Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-10-29 21:12

Ar gali nesiocios gerti nealkoholini alu?Gal galima daugiau kaip du buteliukus O,3ml turio?

As labai pasilgau alaus skonio

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 48

2009-10-29 22:00

na alaus net su laipsniais gali stiklinaitę atsigerti, nieko nenutiks.Juolab, kad net daktarai pataria išgerti kokią taurę vyno  

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-29 22:02

taip asku galit... o ypac vyno...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-29 22:03

Siaip kai pilva labai spazmuoja manodrauge akusere patare isgerti 50 gero brendzio su arbata. O kad alaus isgersi stikline tai nieko nenutiks.As ir nescia gerdavau nealkoholini alu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-29 22:47

As irgi ta pati geri vartojau. Is pradziu normalaus alaus po truputuka, o paskui perejau prie bealkoholinio. Nieko tikrai nenutiks, man i nestumo gala labai gimda susitraukinedavo, tai daktare sake konjako, ar irgi berendzio po stikliuka isgert ir atsigult, atpalaiduoja viska.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-30 09:22

Kazkaip tu vynu ir visu kitu alkoholiniu gerimu nesinori labai...nes taures atrodo nepakaks,noresis dar kitos

Och,aciu jums..reikes si savaitgaliuka atsigerti nealkoholinio alaus..niam niam

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-10-30 11:41

O as negeriau nealkoholinio,as D-lighta gerdavau.Mazas kiekis tikrai nepakenks.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-30 14:38

Būdama pora kartų gėriau bealkoholinį alų, man išvis nesinorėjo nieko tokio Bet man skanu.. Net ir vakar vyras gėrė tikrą alų, o aš bavaria bealkoholinį Man skanu..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 48

2009-10-30 15:16

tomatoma 2009 10 30    

Kazkaip tu vynu ir visu kitu alkoholiniu gerimu nesinori labai...nes taures atrodo nepakaks,noresis dar kitos

mhm... įdomiai tu čia.. man tai išvis kažkaip nėra tokio didelio poreikio alkoholiui,ar kad dėl jo drebėčiau.O tu sakai, kad tau taurės neužteks..  be to pas tave dar nėštumas mažas, tai kiek tu laiko ir nevartojus to alkoholio,o ar tau jau tokia didelė priklausomybė alkoholiui, ar bijai kad nesusitvardysi? 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-10-30 21:39

teisingai mamos, +=. galit vartoti drasiai, tikrai nieko tokio neatsitiks.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-30 22:32

Dugne 2009 10 30     tomatoma 2009 10 30    

mhm... įdomiai tu čia.. man tai išvis kažkaip nėra tokio didelio poreikio alkoholiui,ar kad dėl jo drebėčiau.O tu sakai, kad tau taurės neužteks..  be to pas tave dar nėštumas mažas, tai kiek tu laiko ir nevartojus to alkoholio,o ar tau jau tokia didelė priklausomybė alkoholiui, ar bijai kad nesusitvardysi? 

Juokauji gal? Jokios priklausomybes neturiu.Tiesiog meile geria ir man norisi.Beje,pries nestuma savaitgaliai pas mus budavo kelios skardines alkoholio prie Tv ar filmo ziurejimo.Na,o kalbant apie vyno taure..man vienos nepakanka O,5ml pakaktu.Nors istikruju nezinau kaip cia butu..gal ir nelystu...visai..nezinau,juk pirma karta laukuosi.bet,kad alaus skonio pasilgau,tai tikrai O gert,tai negersiu,nes kazkaip bijau vistiek..nebent be alkoholio.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-30 23:00

budavo ir man kad uzsimanydavau,kazkaip man bealkoholinio alaus skonis nepatinka,toks savotiskas,o kai labai uzsinoredavau gerkteldavau is vyro pradaryto buteliuko,buvo kad per gimtadienius draugu ir taure vyno islenkdavau,ir nieko blogo nenutiko,kaip sakoma nestumas savo daro gali silke su pyragu valgyti ir bus labai skanu

