Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Ar vyrai visada...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-10-25 22:23

Santykiai su vyru lyg ir geri,jokiu juodu kaciu tarp musu nera,bet vos pakrypsta kalba apie nauja gyvybe,atskymas buna labai skaudus,lyg svetimo zmogaus.Net jei ir butu netyciukas,visvien atsakymas negailestingas.Ar jums tenka rinktis,o gal tokiu klausymu net nesvarstot?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-26 06:43

man buna dabar kai paklausiu kada antra leliuka turesim. atsakymas buna  - niekada... galvojau is pradziu kad juokauja taciau man spaudziant jy net piktumu buvo. o pries kelias dienukes uzvedziau tokia kalba apie vaikus ir sutarem kad dar ne dabar nes sunkoka butu abiems, o po kokiu 4 metu vel pakalbesim apie tai. mane tenkino toks kompromisas kad jau nera itin griezto nusistatymo. tik zinau kad nieko gero nebus jei be vyro zinios planuosi viena vaikus... paskui ir kyla moterims daugybe klausimu kodel savas vyras vaiku nemyli? nereikia pamirsti ir ju,. kad jiems butinas laikas susigyventi su mintimi ap[ie dar viena vaikely

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-26 07:08

na mes su vyru irgi sakeme turime du vaikiukus ir viskas nebereikia......uztenka tiek kiek yra bet kai ir vel pastojau netiketai tai irgi labai didelio palaikymo nesulaukiau...vyras nelabai palaike mano ryzta auginti pilveli,o as nesiryzau drastiskam poelgiui po kurio zinau sau neatleisciau niekada o gal net ir poziuris i vyra butu visai kitoks(gal net kaltinciau ji del to )..taip kad, dabar laukiame kartu ( vyras jau irgi laukia ) treciojo nario...ir esu patenkinta nes zinau kad taip turi buti...o jei vyras myli turi susitaikyti arba jau labai saugotis kad nebutu tokiu netyciuku ir pan...nes atsakomybe yra abieju zmoniu uz nauja gyvybe o ne vieno...as taip manau sekmes!

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-26 07:46

turime dvi mergaites,bet nei del vienos net nekilo jokiu diskusiju.vyras abieju vaikuciu atsiradimui pritare,netgi del antrojo vaikucio gal net daugiau ir vyro pasiulymas buvo susilaukti,tiesa sakant jis ta minti pakiso,kad jau laikas..aisku,man tai buvo didelis dziaugsmas.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-10-26 07:58

Sveikutes.Pritariu Orchidejai, jog tai turi buti abieju sprendimas,tureti angeleli ar dar palaukti.Zinoma, va jeigu kaip kaikurioms trecias netyciukas, lyg ir ne planuotas ir pan., gali sukelti lengva soka abiems tevams.Betmanau jei vienas kita myli, supranti,palaikai tai ir kompromisas manau visada atsiras tarp poros.Mano vyro poziuris nuo pat pirmojo vaiko jau buvo teigiamas i vaukus.Jis pats is nemazos seimos, ir labai apsidziauge kai pranesiau pirmaji k.,jog laukiuosi, taip apsidziauge ir antraji,bet antraji karta teko apraudoti...Kaip pagliau pasakiau, kad mums pavyko ir laukiames vel, jis vel apsidziauge ir nei minutes nebuvo suabejojes ar kazkas pan. Nors ir as sakau, kad man manau uzteks dvieju pipiru, bet kaip sako NIEKADA NESAKYK NIEKADA, vyras visai nieko pries ir kadanors susilaukti trecio vaikelio, bet cia parodis ateitis....

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 133

2009-10-26 12:55

mes su vyru irgi abu pasikalbejom ir pakalbeje nusprende jog jau laikas pirmajam musu leliukui tai dabar vis stengiames vis laukiam kada tie musu planai ir svajones tap relybe.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-11-28 23:20

Kai kada vyrai vaiku labiau nori nei moterys :D , cia jau kiek zmoniu tiek visi skirtingi. Bet be abejo jei jau eina kalba apie planavima, tai tuomet ir turi buti tas sutarimas :)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-11-29 11:56

gerai o ką daryti su tokiais vyrais ,kuriems kaip sakant vaiko darymo procesas yra pats mieliausias darbas, bet vaiko pačio nenori, o ir saugotis nenori... kaip tuomet tokį suprast... auginti igi neaugina, o aiškina ,kad nervina, nusibodo ir pan. dėl dviejų savo praradimų kaltinu tik vyrą...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-29 12:15

zydroji , perklausiu , o ar čia vyras ???

kalbate , kad abiejų pusių sprendimas, žinoma abiejų turėtu būti, juk viena moteris vaiko ir nepasidarys, čia norėta užvesti diskusiją ką daryti jei vyras nenori vaiko , bent jau taip supratau, pirma jei nenori negali būti nei kalbos, kad nenori saugotis, jei nenori saugotis ir nenori vaikų vadinasi apie seksą jam pasvajoti tik telieka, antra jei nenori vaikų o moteris nori tai klausimas ar toks vyras moteriai reikalingas .

Tokie vyrai kurie nenori vaikų yra egoistai ir tik galvojatys apie save , daugiau jiems niekas nerūpi tik jo ego, tai čia tik moterims spresti ar joms gyventi su tokiais.

