Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 10:42

sandriukas 2009 10 31    

na jo ir as nelabai megdavau sedeti, nes pavargdavau. ir siaip nelabai idomu... bet sededavau, kur gi desies... tik 9men... ir galesi vel rukyti,nebent maitinsi, tai dar teks palaukti. tau dar mazas nestumas, ir tu staigiai nutraukei jauciu, rumyma, uztai tau taip sunku...

Gal ir nebenoresiu..kas cia zino...sakai TIK" 9menesiai...man jie eina amzinybe...na,vakar dar kelis dumus itraukiau..negaliu taip greitai mesti...bet siandien netrauksiu nei vieno

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-31 10:47

na taip gal nebenoresi.... juk gali patraukti i diena po kokias 2 cigaretes nemanau kad pakenksi... nu ziurek kaip tau gausis. linkiu tau daug daug valios

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 11:01

Kodel taip sakai,kad galima rukyti i diena 2cigaretes?

Pasistengsiu nerukyti..nors nemazai nestukiu ruke per visa nestuma.O as stengiuosi is paskutiniuju aciu.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 48

2009-10-31 13:19

tomatoma 2009 10 31    

Pasistengsiu nerukyti..nors nemazai nestukiu ruke per visa nestuma.O as stengiuosi is paskutiniuju aciu.

Na aš asmeniškai 3metus rūkiau.. Surukydavau po pusę pakelio į dieną.. Ir mesti visiškai nebuvo sunku, kai tik sužinojau, kad laukiuosi. Aišku, būna ir tokių kurios prarūko visą nėštumą... Na nežinau, man vien ta mintis, kad savyje turiu lėliuką, nė karto nuo sužinojimo neleido įtraukti nė dūmo  ir kažkaip noro nebuvo.. paprasčiausia, gerai pamastyk,ir susidėliok, kas yra svarbiau 

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-31 16:26

tomatoma 2009 10 31    

Bet yra toks dalykas metimas rukymo organizmui taip pat sokas, mano draugei gydytoja patare po kelias ar viena surukyti, nei is karto mesti.Man paciai nebuvo jokiu bedu mesti rukyti, o stazas buvo 8 metai rukymo.Matty toks organizmas ir  mane taip psichologiskai paveike.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 20:26

Doriuks 2009 10 31     tomatoma 2009 10 31    

Bet yra toks dalykas metimas rukymo organizmui taip pat sokas, mano draugei gydytoja patare po kelias ar viena surukyti, nei is karto mesti.Man paciai nebuvo jokiu bedu mesti rukyti, o stazas buvo 8 metai rukymo.Matty toks organizmas ir  mane taip psichologiskai paveike.

Sienomis nelipu" del cigareciu..viskas tvarkosi..rytoj nei dumo neitrauksiu..nes kai paskutini karta traukiau duma-iskarto pagalvojau apie savo lealiuka

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-31 20:29

saunuole tomatomakad tik pavyktu

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 20:45

pinkis 2009 10 31    

saunuole tomatomakad tik pavyktu

Dekui.Zinau,kad pavyks..nejaugi as silpnavale pries cigaretes

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-01 13:31

tomatoma 2009 10 31    

o kaip buvo su pirmuoju nestumu ar rukei?

as asmeniskai nestumo metu visai negeriu ir nerukau...na manau cia toks dalykas be kurio tikrai galima isgyventi o kai didelio potraukio neturi tai ir nereikia :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-01 22:23

Tai cia pirmasis mano nestumas ir yra;]

na,as snd sutraukiau du dumus ..ir supratau,kad man tos cigaretes nebereikia.Bent per likusi nestuma

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-02 12:51

As iki nestumo rukiau gal 10m,paskui kai suzinojau kad laukiuosi,meciau rukyti per 1men,nes taip pat daktare patare kad geriau po truputi mazinciau nei atsisakyciau is karto,bealkoholinio alaus negeriau,tik su laipsniukais,bet su protu,po skardinele ir kuo lengvesnio,arba kokia taure brendzio su kava,na kartais vyno raudono pora tauriu,zodziu apstinensija prasidejo po mazyles gimimo

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-11-10 19:45

alkoholio isvis negeriau ne lasiuko per nestuma.dar kartais bealkoholinio alaus nusipirkdavau (nes jame yra folio rugsties),bet ir tai neisgerdavau net mazos skarbonkes..toks neskanus..nebuvo problemu del alkoholio.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 194

2010-08-11 02:17

nestumo metu kartais uzsinoredavau alaus,bet bealkoholinis neskanus,tai kelis kartus esu paragavusi su laipsniais,bet po labai nedaug,o beto ir nerukiau visa nestuma.po gimdymo nesu net ragavusi alkoholio o taip pat ir cigareciu.beto ir tokio poreikio nera

Моя диета: диета Дюкана  

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-12 00:29

Juk viska pasako alus be alkoholio.Tai savaime aisku,kad galima gerti kiek tik nori,o ne alu su laipsniais...

As per visa nestuma buvau isgerus dvi taures vyno (svenciu proga) ir viena  nealkoholine alaus bonkele...Nes man laabai neskanus...Net nepanasus i alu,o kazkokios pamazgos

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-12 07:15

nu bealchogolio tai dar nieko nesakau,tegu geria mamkos,bet kai geria su laipsniukais ir aiskina kad virskinimui pagerinti man kazkas baisaus.as sakau jei butu toks naudingas sveikatai parsidavynetu vaistynej,kitos dar ir vaikiukam duoda as griestai priesir ner ilgu tie 9 men.apsisprendei gymdyti tai ir saugok savo isciose esanty mazyli.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 40

2010-08-12 09:40

Šaunuolė - griežtai, bet teisingai

Man kažkaip visai net noro jokiam alkoholiui nėra

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-12 11:56

nu va nesu viena tokia griestai pries.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-08-12 14:20

na as ir pritariu kad ne laso alkoholio,pati negeriau ne lasiuko per nestuma,nors ir pries pastojant nebuvau megeja,vat jau mazylei 9 menesiukai o as dar ir neturejau progos pasmagyriaut vyno taurele

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 40

2010-08-13 08:34

Galbūt ta vienintelė taurė ir nepakenktų, apie kraštutinumus kai iki komos nėščios geria jau nekalbu. Bet jei kažkas ne taip būtų leliukui ar netektų visą gyvenimą savęs graužti: galbūt nereikėjo tos vienintelės taurės?..

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-14 00:45

mamamantuko 2010 08 12    

nu bealchogolio tai dar nieko nesakau,tegu geria mamkos,bet kai geria su laipsniukais ir aiskina kad virskinimui pagerinti man kazkas baisaus.as sakau jei butu toks naudingas sveikatai parsidavynetu vaistynej,kitos dar ir vaikiukam duoda as griestai priesir ner ilgu tie 9 men.apsisprendei gymdyti tai ir saugok savo isciose esanty mazyli.

Bet jau kokiu senamadisku paziuru...Neisizeisk tik.

Viena taure vyno-nekenkia.Net daktarai kartais rekomenduoja isgerti Brendzio.O autore klausia apie nealkoholini alu...

Tuo labiau kiek tokiu moteru nescios budamos ir visa nestuma net prarukiusios pagimdo sveikus vaikus.Aisku as to nepateisinu,bet kad nebutu galima kelias taures vyno isgerti,tuo labiau nealkaholini alu per visa nestuma...ziauru.

Yra visokiu zmoniu,visokiu ir reikia.

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Saule