirkt ir paraugaut? Net nezinau, koki jie cia gamina...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2011-05-17 10:35

Imba 2011 03 30    

snekat snekat apie alkoholi, tai ir as uzsinorejau alucio  man jis visada patiko (pries nestuma ir nestumo metu), taciau dabar nei gurksnelio, viska del leliaus iskesiu :) O siaip tai daug mano pazistamu tai pora gurksneliu alaus, tai vyno isgerdavo ir nieko. Daktarai siuo atveju irgi nesutaria - vieni sako, kad galima ir visai reikia (alaus, del tu mieliu), kiti - negalima, juk alkoholis, kenkia... Mano teta savo vaikams (ypatingai, kai maziukai buvo), po arbatini ar du saukstelius alaus duodavo. Vaikai susiraukydavo, bet dar paprasydavo :) Gal ir man reikes pabandyt bealkoholinio alaus nusipirkt ir paraugaut? Net nezinau, koki jie cia gamina...

daug kas švyturio nealkoholinį giria. kai kažkam iš kompanijos tenka vairuoti, tai kiek mačiau būtent jį ir renkasi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-05-17 13:19

kiek esu ragavusi jis skaniausias is tikruju...

2011-05-17 15:14

as visoki ragavau Lietuvoj :) Skanu, bet keista, kad galva nesvaigsta :D Geriu ir laukiu, kada as cia apsinesiu :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-17 15:53

Sveiki, as alkoholio niekad nebuvau megeja. Pries nestuma tik ypatingom progom daugiau isgerdavau,gimtadieniai naujieji ir t.t Alaus tik gerdavau prie lauko kepsniu. O tapus nescia irgi tokio noro ypatingo niekad neuzpuldavo.Taciau per kaledas ir gimtadienius niekad neatsisakau stiklines alaus,bet tik juodo kuri maisau su serbentu sirupu,tada jis gaunasi saldesnis ir skanesnis. O vyna per kaledas maisiau su spraitu irgi labai skanu. Dar geriau martini su spraitu,ir visa tai tik po kelias taures per vakara o ir to alkoholio ten tik ant dugno,o visa kita limonadas

Taigi nemanau kad ir nealkoholinis alus kazka jau tokio kenkti turetu,nors ten ir buna 0,02 gramo alkoholio,manau pora 330ml skardiniu galima isgerti esant didesniam nestumui,ne pirmame trimestre.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-08-01 10:09

O AS NEGALIU BEALKOHOLINIO GERT PILVAS ISSIPUCIA PRASIDEDA SPAZMUOT SAVIJAUTA NUO ALAUS NORO TAMPA BEVILTISKA AS PORA KART ISGERIAU IR DAUGIAU TIKRAI NEBEVARTOSIU GERIAU SULCIU ISGERTI SVEIKIAU BUS

2011-08-01 12:14

lietuviska bealkoholini tai as megdavau (gyvenu DK), bet cia vietinio kai atsigeriu, net nuo puses butelio supykina 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-08-30 17:25

o as tik planuoju pastoti ,bet jau baiminuos ka daryt del toi mano rukymo ,planuoju mesti kelis menesius pries pastojant ,bet zinau ,kad kartakrtem neasilaikysiu nepatraukus koki viena kita dumeli ,o kadangi pirma karta lauksiuosiu tai del visko stresuoju ,kad tik nepakenktu :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-08-30 20:15

na aišku geriausiai nerukyti o ir mesti iškart negalima reikia palaipsniui.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-08-30 22:48

tutituti 2011 08 30    

o as tik planuoju pastoti ,bet jau baiminuos ka daryt del toi mano rukymo ,planuoju mesti kelis menesius pries pastojant ,bet zinau ,kad kartakrtem neasilaikysiu nepatraukus koki viena kita dumeli ,o kadangi pirma karta lauksiuosiu tai del visko stresuoju ,kad tik nepakenktu :)

aš su pirmu labai retai, bet parūkydavau, viskas buvo gerai... nors db sūnus truputį jautresnis, dirglesnis...

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-10-18 11:16

iš nealkoholinių tai tikrai pas mus švyturio skaniausias. tik pas mus dar toks požiūris į jį keistas, ypač jeigu vyrai geria - tokiais komentarais užmėto. o tokius kaip tik reikia gerbti - pasirenka nealkoholinį alų, kad blaivūs būtų ar vairuojant, ar dėl kitų priežasčių

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-12-15 11:56

Laukiames jau 25 savaites :) alkoholio noro nera :) ) tik buna kartais pasiimu alaus ir tik kakliuka nugeriu,ir stovi savaitem saldytuve kol vyras neisgeria ar neispili :D

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2012-01-03 11:39

nėščiai, tai mano nuomone, geriau visai jokio alkoholio negerti. nes kaip sakant lašas po lašo visokių blogybių ir prisirenka organizme. o šiaip iš nealkoholinių tai tikra švyturio alus skanus

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
leo
Tomukas