Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštukės irgi nori...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 4759

2009-10-25 11:28

na zinoma, geriau pasitarti, daktaras nuspres, kaip nestumas vystosi, kaip pati jautiesi, bus ramiau tau. bet siaip tai daktarai net pataria sportuoti, mankstintis. manes atsimenu per kiekviena patikrinima vis klausdavo ar as darau kokius pratimukus :)  

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-25 12:08

coliuke86 2009 10 25    

na zinoma, geriau pasitarti, daktaras nuspres, kaip nestumas vystosi, kaip pati jautiesi, bus ramiau tau. bet siaip tai daktarai net pataria sportuoti, mankstintis. manes atsimenu per kiekviena patikrinima vis klausdavo ar as darau kokius pratimukus :)  

Pasitarsiu su gydytoju butinai del sportavimo.ir sulauksiu knyguciu is drauges,kuriose yra pratimai pavaizduoti,jei bus jegu ir gerai jausiuos pasportuosiu.Jei bus galima aisku

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-30 23:23

Daugiau nebus pasireiskusiu?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 116

2009-11-04 19:09

o kiek tau jau laiko mama lt? as tai ir plaukus dazau ir kerpu,antakius irgi tvarkau,manau,kad jai esi nescia nebutina apsileisti,ne riterio laikai ir nesciu rubai stilingi dauka duoda,na bent jau man man jau 26 sav ir priaugau 14kg nors nera,kad istisai ryciau,bet tas svoris auga savaime labai greit..tai tokia suburbulejus atrodau gerokai,o dar esu zemo ugio

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-11-05 10:37

Kokia šauni tema Kai pastojau, mane visi gąsdino, negalima kirpt plaukų, negalima jų dažyt, negalima to, ir ano..

Plaukus vieną kartą dažiau ir kirpau, nes pati norėjau, bet aišku baimės buvo, bet  mane pastūmėjo mano anyta, sako nesąmonės čia, kad negalima dažyt ar kirpt plaukų.. Mūsų laikais ir cheminius darėmės nėsčios būdamos, ir kirpom, ir nieko nenutiko (jai dabar 73metai).

Visada save prisižiūrėjau, ir pasidažydavau, ir plaukus susitvakydavau, nesvarbu, kad namuos sėdėsiu tą dieną Kas labiausiai erzindavo, tai kai reikėdavo lankytis pas daktarę kas mėnesį, ir pasižiūriu į kitas nėštukes.. Dauguma (bent mano sutiktų) nelaimingais veidais, riebaluotais plaukais, pajuodusiom panagėm sėdi.. Nu baisu mano akimis. Nėštumas - ne liga, galima gi būt ir gražiai ir susitvarkiusiai (aš bent apie elementarius higieninius reikalus, kaip plaukai ir švarūs nagai). Ar tai, kad tu nėsčia, galima belenkaip?

Kas dėl strijų, tai jų turiu Čia jau oda tokia, ir nieko nepadarysi.. Tepiau ir kremais ir aliejukais, ir ššššš.... kas jų neturi, tai padėkokit ne kremui naudojamui, o savo elastingai odelei

Paskutinį kartą redagavo: kabuke (2009-12-17 09:18)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-29 11:05

taip plinai sutinku ir šiuo laikotarpiu norisi gražiai atrodyti, ir pasidažyti ir pasikirpti, na kaip sakoma save prisižiūrėti. Man šis laikotarpis patinka nes ir krūtinė 2 išmerom didesnė būna nors tuo laikotarpiu, ir vyras labiau palepina, pasaugo,linkiu sau ir visoms būsimoms mamoms nepasiduoti rūtinai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-02-12 15:13

Sveikutes,

o ar kas nors daresi depiliacija lazeriu per nestuma? Siaip skaiciau, kad nepatartina; kitur radau, kad nera nustatyti jokie pasaliniai reiskiniai ir jei nera labai alergizuota oda ar jautri. Klausiau gydytojos, ji man sake kad pirma trimestra geriau butu nedaryti, o po to dar pridure: geriau is vis palaukti iki gimdymo. As suprantu, kad gyd. visada sakys geriau nedaryti to ar ano, kad apsaugotu vaikeli ir patars palaukti iki gimdymo. Bet, jei nera jokio pavojaus, tai kodel gi nedarytis depiliacijos? Gal kam teko depiliuotis?

Juk manau, taip pat kitos gyd irgi pasakytu geriau nedazykite plauku, nedarykite to, ano...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-03-02 14:05

Na,lazeriu nebandziau,bet vasku depiliacijas dariau visa nestuma.O daktarai arba net kosmetoleges siek tiek baugiai jauciasi,nes maniske tai vis aikciodavo daugiau uz mane,taip bijojo,kad skauda man nepadaryti ir zinoma vaikiukui nepakenkti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2010-04-06 21:05

as per pirma nestuma ir kirpau plaukus, ir daziau. su vaikuciu viskas gerai :)

dabar antro laukiuos, taip pat neseniai buvau kirpykloje, taip pat kirpau ir daziausi. :)

mano galva cia yra prietaras. gal jei nori nusibalinti iki beprotystes, tai tas peroksidas gal ir kenkia vaikuciui, bet jei su protu viskas daroma, manau nekenkia.

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2019-08-30 15:41

O va čia galima rasti gražuliu naktinukų, visoms maitinančioms ar besilaukiančioms mamytėms, kurios ir tuo laikotarpiu nori būti žavingos https://www.emama.lt/zindymas/naktiniai-pizamos-maitinancioms.html

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštukės irgi nori būti...

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Erikas