Jei atvejis kaip pareigūnės, tai čia visai kas kita,vyras norėjo vaiko ir turi, ir augina, bet antram nepasiruošęs, vyras tiesiog nori , kad praeitų tam tikras laiko tarpas, kaip moteris pavargsta, taip ir vyrai žinoma, ir moteris čia jau neturėtu spausti, o kaip ir pareigune padarė turėtu palikti viską laikui,ateičiai.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-02-28 01:46

Planavau kad turesiu tik du vaikus bet gavos kad auginu tris nes gime dvyniai,is pradziu buvo lengvas sokas o dabar atrodo kad taip turi buti,bet net minciu nebuvo negimdyti nes gana anksti suzynojau kad laukiuosi dvyniu,o vyras tai dar noretu,bet man tai jau gana nes atvargau dvigubai,nors ka gali zynot?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-02-28 15:06

zydroji 2009 11 29    

gerai o ką daryti su tokiais vyrais ,kuriems kaip sakant vaiko darymo procesas yra pats mieliausias darbas, bet vaiko pačio nenori, o ir saugotis nenori... kaip tuomet tokį suprast... auginti igi neaugina, o aiškina ,kad nervina, nusibodo ir pan. dėl dviejų savo praradimų kaltinu tik vyrą...

Nepyk,žydroji,bet su tokiu aš negyvenčiau tiesiog.Jau geriau vienai,nei vyras kurio šalia kaip ir nėra.Čia vadinasi vienatvė dviese.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-28 15:20

Mes ir kartu nusprendeme kad jau laikas,jog jau norime trecio seimos nario,o ir apie ketvirta nespjaunam,pasikalbam,pasitariam,kartais net pajuokaujam intymiom akimirkom,kad gal darom dar viena padauziuka,bet paskui abu nupurtom galvom ir vienbalsiu,ne dar pakentekimTai gi,labai uzjauciu tas moteris,kurios gyvena su tokiais vyrais,stiprybes jums merginos

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-02-28 21:46

Nezinau ar galima taip sakyti,kad del to ,kad vyras nemyli ar nenori savo vaiku,su juo geriau is vis negyventi.Gyveni kartu  kaip ir myli ne uz kazka,o tiesiog del to ,kad taip yra ir viskas.Gaila,bet kartais tai buna be galo skaudu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-01 14:53

galiu pasakuti tiek-tai ne tas vyras...ieškokit kito...kokie dar gali būti klausimai...pasakysiu grubiai-ir kiaušiniui padėti reikia ir vištos ir gaidžio...

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-01 15:02

Na mano situacija buvo tokia:

vyras is ankstesniu santykiu turi dukra (suaugus) ir sunu 7metu...as turejau tuo metu berniuka...

savo brangiausiam sakau, noreciau dar vieno kleckiuko, be to dabar pats tinkamiausias laikas...jis man atsake kad gal gana (jam)... tada pasakiau kad vistiek dar viena gimdysiu ar nuo jo ar nuo kito bet bus...

vyras juokdamasis sutiko... o po poros savaiteliu jau zinojom kad laukiames...

rasau laukiames, nes is tikruju tokio nestumo tai uzteko abiems...

o dabar dukryte  ir geriausia ir mieliausia...

be je kai pasakiau kad nescia, jokiu nustebimu nebuvo, jokiu gal... ir taip toliau...

2010-03-01 15:08

sveikinu eiwut,musėt tai tas-tavasis,tavo antroji puselė.ne daug ir pažystamų,ir draugių vyrų-reagavo visaip-vienų dingo,kitų-numykė,kad per anksti,nepasiruošęs,dar kitų-paliepė gultis išvalymui

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-01 15:11

na jis zinojo kad isvalyma as jam greiciau padarysiu... :)

o siaip del dar vieno tai jau aptarta is anksto... negalima man daugiau pastoti tai tevelis turi saugotis... nes kitaip gales miegoti su lele :D

2010-03-01 15:14

tai bent

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-01 20:26

na juokais juokais, bet sutarima priemem toki.... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-08 11:28

Mano vyras nuo pat musu draugyste pradzios sake, kad nori vaiku, ir kuo daugiau, tuo geriau. Ir  yra pasakes, kad niekada nepasirinks buti su tokia moterim, kuri nenori vaiku, tiesiog nepakeliui... Taigi, man pasiseke ir labai dziaugiuosi, kad mus gyvenimas suvede. Kai vis pajuokaudavom, kiek vaiku noretumem ir kur butu riba, tai as atsakydavau 3 - ziuriu, kad sutinka. Po to sakau, gal 5 , tai jis sako, ziuresim kaip bus su 3, o jei ir bus lemta tureti daugiau, tai turesim... Labai dziaugiuosi, kad jis nieko pries vaikus. Tai va, laukiames pirmojo, labai abu dziaugiames, planuojame kaip bus ateity, kada pradesim galvoti ir apie antra...

Turbut apie gyvenimo ateiti, seimos planavima ir vaikus, reiketu kalbetis dar pries santuoka ir zinoti ko kiekvienas nori ir tikisi, kad po to nebutu jokiu staigmenu ir nereiketu kaltinti vyro (arba moters), kad nenori daugiau vaiku.

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Ar vyrai visada pritaria...

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Nojus