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-30 23:15

ateja 2009 10 30    

budavo ir man kad uzsimanydavau,kazkaip man bealkoholinio alaus skonis nepatinka,toks savotiskas,o kai labai uzsinoredavau gerkteldavau is vyro pradaryto buteliuko,buvo kad per gimtadienius draugu ir taure vyno islenkdavau,ir nieko blogo nenutiko,kaip sakoma nestumas savo daro gali silke su pyragu valgyti ir bus labai skanu

Keista...nestums alkoholis-nesuderinami dalykai.Kaip ir cigaretes man

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-30 23:21

na alus nera 40 laipsniu stiprumo,tai jau ne toks ir didelis alkoholis jei neperdozuojio nuo taures vyno karta i savaite ar i menesi nieko neatsitiks taip kaip ir nuo stiklines alaus,o ka reikia daryti kai esi nescia ir nori,atrodo ir miegot nueini su ta mintimi atiduociau bet ka kad kas duotu gurkstelti alaus

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-30 23:36

ateja 2009 10 30    

na alus nera 40 laipsniu stiprumo,tai jau ne toks ir didelis alkoholis jei neperdozuojio nuo taures vyno karta i savaite ar i menesi nieko neatsitiks taip kaip ir nuo stiklines alaus,o ka reikia daryti kai esi nescia ir nori,atrodo ir miegot nueini su ta mintimi atiduociau bet ka kad kas duotu gurkstelti alaus

Nuo gurksnio nieko nenutiks;] na,o ka daryt jei su ta mintim nueinu miegoti,kaip parukyti noriu?

2009-10-31 08:10

del rukymo tai nzn nes nerukiau.

bet del gerimo, per sventes ar gimtadienius tikrai isgerdavau vyno taure ar net dvi.. ir sampana gerdavau... bei dilaita... daugiau tai nieko. situs tris.... bet neatsisakydavau... po biski...

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 10:30

sandriukas 2009 10 31    

bet del gerimo, per sventes ar gimtadienius tikrai isgerdavau vyno taure ar net dvi.. ir sampana gerdavau... bei dilaita... daugiau tai nieko. situs tris.... bet neatsisakydavau... po biski...

Ach,aisku.As tai nusprendziau per sventes buti uzsidariusi namuose..nenoriu sedeti rukanciuju kompanyjoje...girtu veidu nenoriu matyti,kai pati negersiu-mna visiskai nebus idomu ten sedeti

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 10:30

sandriukas 2009 10 31    

Ach,aisku.As tai nusprendziau per sventes buti uzsidariusi namuose..nenoriu sedeti rukanciuju kompanyjoje...girtu veidu nenoriu matyti,kai pati negersiu-mna visiskai nebus idomu ten sedeti

2009-10-31 10:39

na jo ir as nelabai megdavau sedeti, nes pavargdavau. ir siaip nelabai idomu... bet sededavau, kur gi desies... tik 9men... ir galesi vel rukyti,nebent maitinsi, tai dar teks palaukti. tau dar mazas nestumas, ir tu staigiai nutraukei jauciu, rumyma, uztai tau taip sunku...

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-31 10:42

sandriukas 2009 10 31    

na jo ir as nelabai megdavau sedeti, nes pavargdavau. ir siaip nelabai idomu... bet sededavau, kur gi desies... tik 9men... ir galesi vel rukyti,nebent maitinsi, tai dar teks palaukti. tau dar mazas nestumas, ir tu staigiai nutraukei jauciu, rumyma, uztai tau taip sunku...

Gal ir nebenoresiu..kas cia zino...sakai TIK" 9menesiai...man jie eina amzinybe...na,vakar dar kelis dumus itraukiau..negaliu taip greitai mesti...bet siandien netrauksiu nei vieno

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Nėščiosioms - be...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Simas