Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-18 10:00

Cia tema apie nealkoholini alu,o ne apie kefyrus,alkoholi.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:19

vaivorykste 2010 08 18    

Cia tema apie nealkoholini alu,o ne apie kefyrus,alkoholi.

Koks tau skirtumas apie ka mes cia diskutuojam?Reikes ir apie batus pakalbesim.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:21

MazyteFeja 2010 08 18    

Vaje, kokios čia aistros užvirė

O kur cia tos aistros?Nematau

Mes diskutuojam,nesipykstam.

Ismokit gi pagaliau kita prasme paziureti,o ne tik blogaja (pervertei,kad kazkas cia riejasi),o jokiu cia piktumu nera

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-18 10:21

Dolyte,cia taves niekas neuzkabina.O jei nezinai elementariu forumo taisykliu,tai skaityk[tikiuos moki],nes kitaip pasisakymai yra trinami,kai apie vejus pradedama kalbeti,o tuo paciu ir ne i tema.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:23

vaivorykste 2010 08 18

Dolyte,cia taves niekas neuzkabina.O jei nezinai elementariu forumo taisykliu,tai skaityk[tikiuos moki],nes kitaip pasisakymai yra trinami,kai apie vejus pradedama kalbeti,o tuo paciu ir ne i tema.

Cia ir yra kalbama apie bealkoholini alu,tiesiog buvo paliesta,kad kefyras taip pat kenkia kaip ir taure vyno.Tai sitaip diskusija ir issiplete.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 10:44

jetaus, kur Dolyte ten nesutarimai

tu vis rasai nesikisk, neaiskink, ko lendi,apie ka noresiu apie tai ir snekesiu, tai gal sukurk savo foruma personalini bent temele nu atseit - pokalbiai su Dolyte ir paciai bus ramiau nieks tada tau nieko nesakys, nesikis ir kalbesi apie ka noresi

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 12:00

orintuxxx 2010 08 18    

tu vis rasai nesikisk, neaiskink, ko lendi,apie ka noresiu apie tai ir snekesiu, tai gal sukurk savo foruma personalini bent temele nu atseit - pokalbiai su Dolyte ir paciai bus ramiau nieks tada tau nieko nesakys, nesikis ir kalbesi apie ka noresi

Nei vienoje temoje nera viskas apie tema

KUR TIE NESUTARIMAI??PAKOMENTUOK IR PARODYK!ATSIBUSKIT VIENA KARTA!NEIMANOMA NEI ZODZIO PRATARTI!NEMATAU JOKIU KIVIRCU IR NESUTARIMU,JU NERA!TIESIOG ISREIKSTA NUOMONE!

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-18 16:03

nu zodziu.... neturiu jau ka pasakyti... trinkit lauk pasisakymus nevykusius...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-18 16:09

sandriukas 2010 08 18    

nu zodziu.... neturiu jau ka pasakyti... trinkit lauk pasisakymus nevykusius...

sandriuk,man irgi truksta zodziu na kur dolytes pasisakymai,tai jos pagrindiniai nevyke,gerai orintuxxx raso,kur ji - ten kivircai kyla,liepia kitoms ant zemes nusileist,bet pati labai pakilusi as ne pasisakymus trinciau ,bet ja pacia is cia ...

2010-08-18 16:11

orintuxxx 2010 08 18    

tai gal sukurk savo foruma personalini bent temele nu atseit - pokalbiai su Dolyte ir paciai bus ramiau nieks tada tau nieko nesakys, nesikis ir kalbesi apie ka noresi

cha, ir as uzsukciau ten  ...

2010-08-18 16:21

na ne tik dolyte cia kalta... isvis neimanom anie zodzio pasakyti, nes vis kazkas nepatenkintas.... oi mes bobos.... nebutumem bobos

2010-08-18 16:25

TEISINGAI

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-18 16:27

nu bet dazniausiai paskutiniu metu tik ji kivircijas,nors aiskina kad nieks nesipyksta kad toks bendravimas,bet man jau nebemiela net skaityti.paskaityneju i net nerasau,o kam ausint burna?

2010-08-18 16:27

na taip.....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-18 17:09

Dolyte 2010 08 18    

smiltute 2010 08 17     Dolyte 2010 08 17     sandriukas 2010 08 15    

alkoholinis sindromas nuo vienos sampano ar vyno taures tikrai neatsiras...

Tai zinoma,kad neatsiras.Taciau kaip pasake viena protinga gydytoja,kad moteris nestumo metu turetu sekti ka geria ir ka valgo,ir kiekviena karta pagalvoti ar tai nepakenks jos ir jos vaiko sveikatai.  Ypac tos kurios galvoja, ai, as nescia,labai noriu, tai ir galima. Na niekas man neirodys, kad nors ir viena isgerta taure duoda ka nors gero besivystanciam vaikeliui. NA, CIA TIK MANO NUOMONE

Vienur rasai viena,kitur rasai kita,tai apsispresk pakenks ta viena taure vyno ar visgi nieko gero besivystanciam vaikeliui

Vienur rasai,cituoju: kelios taures vyno ar alaus per nestuma taippat tikrai niekam nepakenks

O po to jau rasai: Na,niekas man neirodys,kad nors ir viena isgerta taure duoda ka nors gero besivystanciam vaikeliui.

Na,cia tu kazka supainiojai.Dar karteli viska is eiles perskaityk ir ismok mintinai.                                                                         O cia,kad butu i tema tai pasikartosiu. Niekas man neirodys,kad nors ir viena isgerta taure duoda ka nors gero besivystanciam vaikeliui.

2010-08-18 19:02

kaip ir man niekas neirodys kad kazka blogo.... tad kiekvienam savo.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 97

2010-08-18 19:56

sveikutes, pleputes pirma karta va uzsukau i jusu temele, tai vojai vojai, ka cia intrigos visokiausios verda   visur taip rimtai, kulturingai, o cia ziuriu vis kas uzkliuna kam nors

o kad itema butu, tai zn as neatsisakau puse stiklines alaus, nes siaubas kaip jis mane traukia, pries netuma net paziuret i ji negalejau, laabai jau retai jo paragaudavau ir tai tik pora gurksniu, o dabar pati vyrui nuperku, kad pasiurbciot is jo galeciau ir nemanau, kad tai blogai, juk negeriam be proto, neprisigeriam, keli gurksniai nemanau, kad kenktu labaiu nei tie nitratai visokie ar E

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-18 23:28

sandriukas 2010 08 18    

kaip ir man niekas neirodys kad kazka blogo.... tad kiekvienam savo.

2010-08-18 23:55

tai va as ta ir sakau visur saiko reikia juk...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 40

2010-08-20 08:50

Renita_B, nekalbėk apie intrigas, nes vien nuo to žodžio pasakymo būsi didžiausia intrigantė forume

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
sniege