Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Dvynukai-visko po du-2

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2010-02-26 21:01

labukas naujai mamytei

kur gyvenate,kaip augat,kokio amziaus esate?

manieji tarpusavyje po truputi zaidzia

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-02-28 01:21

Siuo metu manieji megsta  spalvinti  knygeles tai uztrunka nuo 10 kartais iki 20minuciu,vakar nupirkau dideli lektuva ir muzika groja tai laimes abiem tampo jau antra diena ir nestis visur kartu nori,seip abu zaidzia buna kad uzsizaidzia tai net valandele ramybe,o po to vel zuja abu nenusedi vietoje.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-02-28 11:27

mano dvynukai tai kartu pazaidzia susede kartais 30min, cia buna rekordas :D ilgiau pasedi prie zaislu jei kasnors kartu priseda ant zemes,svarbu sedet o ka veiki ar tv ziuri ar dar kanors tai neidomu jiem :) ) Gabija jau guza ir melyne su guzu turejusi kaktoje (gaudau broli) :D

2010-03-01 02:39

Zinau ka tai reiskia maniskei net galvas ne viena kart yra prasikirte o rodos ir salia esi net nespeji suziuret kaip jau kraujas bega net i ligonine vezem bet nieko rimto nebuvo tik man jau issgascio,tai dabar saugau kad kur su galva nesusidauztu.

2010-03-01 13:33

mano abu jau buvo trupuciuka lupytes prasikirte,bet nereikejo siuti.pfu pfu pfu tikiuose ir nereikes iki to eiti :0 o is kokio meisto esate? ar jau buvai minejus :) ...

2010-03-02 00:31

Mes jau 6 metai kaip Airijoje.

2010-03-02 21:33

aisku :) daug cia mamu is airijos kiek man pasirode :)

2010-03-05 16:50

Labas tai kur kitos mamytes?Mes reduska tik ir berasom Pas mus kaip ir nieko va gryzom is darelio jau sloga pasigave ir pakostim.

2010-03-05 20:04

Sveikutes

Mano dvyniai niekaip nepasveiksta.Almante antibus geria,karkalu plauciuose yra.

mes ne is Airijos

2010-03-05 21:07

manieji jau atsikrate kosulio. as ta prasme mama.lt portale daug mamu is airijos :D

2010-03-07 16:29

Tai tavo dvynka kosti slapiai o mano Tomas labai sausai net vaistai nelabai padeda niekaip neusuminksteja kosulys tai su kodeinu bandziau duot bet vel negeri tie vaistai taip ir vargsatm seip garinimas padeda nu gykit ligoniukai,nes kai pas mane abu vaikai suserga tai sunku buna zyzia neramus.

2010-03-07 21:39

Siandien mano chebra jau sveikesne,tikiuos greit pasveiks ir galesim keliaut i darzeli

2010-03-10 15:39

TSaunu,kad nesergat mes irgi pasveikom orai neblogi vakar Dubline buvom pasa didziajai keist reikejo tai prisivazynejom visa diena kelyje.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-03-10 16:07

labas ,matau vis sergat ,sveikit greiciau

as vis nerandu laiko cia ilysti ,bet va prisiruosiau ,mes vakar apsikirpom ,tai man dababr mano mazieji tokie grazus ,bet kartais sumaisau kuris ira salia ka darot kai jie nenustygsta vietoje ,ka zaidziat su jais ? ka darot?

2010-03-10 16:09

dvynka 2010 02 26    

labukas naujai mamytei

kur gyvenate,kaip augat,kokio amziaus esate?

manieji tarpusavyje po truputi zaidzia

labas ,dekui

gyvenam kedainiuose ,o esam jau 1.5 men .jie ir po biski zaidzia ,bet dazniausiai musasi,abiem reikia to patie daikto

2010-03-10 17:03

sveikos :) sveikit ligoniukai na jei manieji jau tampa neramus tai pati einu ant kilimo isverciu visus zaislus ir zaidziu kart :) o jei jau nebesuvaldomai tai idedu i nervelius (taip vadinam lovytes) nes jie nusiramina :D o viliui geriausias muzikos kanalas

2010-03-10 17:04

maniems taip pat daznai prireikia to paties daikto,tai Gabija megeja yra ikasti Viliui kad atiduotu jei ko reikia.o Vilius greit rankas nuleidzia nes neina is jos atimti :)

2010-03-10 19:20

mano ir labai megsta muzikos kanala ,as net migdau ant viso garso ,nes jokie aaapupa jau nebepadeda mes namie turim pasidare supynes va tokias abiem ,tai abu sukisu ir supu ,isgriovem siena ir padarem ,nes kai serga tai supynes vienas is budu man nuraminti juos ,na ir siaip megsta ,dar labai megsta domino vakiska su gyvuneliais ,tokios korteles ten ,tai jau baigia ismetyti po namus visus ,ka paaugs bus labab idomu ir mus kartu pazaisti ,grazus gyvuneliai uzdeti ant kaladeliu .mano ir jei ko nedoda ,tai kanda vienas kitam ,melyni abu ,atrodo kad sumusti ,jau saugau ,bet nenudaboju ,a dar spintoje padariau nisa tokia ,tai megsta ilysti ir sleptis ten ,tai ramu buna kol ten zaidzia ,tai apie pusvalandi ramuma abieju

2010-03-10 23:30

Skaitau ir sypsausipas mane irgi tos pacios bedos ir ikanda buvo laikas kad abieju nugaros vien danties anspaudai,dabar jau nebe,o zaislus po du perku vienodus nes abiem reik to pacio kartaisv ienas kitam nusileidzia bet retai.Noriu paklaust mamyciu o kaip sveciuose mazieji elgiasi,nes maniskei pastoviai ka nors prigalvoja naujoje vietoje,o kadangi drauges visos turi vaiku tai spek saugot kad nesusimustu.

2010-03-11 11:19

inguska 2010 03 10    

Skaitau ir sypsausipas mane irgi tos pacios bedos ir ikanda buvo laikas kad abieju nugaros vien danties anspaudai,dabar jau nebe,o zaislus po du perku vienodus nes abiem reik to pacio kartaisv ienas kitam nusileidzia bet retai.Noriu paklaust mamyciu o kaip sveciuose mazieji elgiasi,nes maniskei pastoviai ka nors prigalvoja naujoje vietoje,o kadangi drauges visos turi vaiku tai spek saugot kad nesusimustu.

labas ,

mano kazkaip jau labai kulturingi abu pradzioje ,bet kai isidrasina tai uj saugokis ,pasijuta seiminikai ir super draugai abu ,na tada draugu berniukas turi saugotis abu uzpuola kaip susitare mano dar labai megsta maudytis ,tai i kauna i baseina i oaze vaziuojam ,na tada ten ir as pailsiu ir jie buna ramesni ,paskui luzta vaziuojant namo ,o islipe sukerta desreles po kelias o kaip jusu maziukai uzmiega ,ar verkia pries miega ?ka verdat valgyt ? as jau nebezinau ka duoti ,valgo tik sokolada ir pienuka

kaip saunu jau dideli ,jau supranta ,gal jau ir daug ka pasako?

5

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Mūsų daug ir mes -... > Dvynukai-visko po du-2

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė