Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Ryžių klijuko virimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-10-26 15:41

sveikos mamytes,gal galetumet padeti ir pasakyti kaip tikslei reike virti ryciu kliju.kiek vandenio kiek kruopu pilti,

2009-10-26 15:47

zinau kad mazai kas verda tuos klijukus .as kiek bandziau man nelabai kas isejo

2009-10-26 16:14

nejaugi  nera kokios vyresnes mamos kuri kaskada vire savo vaikuciu klijuka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-10-27 15:16

Prieš metus aš savo panai apie porą mėn. viriau klijukus. Ryžius sumaldavau malūnėliu (greičiau išverda). Užvirindavau pusę litro vandens ir įberdavau pusantro šaukšto ryžių ir virdavau ant silpnos ugnies maišydama kol gaudavosi tiršta pliurzė (apie pusvalandį, gal mažiau, tiesiog ne laiką sekdavau, o stebėdavau pačią pliurzę). Išvirusi pildavau į labai labai tankų sietą ir šaukšto pagalba perkošdavau. Gautus klijukus skiesdavau pienu, santykiu - viena dalis klijukų, dvi dalys pieno. Viską supildavau į puodą, įberdavau arbatinį šaukštelį cukraus( kartais pamiršdavau, nes pati cukraus nevartoju) ir pakaitindavau iki užvirimo.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-27 16:18

erdika, man labai patiko tavo receptas ir tas pavadinimas pliurze :) prajuokinai :) bet visomoje taip ir reikia daryti klijuka dar galima vietoj ryziu naudoti avizinius dribsniu. paruosimas lygiai toks pats...

2009-10-28 09:46

Aš viriau avižines kruopas, kurias ir sumaldavau, ir grikius. Bet nuo avižų mano pupai labai pūsdavo pilvuką, o nuo grikių per miegus ir muistydavosi. Todėl neekspermentuodavau su vaiku, - ryžiai tiko kuo puikiausiai ir viduriukai mums neužkietėdavo .

2009-10-28 12:35

labai aciu ,gal dar galetciau suzinoti ta viena dalis tai kiek butu mililitrais

2009-10-28 13:09

Jei klijuko 100 ml, tai pieno - 200 ml, jei 150ml - tai pieno 300 ml, ir t.t.

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Ryžių klijuko virimas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Arnoldas