Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų pasaulis > Brangus žaislas =...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-29 19:26

Padiskutuokime cia.ar tikrai brangus zaislas atitinka kokybe.

2009-10-29 19:31

Brangus žaislas = kokybė?

Si vezimeli pirkome is tu brangesniuju,bet tikrai pasiteisina-kaina atitiko kokybe.antri metai naudoja beveik kasdien,bet jokiu bedu su juo dar neturejome.remas metalinis.kai pabosta sportine dalis,dedame lopsi,arba kedute.vaikui vel naujiena buna.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-29 20:30

As tik uz kokybiskus zaislus vaikui. Galbut ne visada., bet dazniausiai jei zaislas geras ir kokybiskas jo ir kaina atitinkama. Juk yra posakis -skupus moka du kartus. Nors yra kad ir pigus daiktas laiko ne ka prasciau, bet  ...dazniausiai si taisykle nepasitvirtina.Todel atiduodu pirmenybe kokybiskam, kad ir brangesniam daiktui.

2009-10-29 20:33

visiskai teisingai.aisku,viska nesupirksi brangaus ir kokybisko,bet tuos pagrindinius,kurie, tevu nuomone,vaikui yra tikrai reikalingi,manau verta pirkti kokybiskesnius ir, aisku,brangesnius.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-29 20:44

Turi maniskis ir uz eura pirktu ir maksimoj-nelaiko jos jam nors tu ka.O is parduotuves pirkau keleta zaislu tai ir plasmase visai kitokia nera ka lyginti. Aisku nemazai gauna dovanu.Dabar atradau parduotuve Jonukas ir Ko ten zaislai kaip is parduotuviu bet su brokais t.y. pirkom traukini nebuvo priekaboje zmogeliuku, bet kuo puikiausiai jis ten susideda masinytes ir vezioja. Aisku reikia atsirinkti. Bet pasak  taves  vaivorykste visu nesupirksi bet pagrindinius t.y. vertus demesio ir naudos reiktu pirkti kokybiskus.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-29 20:53

as manau tikrai dar vaivoryskstes vezimuka snera dar brangus., amnaiu virs dveju simtu nmokejai....

as ir uz kokybiskus,bet kartais neisnesa kisene, tai tenkinames tuom ka galim vaikui nupirkti...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-10-29 20:59

pritariu jums,kad už gerą kokybę-atitinkama ir kaina,o skupydlos-moka du kartus ir abu iš savo kišenės-taip sako mano vyras

2009-10-29 21:14

sandriukas 2009 10 29    

as manau tikrai dar vaivoryskstes vezimuka snera dar brangus., amnaiu virs dveju simtu nmokejai....

as ir uz kokybiskus,bet kartais neisnesa kisene, tai tenkinames tuom ka galim vaikui nupirkti...

vien del to,kad ant vezimelio uzdetas krepsys pirkiniams,manau neverta moketi virs 200lt.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-29 22:00

oi kaip klaviatura stringa nervuoja. na taip aisku neapsimoka.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-30 08:03

visa esme ne tame ar kaina atitinka kokybe, nes buna visko nelaiko ir is maximos ir is firminiu parduotuviu. gal parduotuvese pirkti zaislai paprasciausiai is geresniu medziagu pagamintos dar puse kainos numeskite ant firminio zenklo... ir dar kita medalio puse kad ne kiekviena mama gali sau leisti taip islaidauti. as pavyzdziui tikrai nepirkciau tokio vezimuko kaip vaivvorykstes, taciau pirkau kitokius zaislus is parduotuvves kurie taip pat pakankamai bragiai atsiejo. nesu jau tokia visiska skrega savo vaiko atzvilgiu. turi viska ko reikia pagal jos amziu, taciau darykite ka norit vistiek patys geriausi zaislai mamos puodai,samciai ir t.t

2009-10-30 08:08

as geriau viena karta gera daikta,nei kelis kartus pigesni,kuris po savaites ar menesio suluztu.bet nemanau,kad tas 150-160 lt labai jau daug.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-30 12:57

Oi nei kalbos nėra, kad kaina atitinka kokybę, tiklsiau vardas atitinka kokybę, va žiūrėkite toms mašinoms 7 metai, jos buvo ir patrankomos, ir sėsdavosi ant jų vaikai juk ir svečių sulaukiam, nebuvo jos saugomos, bet iki šiol praėjus 7 metams jos veikia kaip naujos , va galės brolis žaisti jau dabar pradeda, ten ir važiuoja ir garsus leidžia, ir kilnojasi pvz. šukšlių konteineris žodžiu yra tikrai ką su jomis veikti, aišku prieš 7 metus labai brangu buvo, bet sakiau visada ir sakau dabar geriau 1 bet gera, nei 10 ir šššš

va joms 7 metai

ir robotui kuris spjaudosi savo spjaudynems 5 metai jis ir vaikšto ir šoka ir groja dar iki šiol

2009-10-30 13:00

O čia dabartiniai ne nauji, bet ir nesesi  taip pat tarnaus ir mano ir mano vaikų vaikams

šis tai nerealus man

margstosi, važiuoja, dainuoja

turi raktą kuris išvysto greitį

2009-10-30 13:06

matai,viena karta daugiau sumokejai,bet uztat tarnauja ne vienus ir ne du metus.ir brolis su tais paciais gales zaisti

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-30 14:05

kas liecia vaikiskus vezimukus tai as irgi nupirkau viena brangu o ne desimt ssss,gryzusi i lt pirkau is senuku ta paprasta vezimeli lelei uz 25 litus,tai greit suplyso visi raisteliai,tai su vyru cia norvegijoje nuejom nupirkti brangesni ,bet tfui tfui tfui jau du metus turi bet atrodo kaip naujas,per ispardavima mokejom apie 200 litu,aisku ne visada kisene gali leisti vaikui pirkti brangius daigtus,va kaip pavyzdi lt vasara pirkau lele dukrai mokejau berods 70 litu,pazaide savaite laiko nukrito leles rankos ir kojos ,isniro is medziagos,jau atrodo ir lele gan nepigi,bet sss paskutinis,na kartais ir pigus zaislai gan gerai tarnauja,kai gyvenau airijoj buvau nupirkusi keleta zaislu is 2 euro pardes,ir gan gerai laike,ir grojo,na bet kai pagalvoji neinvestuosi i visus vaiku zaislus daug pinigeliu nes vaikams tie zaislai greit pabosta ir nebezaidzia,o pinigai tai sukisti,as bent asmensikai perku brangesnius daigtus su kuriais vaikas zaidzia pastoviai beveik ir neatsibosta,va dukrai kai pavz lelei vezymukas,lego kaladeles,paspiriamos masinos,o kamuolio tikrai neisiu pirkt uz 100 litu,ar paprasta meskina uz 200 litu su kuriuo nezaidzia o stovi ir dulkes traukia

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-30 14:45

nu grazus kristulka berniuku zaislai, smagu kad mazasis jais domisi ir jais zaidzia. o as tai turbut is tu mamu (jei tokiu isvis yra :) ) kurios kaip jau minejau svarbius zaisliukus, daugiafunkcinius, skirtus lavinti vaikiuky perku ir pirksiu brangius, o visa kita kad ir is maximos. nes vis reikia atnaujinti zaislu deze, papildyti naujais zaisliukais. jau ir dabar nemazai atiduota, gal kai kas ir ismesta... bet is to tragedijos nedarau... juk nieko nera amzino, viskas lusta, pabyra sugenda - nieko cia baisaus...bet galvoju tai saunus vaikai jeigu jie nenori nauju daiktu, o tinka seni zaislai...

2009-10-30 14:54

nu niekas nesako,kad vaikai nenori nauju zaislu.nori ir visada nores.dar nepazystu ne vieno,kuris nenoretu.turime mes ir bratzs lele,kuri kalba ,sukinejasi,akimis mirksi.visko buvo ir numesta ir sutrenkta.bet veikia kaip nauja.o vat mociute nupirko uz 40 lt lele-linguojanti,dainuojanti,mirksinti.bet manoji jai galva stipriau pajudino ir viskas.lele tik dainuoja.jokio judesio neatlieka.

o kitas dalykas,ant kai kuriu zaislu yra dirbtinai sukeltos kinos.

man tai pasiteisina fisher frice kokybes zaislai

2009-10-30 17:06

pareigune 2009 10 30    

...bet galvoju tai saunus vaikai jeigu jie nenori nauju daiktu, o tinka seni zaislai...

kėliau žaislus ne i grožį pažiūrėti.

Dėl senų žaislų, tai mažajam jie tarsi nauji, vyresnis turi naujų žaislų ir abiems yra perkama kas met , dėl motorikos, mąstymo ir t.t. ne vien tie mediniai rutuliukai , ar kiti motoriniai žaislai skatina mąstymą, tos pačios lėlės , mašinos labai daug duoda motorikos vystymuisi, juk reikia lėlę ir aprengti, ir pamaitinti, ir ant puodo pasodinti, ir pamigdyti, ir pasupti ir t.t. va kiek skatina mąstymo, veiklos daryti viena lėlė, tas pats ir su mašinomis jei jos atlieka kne vieną ir ne dvi funkcijas.

Mes perkame žaislus ne tik, kad patiktų man ir kad man patiktų  ,bet kad patiktų ir būtų įdomu vaikui.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-30 18:19

fisher price- tikrai gera kokybe,turim ir mes kelis loginio mastymo,dar sveiki,nes labai stipri plastmase,Dar geri ir nepigus zaislai yra TOMY. Siaip tai as esu labai nedaug pirkusi zaislu savo merginai,nes jai labai patinka zaisti su brolio masinytem ir kareiveliais.

2009-10-30 18:31

oi mažajam taip pat patinka brolio žaislai, sakau Grantai negaila, oi ne sako aš jau didelis, man ne tas rūpi  tai sakau gal meragitės oi juoko jam buvo, baik mama jis man , man futbolas rūpi, žaidimai

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų pasaulis > Brangus žaislas = kokybė?

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukytis