Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų pasaulis > Brangus žaislas =...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-12-02 14:44

Nezinau,ar yra cia ju pirkti,nes jis ne lietuvoje pirktas.bet idomus.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2010-03-24 00:03

Mes visada labai atsakingai renkame vaikui zaislus, daug demesio skiriam kokybei. Zaislas turi buti saugus, patikimas. Taip jau yra, kad tai ka isrenkam buna gana brangu. Pvz pirkom dukrytei medini leliu vezimuka, kuris kainavo 250lt. Nuostabus zaislas ir tikrai negaila! Geriau karta per metus ir gera, nei kas menesi ar dazniau pirkinet visokiu niekucius, kuriu ir taip pridovanoja kruvas, taigi net ir nepirkinejant daug zaislu, ju pilni namai.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-03-24 00:49

na del to galiu pasigincyt nes mano sunui nera skirtumo ar brangus ar kokybe gera jis vistiek pasislepes ji isardys o siaip brengesnius perkam tik per gimtadienius ir kaledas

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-03-24 07:53

vaikams žinoma nerūpi, čia turi rūpėti tėvams, kad vaikas žaistu su saugiu žaislu ir patikimu

Žaislų kas diena nepirkinėju , per gimtadienius, Kalėdas ar kt.šventes, bet jei perkame tai tikrai žiuriu kokybę

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-03-24 08:13

kasdien ir as neperkelioju zaislu,aisku daugiausiai zaislu gauna kai yra proga,bet nuperku kartais ir be progos,na as ziuriu mano panele jau i prota po truputi ateina nebelauzo zaislu,saugoja,ir broliui neleidzia lauzyti,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-24 09:28

as pries brangius zailus ir pries ju gausa namuose. tam visada isleidavome minimaliai lt. niekad nepirkciau jokio zaislo nei uz 200 lt, nei uz 70 lt. zaidimams galima isleisti ir maziau. as pries vaiku lepinima zaislais .

2010-03-24 09:40

Nemanau,jei perki brangesni zaisla,tai jau cia vaiko lepinimas.Man asmeniskai nelabai norisi,Kkad vos paemes zaisla is karto sulauzytu ir dar pats susizeistu.Arba po savaites panaudojimo nusitrintu spalva.Pirkdami brangesnius zaisliukus manau kaip tik sutaupom.Juk nupirkus,kad ir ta pati leles vezimeli[nezinau kiek pigiausias kainuoja],po savaites jis suluzta,bet vaikas nori jo vel.Tai ka,ir vel pirkti.O nupirkus zymiai brangesni,jis tarnauja keliems metams ir keliems net vaikams.Nu cia jau kaip pavyzdys.

2010-03-24 09:46

mano niekada sunus nenorejo zaislu, kazkodeltai... vaikiski zurnalai ir knygos jo graziausi zaislai iki siandien. bet as asmeniskai vistiek niekad brangiu zaislu nepirkciau. verciau tuos lt. isleisciau skanesniam maistui, buiciai ir pan. .

2010-03-24 09:53

Na,kiekvienas turi teise rinktis.

2010-03-24 09:55

jei tevai turi galimybe nupirkti brangesni zaisla kodel gi ne,aisku jie ilgiau laiko plastmase taip greitai neskyla,bet ne visi siais laikais istengia nupirkti vaikams po 200 litu kainuojancius zaislus,vaikas dziaugiasi gaves ir smulkmena 3 litus kainuojancia

2010-03-24 09:56

O aš manau, perkant vaikams vertingus žaislus investuojame į vaiką , jo tobulėjimą, mąstymą, reakciją, sampratavimą, pažinimą ir t.t.

2010-03-24 10:01

dirbusi su vaikais pastebejau, kad jie nori to, ko nori visi ir tai gali buti bet kas. vis pamenu kaip jie pesesi del vasariniu vaikisku akinuku uz kokius 8 lt ir tik del to, kad jie buvo 1 vnt, o vaiku 20 . daznai tevai perka tai, ko nori jie patys, kas juos suzavi. na, tai normalu, juk vaikas kazko konkretaus apgalvoto gali paprastyti tik gebedamas raisliai kalbeti ir mastyti. tevai, manau, daznai islaidauja per daug zaisliukams. tai mano nuomone ir tiek.

2010-03-24 10:02

Na o del skanesnio maisto-jei nebutu is ko nupirkti skanesnio maisto,tai manau apie brangu zaisla nebutu ne minties.

2010-03-24 10:04

vat turiu pvz. ir ne viena, kai nuo zaislu luzta lentynos, o kt. dalykams pinigeliu ir nera. seima atsisako kazko kt. del ju pirkimo manijos. ir tokiu yra ne vienas, ir ne du.

2010-03-24 10:07

Na kai jau nejauciamas saiko,tai irgi negerai.Viskas turi buti perkama proto ribose.

2010-03-24 10:07

na čia jau jų bėda, jei proto neturi tai niekas nekaltas  matyt jiems daugiau žaislai rūpi nei vaikams  čia jau kita tema .

2010-03-24 10:09

taip, saikas ir blaivus protas sitame reikale reikalingas . as asmeniskai sunaus i zaislu skyriu niekad nevesdavau, kad jo nenervuoti ir neerzinti. tada jis ir nezyzdavo be reikalo. o prekybos centruose daznai tenka girdeti ta tema besigincijancius tevelius su vaikiukais.

2010-03-24 10:13

tiesiog apziurekit savo zaislu dezes atidziau, manau ten ne vienas zaislas, kuriuo vaikis jau nebezaidzia ir nenori jo. tevams svarbi akimirka, kai jie iteikia zaisla ir mato laiminga vaikelio veida. vaikui viliojancios spalvos ir dar tai, kad ta pati turi jo draugelis-vadinas ir jam jo lb. reikia, daro didziuli poveiki.

2010-03-24 10:14

isties apsurdiska,pirkti zaislus kai nera ko pavalgyti,toks jausmas kad zaislai perkami pries kazka tai pasididziuot ot ziurek kiek mano vaikas zaislu turi o tavo nieko,paskutinis mano zaislas neperseniausiai buvo nupirktas hello kitty,buciau nepirkusi jei ne akcija,o kad luztu lentynos nuo zaislu taip nera,dauguma zaislu buna net nepaliestu paprasciausiai neidomus,as ziuriu mano dukra pasinese ant visokiu smulkmenu,telefonai ,rankines,

2010-03-24 11:20

jie nebutinai galuojasi badu, tiesiog zaisla perka uz kelis simtus, o kokia desra, sampuna ar arbatele uz kokius 10 lt. kai tuo metu manau, galetu ir sampuna saugesni uz 50 lt isigyti, ir arbatele skanesne uz 15 lt . as daugiau tai turejau galvoje.

4

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų pasaulis > Brangus žaislas = kokybė?

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis